8637 відвідувачів онлайн

Скасувати аварійні відключення поки неможливо, атомна генерація частково розвантажена, - "Укренерго"

Як відключатимуть світло

Триває ліквідація наслідків двох масованих ракетно-дронових атак на енергосистему упродовж цього тижня. Ситуація в енергосистемі залишається складною.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр "Укренерго".

Скасувати аварійні відключення наразі неможливо

Як зазначається, рівень дефіциту потужності та пошкодження, завдані мережам передачі й розподілу електроенергії, наразі не дозволяють скасувати аварійні відключення у більшості регіонів. Але завдяки цілодобовій роботі енергетиків - в частині областей обсяг застосованих обмежень сьогодні менший, ніж учора.

"Зараз енергетики роблять усе можливе, щоб повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання. Відновлення триває як на електростанціях, так і на високовольтних підстанціях, що забезпечують видачу потужності АЕС. Наразі атомна генерація все ще частково розвантажена",  - йдеться у повідомленні.

Графіки не діють

Через вимушене застосування аварійних відключень оприлюднені напередодні графіки погодинних знеструмлень у більшості регіонів наразі не діють. Повернення до прогнозованих графіків застосування обмежень відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. 

"Коли світло з’являється, будь ласка, не вмикайте потужні електроприлади в мережу одразу та користуйтесь ними почергово. За можливості - перенесіть енергоємні процеси на нічні години, коли навантаження на енергосистему менше", - додали в "Укренерго".

Топ коментарі
+21
Зелена банда Чудово розвалює Україну в угоду путіну і трампу
показати весь коментар
08.02.2026 11:12 Відповісти
+15
Краще б я за хлопцями бігала, може би краще жила зараз! Бо до сраки та ваша фізика, коли все вирішують гроші і блат!
показати весь коментар
08.02.2026 11:12 Відповісти
+14
показати весь коментар
08.02.2026 11:38 Відповісти

Завантаження...