У Бєлгороді прогриміли вибухи: під атакою електропідстанція та ТЕЦ, зникло світло. ВІДЕО+ФОТО
Ввечері 7 лютого у російському Бєлгороді пролунали вибухи та тлі загрози ракетної атаки. Після цього у місті та Бєлгородській окрузі зникло світло.
Про це пишуть російські телеграм-канали, інформує Цензор.НЕТ.
Що відомо про обстріл Бєлгорода
Повідомляється, що вибухи пролунали після 19:00.
За інформацією телеграм-каналів, під ударом були електропідстанція "Бєлгород" та ТЕЦ "Луч".
"Внаслідок ракетного обстрілу Бєлгорода цього вечора вчергове була атакована ТЕЦ "Луч"", - пише ASTRA за підсумками проведеного OSINT-аналізу.
Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков згодом підтвердив, що атака була по енергетичній інфраструктурі, внаслідок чого виникли пошкодження.
Топ коментарі
+32 Dic Dolovo
показати весь коментар
08.02.2026 00:47 Відповісти Посилання +17 Яр Холодний
показати весь коментар
08.02.2026 01:07 Відповісти Посилання +14 IgorYakovlevich
показати весь коментар
08.02.2026 00:41 Відповісти Посилання 