4729 відвідувачів онлайн

В Україні невдовзі з’явиться американський правий телеканал Newsmax: його засновник – друг Трампа

Американський новинний канал Newsmax

Американський новинний канал Newsmax, який належить другу Дональда Трампа Крістоферу Радді, офіційно уклав угоду про запуск мовлення в Україні навесні 2026 року. Канал має виразний правий ідеологічний нахил.

Про це йдеться на сайті компанії, інформує Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Локальний канал Newsmax Україна пропонуватиме новини США та світу українською мовою. Створення каналу є частиною стратегії Newsmax щодо розширення присутності у Східній Європі та забезпечення доступу міжнародної аудиторії до незалежних американських новин. Він базуватиметься в Києві.

Очікується, що він вироблятиме оригінальні новини, аналітичні й суспільно-політичні програми.

  • Видання Forbes повідомляє, що канал очолить Людмила Немиря –– дружина депутата Верховної Ради від "Батьківщини" Георгія Немирі. До 2023 року вона була ведучою телеканалу Ukrlife, а зараз веде власний канал на YouTube.

Більше про телеканал Newsmax

  • Newsmax –– четверта за рейтингом кабельна новинна мережа США. Загалом філії консервативної медіакомпанії доступні у понад 100 країнах на п’яти континентах і охоплюють десятки мільйонів глядачів через кабельне та цифрове мовлення, додатки й соціальні мережі.

Зв'язок Радді з Трампом

Newsmax заснований у 1998 році Крістофером Радді. Він –– колишній журналіст, який має особисті дружні відносини з Дональдом Трампом.

Крістофер Радді

У 2025 році під час публічного розміщення акцій компанія залучила $75 мільйонів за оцінки $1,2 мільярда, тимчасово зробивши Радді мільярдером. Відтоді його статки значно скоротилися, станом на листопад 2025 року Forbes оцінював їх у $300 мільйонів.

Newsmax – один з улюблених телеканалів президента США Дональда Трампа, який неодноразово хвалив телеканал і часто дає йому інтерв'ю.

Топ коментарі
+30
Круто...ЩЕ ОДНІ будуть вливати і так уже отупілому народу якусь херню

напевно будуть лити що

- ЕС зло створене лише проти США
- все що робить Трамп це дар Господній
- з рузкімі краще торгувати а не воювати, а ще карще продати їм свої території бажано до Ужгорода
показати весь коментар
09.02.2026 19:13 Відповісти
+20
Ось вона справжня американська допомога! Дочекались! Скажіть другу Трампа, щоб йшов нах разом з другом.
показати весь коментар
09.02.2026 19:15 Відповісти
+18
"Трампонмарафон-2.0"?
показати весь коментар
09.02.2026 19:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Круто...ЩЕ ОДНІ будуть вливати і так уже отупілому народу якусь херню

напевно будуть лити що

- ЕС зло створене лише проти США
- все що робить Трамп це дар Господній
- з рузкімі краще торгувати а не воювати, а ще карще продати їм свої території бажано до Ужгорода
показати весь коментар
09.02.2026 19:13 Відповісти
А головна тема буде - цієї війни ніколи б не було, якби президентом був Трамп...
показати весь коментар
09.02.2026 21:15 Відповісти
Ось вона справжня американська допомога! Дочекались! Скажіть другу Трампа, щоб йшов нах разом з другом.
показати весь коментар
09.02.2026 19:15 Відповісти
"Трампонмарафон-2.0"?
показати весь коментар
09.02.2026 19:17 Відповісти
Нічого страшного. В нас вже є «Загублений світ» що перекладає вигадки куйлодрочєра прокопєнко. Є квартального куйлодрочєра кілька каналів і тєлємарафон по майже всіх інших. Ну буде ще і рижого куйлодрочєра канал.
показати весь коментар
09.02.2026 19:18 Відповісти
Бляха... наші кончені дебіли 73% від 40%, що прийшли на вибори і вижили після свого вибору, ще не прочистили свої мізки від зеленого лайна, а тепер будуть срати в їхні голови ще й з Америки))
показати весь коментар
09.02.2026 19:21 Відповісти
В твою мабуть вже давно почали
показати весь коментар
09.02.2026 19:25 Відповісти
Це ти неадекватна конченна дебілка і жлобка яка ганьбить адекватних виборців Порошенка тим що серед них є такі як ти!
показати весь коментар
09.02.2026 19:29 Відповісти
Перестаньте про 73% від 40% тих, хто прийшов на вибори. Ті хто не прийшов ще тупіші.Якби в них була клепка, то вони прийшли б і проголосували проти біди яка нас чекала.
показати весь коментар
09.02.2026 20:19 Відповісти
CNN прибрали з ефіру а цю ***** вводять щоб підлизатися до трампа
показати весь коментар
09.02.2026 19:22 Відповісти
В Україні реднеків стільки ж, і навіть більше
показати весь коментар
09.02.2026 19:22 Відповісти
Нарешті, а то нам замало телемарафону. Зараз будемо ще казки трампанутого слухати
показати весь коментар
09.02.2026 19:23 Відповісти
Йух, тобі трамп! Ми дивитимемось, тільки телемарафон зеленського...
показати весь коментар
09.02.2026 19:24 Відповісти
100% - в Newsmax тут жодних шансів
показати весь коментар
09.02.2026 19:41 Відповісти
Ахах, жертви телемарафону обурюються, що конкуренція буде. Навіть вдають з себе не жертв телемарафону. Ото комедія)))
показати весь коментар
09.02.2026 19:28 Відповісти
Кремлевская пропаганда теперь пойдет через американский телеканал. И его уже не закроешь так просто как телеканалы Медведчука.
показати весь коментар
09.02.2026 19:31 Відповісти
"так просто"... ?
А чому ж тоді вони спокійно працювали аж до 2021 року ? Чому їх не закрили раніше ?
показати весь коментар
09.02.2026 19:58 Відповісти
Канал поносу трумпа
показати весь коментар
09.02.2026 19:32 Відповісти
Коли вже Трамп об'явить що бере Україну в аренду на 100 років?
показати весь коментар
09.02.2026 19:33 Відповісти
*****.
показати весь коментар
09.02.2026 19:37 Відповісти
Ага
показати весь коментар
09.02.2026 19:42 Відповісти
Будемо дивитись і слухати,який Трамп розумний,великий,красивий,прекрасний,сильний і що цього б не сталося,якби він був президентом!
показати весь коментар
09.02.2026 19:38 Відповісти
америкоский телемарахон
от своих брехунов отбоя нет
показати весь коментар
09.02.2026 19:39 Відповісти
Видання Forbes повідомляє, що канал очолить Людмила Немиря -- дружина депутата Верховної Ради від "Батьківщини" Георгія Немирі.

Будуть ліпити з Юльки нову президентшу.
показати весь коментар
09.02.2026 19:41 Відповісти
Зробимо Україну Великою.Знову ...?
показати весь коментар
09.02.2026 19:45 Відповісти
З неї тільки символ наступного року по китайському календарю можна зліпити. Якщо за діло візьметься якутський скульптор.
показати весь коментар
09.02.2026 19:54 Відповісти
як вже задовбали ,ці любитель коммун та кібутців ...зі своїм ідеологом карло марксом ...
показати весь коментар
09.02.2026 19:44 Відповісти
В цьому році виповниться 12 років як ми викинули телевізор. Дивитися на світ очима власників каналів які ******** рекламу непотрібних речей і пропагують дурацькі ідеї найганебніше заняття. У нас всі ЗМІ приватизовані і якогось суттєвого впливу на масову свідомість вже не мають. Навіть в мережі доводиться "фільтрувати базар". Ну от поглянте в що виродилась "Українська правда". На цензорі теж цензура вланика і реклама його політичних союзників.
показати весь коментар
09.02.2026 19:45 Відповісти
Якщо відкриється для антидержавної пропаганди - має бути одразу закритим.
Хоча: Зеля ладен скоріше прикрити проукраїнські телеканали 5-тий, Прямий, Еспресо....
показати весь коментар
09.02.2026 19:52 Відповісти
Це що, Мосейчучці на поміч? Будуть разом борщовий набір на вуха українцям вішати?
показати весь коментар
09.02.2026 19:52 Відповісти
телемарахвон 2,0
показати весь коментар
09.02.2026 19:55 Відповісти
а скільки з цього 96 кварталу
отримав
єрмак??
показати весь коментар
09.02.2026 19:57 Відповісти
ще того гівна не хватає,але хто це гівно дивитись буде, особливо зараз коли світла немає.І гості в тудіях будуть депутати від опезеже і зелені гниди,певно і колишніх комуняк туди ехпердами покличуть.
показати весь коментар
09.02.2026 20:01 Відповісти
Рекламуватиме Абдристовича? Та і йух з ним. Як тільки респи програють проміжні вибори до Конгресу, а вони їх точно програють - у них усе полетить в *****!
показати весь коментар
09.02.2026 20:06 Відповісти
І може навіть в загальноукраїнський цифровий ефір випустять? Може навіть з "Еспресо", "5" та "Прямим"? Нє? А шо так?
показати весь коментар
09.02.2026 20:07 Відповісти
Зелені корупціонери з американськими гаманцями пролобіювали канал чесних новин про
найкращого президента США. Дуже вони ******* тамтешню Феміду!
показати весь коментар
09.02.2026 20:19 Відповісти
норм, разбавит навозную левацкую ец кучу на грантах. А то че, им можно а правым нет😎
показати весь коментар
09.02.2026 20:59 Відповісти
Проблема в тому, що всі праві лижуть дупу фюреру рашки, танцюють під його дудку і гвалтують і навіть іноді потім вбивають непрвнолітніх на всяких островах їх друзів.
показати весь коментар
09.02.2026 22:54 Відповісти
Правые не гвалтують і потім не вбивають непрвнолітніх, почти все фигуранты этих файлов -демократы, как и сам Эпштейн
показати весь коментар
10.02.2026 01:43 Відповісти
ТАК ЗА НЕДЕЛЮ ИЛИ ЗА СУТКИ ИЛИ ВСЁ ТАКИ ОРИГИНАЛЬНО !?)
показати весь коментар
09.02.2026 22:05 Відповісти
Чергове джерело пропаганди нормалізаціі правопєдофілії.
показати весь коментар
09.02.2026 22:52 Відповісти
Про правопедофилию это к друзям Украины демократам, республиканцев там почти нет