7721 посетитель онлайн

Отменить аварийные отключения пока невозможно, атомная генерация частично разгружена, - "Укрэнерго"

Как будут отключать свет

Продолжается ликвидация последствий двух массированных ракетно-дроновых атак на энергосистему в течение этой недели. Ситуация в энергосистеме остается сложной.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр "Укрэнерго".

Отменить аварийные отключения пока невозможно

Как отмечается, уровень дефицита мощности и повреждения, нанесенные сетям передачи и распределения электроэнергии, пока не позволяют отменить аварийные отключения в большинстве регионов. Но благодаря круглосуточной работе энергетиков - в части областей объем примененных ограничений сегодня меньше, чем вчера.

"Сейчас энергетики делают все возможное, чтобы вернуть в работу поврежденное врагом оборудование. Восстановление продолжается как на электростанциях, так и на высоковольтных подстанциях, обеспечивающих выдачу мощности АЭС. Сейчас атомная генерация все еще частично разгружена", - говорится в сообщении.

Графики не действуют

Из-за вынужденного применения аварийных отключений - обнародованные накануне графики почасовых отключений электроэнергии в большинстве регионов пока не действуют. Возвращение к прогнозируемым графикам применения ограничений произойдет сразу после стабилизации ситуации в энергосистеме. 

"Когда свет появляется, пожалуйста, не включайте мощные электроприборы в сеть сразу и пользуйтесь ими поочередно. По возможности - перенесите энергоемкие процессы на ночные часы, когда нагрузка на энергосистему меньше", - добавили в "Укрэнерго".

Топ комментарии
+21
Зелена банда Чудово розвалює Україну в угоду путіну і трампу
показать весь комментарий
08.02.2026 11:12 Ответить
+14
Краще б я за хлопцями бігала, може би краще жила зараз! Бо до сраки та ваша фізика, коли все вирішують гроші і блат!
показать весь комментарий
08.02.2026 11:12 Ответить
+13
показать весь комментарий
08.02.2026 11:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Графіки погодинних знеструмленнь, "Коли світло з'являється... не вмикайте потужні електроприлади в мережу одразу та користуйтесь ними почергово. За можливості - перенесіть енергоємні процеси на нічні години, коли навантаження на енергосистему менше",
показать весь комментарий
08.02.2026 10:48 Ответить
показать весь комментарий
08.02.2026 11:38 Ответить
Потрібно біля АЕС будувати акумуляційні конденсаторні електростанції, які зможуть брати на себе електроенергію в моменти раптових відключень споживачів, щоб не потрібно було вивантажувати з енергоблоків АЕС ядерне паливо. Це дозволить згладити моменти підключень споживачів до електромережі, після аварійних відключень.
показать весь комментарий
08.02.2026 12:54 Ответить
пєрєстаньтє вам сказать...
показать весь комментарий
08.02.2026 13:36 Ответить
Швидше вчителі отримають міліард дерев, аніж Ваші побажання здійсняться.
показать весь комментарий
08.02.2026 15:26 Ответить
Фільозоф а що робити коли вночі електрику вмикають всього на 2 години???
показать весь комментарий
08.02.2026 12:27 Ответить
А робити, якщо взагалі не будуть вмикати ніколи?
показать весь комментарий
08.02.2026 13:48 Ответить
От чому в одному місті для одних черг ГПВ, а для інших - аварійні? Хтось пояснить це? Чи в країні тотальний бардак наступив?
показать весь комментарий
08.02.2026 10:55 Ответить
Бардак був, є і буде. Всім все пох@ю
показать весь комментарий
08.02.2026 10:58 Ответить
Треба було в школі фізику вчити а не за хлопцями бігати
показать весь комментарий
08.02.2026 11:00 Ответить
Краще б я за хлопцями бігала, може би краще жила зараз! Бо до сраки та ваша фізика, коли все вирішують гроші і блат!
показать весь комментарий
08.02.2026 11:12 Ответить
ну може
показать весь комментарий
08.02.2026 12:14 Ответить
Бо там працює СИСТЕМА... Не "блатна", а електрична... У різних районах іде подача електроенергії з різних електропідстанцій. І якщо якась пошкоджена - той район попадає під "аварійку". Крім того, в різних районах різна кількість "критичних" об'єктів. При їх великій кількості прерогатива надається саме цим районам... Можливо, є й інші причини...
показать весь комментарий
08.02.2026 11:28 Ответить
Причина та же, по который через дорогу может быть свет чуть ли не сутки, а напротив нет вообще ничего включая отопление. Потому что систем и так еле дышала.А теперь она пошла в разнос. На всех уровнях. Начиная от потужнича и его кабмина, заканчивая простым жэком.
показать весь комментарий
08.02.2026 11:45 Ответить
"... в частині областей обсяг застосованих обмежень сьогодні менший, ніж учора."

Блд! Смішно! До вчорашнього дня світло було відсутнє 7 годин. З від учора 9 годин. Дніпропетровська область.
Може хтось розповість про ті чарівні міста, в яких настало покращення?
показать весь комментарий
08.02.2026 11:00 Ответить
На Хмельниччині було відсутнє 20 годин. Медведчуковська агентура активізувалась і кличе з лопатами і ножами штурмувати міськради. Пуцькіну дрочить на ці висери і планує нові бомби на електростанції, бо ж спопцьовує
показать весь комментарий
08.02.2026 11:04 Ответить
Коли людям набридло терпіти знущання над собою,брехню,відверте грабування і вони бачать саджати таку владу на кіл як єдиний вихід , то для безмозгиг дегенератів,що звикли щоб за них все робили та вирішували,поки вони сидять на дивані зі своїми язиками у себе в дупі, відразу стають " агентурою"," підросійськими підстилками",. Так що сиди і співай " а то путин нападет".
показать весь комментарий
08.02.2026 13:41 Ответить
На рахунок 18-20 год згідна, а все інше щось незрозуміле
показать весь комментарий
08.02.2026 16:53 Ответить
Івано Франківська обл,учора цілий день світла небуло,сьогодня обіцяють 4 години вдень
показать весь комментарий
08.02.2026 11:17 Ответить
У мами - село на Сумщині, світла немає взагалі вже півтори доби. Не прикордоння. В іншому селі - зовсім поруч світло стабільно по гпв, про гав і сгав там не знають
показать весь комментарий
08.02.2026 11:18 Ответить
В киевской улучшилось. Почти сутки вообще небыло. Сейчас по три часа в сутки.
показать весь комментарий
08.02.2026 11:46 Ответить
Зелена банда Чудово розвалює Україну в угоду путіну і трампу
показать весь комментарий
08.02.2026 11:12 Ответить
Щось схоже на те. Як можна було взагалі Київ до такого довести?
показать весь комментарий
08.02.2026 11:19 Ответить
Це ще тільки початок , якщо що .
показать весь комментарий
08.02.2026 11:42 Ответить
Ви пуцькіна питаєте? Він довго готувався - і у нього вийшло. А наш мудрий народ весь час обирав багатєньких злодюг, які у мирні роки нічого не робили, а як вишенька на торті - ще й оце от вибрали
показать весь комментарий
08.02.2026 11:58 Ответить
Ющенко теж багатенький злодюга?
показать весь комментарий
08.02.2026 13:50 Ответить
Ні, але про нічого не робити - до нього в першу чергу!
показать весь комментарий
08.02.2026 14:43 Ответить
А хто все ж був найкращим Президентом і хто найгіршим? бо всі однаковими бути не можуть.
показать весь комментарий
08.02.2026 16:14 Ответить
22 години у нас на добу немає світла. Спасає генератор хоч і дорого.Це катастрофа.Зелена влада довела країну до безодні з якої 100 років треба вилазити. Куди тікати ?
показать весь комментарий
08.02.2026 11:15 Ответить
мне, лично пох чтотак и как дальше будет,а этой украойобе и так габела я бы еще подорвал все аесы,чтобы эта чумная территория на века была не придатной к жизни)надеюсь в след. жизни перерожусь в нормальной стране аля Британия а не в этой украйобской обрыгаловке 19 века с жлобячим населением тупой биомассой
показать весь комментарий
08.02.2026 12:10 Ответить
а не в этой украйобской обрыгаловке 19 века с жлобячим населением тупой биомассой
Я не знаю,скажу ли я вам что-то новое,но примерно 80% на всей земле обладают посредственным интеллектом.Ещё Эдгар По в своё время заявил,что большинство людей являются идиотами.
Это я к тому,что не надо отдельно выделять Украину.В любой стране хватает биомассы.
показать весь комментарий
08.02.2026 13:37 Ответить
Завдяки тому, що країна де-факто перетворена на концентраційний табір, втекти можна лише під кацапські кулі на передову
показать весь комментарий
08.02.2026 12:24 Ответить
І стійкості. Бо натовпи російських агентів перекривають вулиці. Це неподобство. Дали світло на годину - біжи дивитись вечірній висер Сонцесяйного
показать весь комментарий
08.02.2026 11:25 Ответить
Надіюсь що їх гівномарафон полетить по пиз**і
показать весь комментарий
08.02.2026 11:42 Ответить
Тобто Потужності з екрану їм чогось не вистачає? А чого...
Не зарядили повербанки, щоб подивиьись
показать весь комментарий
08.02.2026 15:06 Ответить
Чому жоден із учасників цієі теми не звертається до кремлівського
вилупка ?
Адже він знає всі відповіді стосовно того , чому в нас немає
світла , як було раніше ?!
показать весь комментарий
08.02.2026 11:37 Ответить
Чому жоден із учасників цієі теми не звертається до кремлівського
вилупка ?
Може тому що більшість почали здогадуватись,що вилупок і "потужний" працюють у тандемі?
показать весь комментарий
08.02.2026 16:33 Ответить
З України масово вивозять зерно.Це що ?
показать весь комментарий
08.02.2026 11:44 Ответить
Не тільки зерно а і олію цукор.
показать весь комментарий
08.02.2026 14:37 Ответить
То рольники не перекриють вивіз ? Нє.. ? Ето ж другоє
показать весь комментарий
08.02.2026 15:07 Ответить
Напевно буде голод
показать весь комментарий
08.02.2026 16:56 Ответить
А можна скасувати примусово зараз одного з посади президента?
показать весь комментарий
08.02.2026 12:02 Ответить
не можна, никакого недовольства вождю никто не выражает нигде кроме интернетика, так шо всех все устраивает судя по логике, другого объяснения подобному парадоксу дать нельзя
показать весь комментарий
08.02.2026 12:07 Ответить
це потужно, интересно кто же виноват в этом, Кличко чи Порох?🧐 потужний уже раздал указания энергетике генерировать больше энергии? Разом до перемоги!😎
показать весь комментарий
08.02.2026 12:05 Ответить
Повним ходом іде підготовка до підвищення тарифів але головне щоб "двушечка" на маацкву вчасно летіла а решту ЛОХторат оплатить!
показать весь комментарий
08.02.2026 12:25 Ответить
Графіки погодинних знеструмленнь, "Коли світло з'являється... "Без світла залишилися..."

"Скасувати аварійні відключення поки неможливо, атомна генерація частково розвантажена, - "Укренерго".

Завжди був переконаний в тому, що справжні фахівці здатні сформулювати своє думку ГРАМОТНО.

Невже окадемія мішіпоплавсько готовила кадри ТАКОЖ для того "Укренерго".

Крім безперервних атак агресора, відсутність резервного обладнання і всякого іншого є ще одна небезпека - неграмотність ?

Один зі способів тесту на рівень IQ /рівень інтелекту є описання чогось своїми словами... При цьому вираховується запас слів, їх повторюваність тощо . Знеструмлення, світло з'являється... без світла залишилися...атомна генерація частково розвантажена. Ще раз "атомна генерація частково розвантажена" Ніби грузовик розвантажений ... Частково розвантажений - грузчики "перервалися" на обід. Бідне, бідне "Укренерго". Красти навчилися, а всього іншого ...ніяк...
показать весь комментарий
08.02.2026 13:43 Ответить
Питання: чи можно хоча б прикордонні села запитати від європейських сіл/райцентрів ??? Чи там інша мереже, не така як постсовок ?
Оце думаю, теоретично можно було б підключати 🤔 бо европартнери багато чого нам допомагають на міл'ярди... Не те що кабміндіч 💩🐍🤡🐸
Як ви думаєте ??
Заодно б розвантажили нашу систему, і так побиту і покоцану..
показать весь комментарий
08.02.2026 15:12 Ответить
Поки- це скільки... день, місяць, рік, пять років, десять років?
показать весь комментарий
08.02.2026 16:13 Ответить