9608 відвідувачів онлайн

У Бєлгороді прогриміли вибухи: під атакою електропідстанція та ТЕЦ, зникло світло. ВІДЕО+ФОТО

Ввечері 7 лютого у російському Бєлгороді пролунали вибухи та тлі загрози ракетної атаки. Після цього у місті та Бєлгородській окрузі зникло світло.

Про це пишуть російські телеграм-канали, інформує Цензор.НЕТ.

Що відомо про обстріл Бєлгорода 

Повідомляється, що вибухи пролунали після 19:00.

За інформацією телеграм-каналів, під ударом були електропідстанція "Бєлгород" та ТЕЦ "Луч".

"Внаслідок ракетного обстрілу Бєлгорода цього вечора вчергове була атакована ТЕЦ "Луч"", - пише ASTRA за підсумками проведеного OSINT-аналізу. 

атака на бєлгород

Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков згодом підтвердив, що атака була по енергетичній інфраструктурі, внаслідок чого виникли пошкодження. 

Топ коментарі
+32
Бо Хаймарси далеко не літають. Ото докуди Хаймаси долітають (70+км) туди і б'ють. Бо за 4 роки дефективні менеджери Зеленського не зробили власної далекобійної зброї, а те що було (наприклад Вільха) - і то проїбали.
показати весь коментар
08.02.2026 00:47 Відповісти
+17
Ти ще за білоруський Смоленськ, український "Дебрянськ" , чи "словенський" Новгород попереживай... Вони їх давно захопили, населення місцеве вирізали, і своїми "угрофінами" заселили...
показати весь коментар
08.02.2026 01:07 Відповісти
+14
І знову за все відповідає українське місто Бєлгород. Не то, щоб мені тих мешканців було дуже шкода (вони ж раділи, коли бачили, як ракети на Харків летять), але й не радує. Якби теж саме у Москві чи Пітері, а ще краще - кілька НПЗ на місяць покласти.
показати весь коментар
08.02.2026 00:41 Відповісти

Завантаження...