9169 відвідувачів онлайн

9 лютого графіки відключення електроенергії діятимуть у всіх областях, - "Укренерго"

9 лютого графіки відключень діятимуть по всій Україні

У понеділок, 9 лютого, впродовж всієї доби застосовуватимуться графіки погодинних відключень електроенергії.

Про це повідомляє "Укренерго", інформує Цензор.НЕТ.

Інформація про відключення

"Завтра, 9 лютого, протягом всієї доби будуть застосовуватись графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності (для промислових споживачів). В окремих областях до стабілізації ситуації в енергосистемі – продовжать застосовуватись аварійні знеструмлення", - сказано в повідомленні.

У компанії зазначили, що енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше перейти до прогнозованих графіків знеструмлень в усіх регіонах.

Також в "Укренерго" нагадали, що причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему.

"Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою – дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні", - йдеться у повідомленні.

Необхідність ощадливого споживання

Енергетики також закликали до ощадливого енергоспоживання, коли електроенергія з’являється за графіком.

Топ коментарі
+4
........мені уже трошки починає здаватись що один австрійський молодий художник був правий коли думав що війну програли через евреїв

РАДИЙ ЗА МІНДІЧА ДУЖЕ що я хз як робити бо світла нема
показати весь коментар
08.02.2026 23:38 Відповісти
+4
Генератори розподілили просто по "своїх людинах" і все, а європейці дурники думали що вони підуть простим людинам.
показати весь коментар
09.02.2026 00:02 Відповісти
+3
Це просто ЛОХОРОЗВІДНЯК та ПРИМУС до підписання КАПІТУЛЯЦІЇ
показати весь коментар
09.02.2026 00:39 Відповісти

Завантаження...