9169 відвідувачів онлайн

У Бєлгороді зливають воду із системи опалення сотень будинків та проводять часткову евакуацію

у Бєлгороді зливають воду з систем опалення сотень будинків

У російському Бєлгороді через ураження об'єктів енергетики вирішили злити воду із системи опалення в сотнях багатоквартирних будинках.

Про це повідомив губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков, інформує Цензор.НЕТ.

Зливають воду з батарей

"Ми приймаємо рішення: у 455 багатоквартирних будинках ми починаємо злив системи опалення. А також – 25 дитячих садків, 17 шкіл, 9 поліклінік, 4 вищих навчальних закладів, інші соціальні об'єкти та комерційні підприємства, які знаходяться на певних вулицях міста Бєлгорода", - заявив Гладков.

Також російський посадовець повідомив, що дитячі садки в місті Бєлгороді, в яких є опалення, електроенергія і вода, переводяться на цілодобову роботу.

Евакуація

Крім цього, Гладков повідомив, що багатодітні сім'ї, сім'ї з дітьми з інвалідністю та пенсіонерів, які проживають самі, "готові також перемістити в інші регіони".

Що передувало

  • Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що ввечері 7 лютого у російському Бєлгороді пролунали вибухи та тлі загрози ракетної атаки.
  • Після цього у місті та Бєлгородській окрузі зникло світло. 
  • За інформацією телеграм-каналів, під ударом були електропідстанція "Бєлгород" та ТЕЦ "Луч".
Топ коментарі
+30
ЇМ ЧХАТИ НА БЕЛГОРОД....навіть якщо він весь вимре це навіть не змусить їх задуматись.

Лише Москва має значення
показати весь коментар
09.02.2026 00:04 Відповісти
+17
На мацкву їм також чхати, нiхто навiть не пискне з масквiчей, будуть тихенько скиглити та й усе
показати весь коментар
09.02.2026 00:15 Відповісти
+16
Пукіну абсолютно пофіг на білгород, навіть на москву, але на москві це було би доречніше зробити, 700 км по прямій, навіть фламінго долетить!
показати весь коментар
09.02.2026 00:09 Відповісти

Завантаження...