8406 відвідувачів онлайн
1 112 17

Прокуратура повернула державі 24 гектари лісу, незаконно виведених для родини Медведчука

Прокуратура повернула державі 24 гектари лісу

Київська обласна прокуратура повернула у власність держави 24 гектари лісу в Обухівському районі, які у 2004 році були незаконно передані родині колишнього нардепа-зрадника Віктора Медведчука.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Йдеться про ділянки лісогосподарського призначення, оформлені на компанію, кінцевим бенефіціаром якої є його дружина.

Посадовці Київської ОДА та Обухівської РДА у 2004 році перевищили повноваження та всупереч закону змінили цільове призначення лісів, вивівши їх із державної власності без обов’язкового рішення уряду.

Прокуратура подала позов в інтересах держави. Господарський суд Києва задовольнив вимоги, а апеляція залишила рішення в силі. Право власності офіційно повернуто державі.

Нагадаємо, у серпні 2025 року Медведчуку та ще 12 його спільникам повідомлено про підозру за злочини проти нацбезпеки: поширення кремлівської пропаганди, інформаційно-підривну діяльність, заклики до зміни кордонів, розпалювання ворожнечі тощо.

Топ коментарі
+4
Тепер тих посадовців Київської ОДА та Обухівському РДА до суду хай привертають судові витрати та моральну шкоду
показати весь коментар
09.02.2026 10:13 Відповісти
+4
щоб потім передати левочкиним або земиндичам....
показати весь коментар
09.02.2026 10:37 Відповісти
+2
Так собі спроба замазати ющенка з порошенком до янека
показати весь коментар
09.02.2026 10:21 Відповісти

Завантаження...