12696 відвідувачів онлайн

Уражено НПЗ у російському Волгограді: спалахнула пожежа. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У ніч на 11 лютого 2026 року жителі російського Волгограда повідомляли про велику кількість вибухів. Губернатор регіону підтвердив загоряння на заводі на півдні міста.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал ASTRA.

Деталі

За його словами, внаслідок атаки безпілотних літальних апаратів на об’єкти енергетичної інфраструктури на території Волгоградської області є загоряння на території заводу на півдні Волгограда.

"За попередніми даними, постраждалих немає. Працівники оперативних служб і органів місцевого самоврядування проводять роботи з пошуку та ліквідації можливих уламків БпЛА", - написав губернатор.

удар по лукойлу
удар по лукойлу
удар по лукойлу

Про який завод йдеться?

Згідно з аналізом ASTRA кадрів від очевидців, у Красноармійському районі Волгограда уражено та загорівся завод "Лукойл-Волгограднафтопереробка". 

ТОВ "Лукойл-Волгограднафтопереробка" - найбільший нафтопереробний завод Волгоградської області та один із ключових активів ПАТ "Лукойл". Підприємство щороку переробляє понад 15 млн тонн нафти. Завод спеціалізується на глибокій переробці нафти, виробництві бензину, дизельного та авіаційного пального, мазуту, бітуму та інших нафтопродуктів.

Раніше НПЗ "Лукойл-Волгограднафтопереробка" вже неодноразово зазнавав атак дронів.

Топ коментарі
+8
Нарешті.
показати весь коментар
11.02.2026 06:59 Відповісти
+5
Ми не можемо перемогти орків кількістю. Це ж очевидно. Єдине що їх може зупинити-це крах економіки, коли не буде за що воювати. Нафтогазодолари-основне джерело доходів болот. Там вже на рівні головної коняки кремля виють про несправедливі санкції, затримання кораблів тіньового флоту і тому подібне. Не було б їм так болюче-не вили б.
показати весь коментар
11.02.2026 08:46 Відповісти
+3
Перемога здорового глузду!
показати весь коментар
11.02.2026 07:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нарешті.
показати весь коментар
11.02.2026 06:59 Відповісти
Пєрємога! Пєрємога! Нарешті!
показати весь коментар
11.02.2026 07:02 Відповісти
Перемога здорового глузду!
показати весь коментар
11.02.2026 07:11 Відповісти
Скіки вже попадань по тим нпз - це якось затримало наступ на фронті - та йдуть рашисти.
показати весь коментар
11.02.2026 08:06 Відповісти
Ми не можемо перемогти орків кількістю. Це ж очевидно. Єдине що їх може зупинити-це крах економіки, коли не буде за що воювати. Нафтогазодолари-основне джерело доходів болот. Там вже на рівні головної коняки кремля виють про несправедливі санкції, затримання кораблів тіньового флоту і тому подібне. Не було б їм так болюче-не вили б.
показати весь коментар
11.02.2026 08:46 Відповісти
Вы реально в это верите? В 90-х они подыхали с голоду. Даже государства фактически не было, помойка на которой все мародерили. Но умудрялись воевать.
показати весь коментар
11.02.2026 09:18 Відповісти
Так в 91-ом развалился совок . А воевали они против малюсенькой Чечни .
И в итоге 1-ую войну проиграли полностью .А во второй удалось огласить победу благодаря подкупу Кадырова.
показати весь коментар
11.02.2026 10:22 Відповісти
Так, вірю. Розумні люди кажуть що війна-це математика. Немає грошей на зарплати контрактників, на зброю-не буде можливості воювати. Як нижче відповів Merlit - совок розвалився в 91-му. Однією з головних причин багато аналітіків називають крах економіки совка через зниження ціни нафти з 120 доларів за баррель у 1980 до 24 у 1986.
показати весь коментар
11.02.2026 10:54 Відповісти
Тогда был самый удобный момент разорвать русню в клочья. Украинцы эти не воспользовались.
показати весь коментар
11.02.2026 09:23 Відповісти
Отак ми нищимо економіки один одному:
показати весь коментар
11.02.2026 09:29 Відповісти
показати весь коментар
11.02.2026 08:53 Відповісти
Давненько не було, вже скучили. Плюсую.
показати весь коментар
11.02.2026 09:46 Відповісти
раніше було через два -три дні.... нпз,база,термінал,вишки,платформи ,танкери,трубопроводи ....
кричали,що не дають бити з офісу
ну звільнили 28 листопада 2025 року.
зараз 11 лютого, 2-3 рази на місяць - це багато ???
так хто не дає?
де удари кожен день, цілодобово,щоб кацапам пекло було..

У листопаді 2025 року Україна завдала рекордну кількість ударів по російських нафтопереробних заводах (НПЗ) - щонайменше 14 атак із використанням безпілотників за місяць.

У січні 2026 року Сили оборони України завдали ударів по 3 російських НПЗ.

В январе 2025 года Силы обороны Украины нанесли удары
https://www.google.com/search?q=%D0%A0%D1%8F%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D0%9D%D0%9F%D0%97&sca_esv=ea2551c9b8b376fe&biw=1280&bih=559&sxsrf=ANbL-n6BAQZm-zbuDHDOyzFKlnNJYAKoJw%3A1770796590882&ei=LjaMaZ--NZKgwPAPyvT08AI&ved=2ahUKEwjH143j-9CSAxV_IRAIHRm2FAEQgK4QegQIAxAB&oq=%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%BE+%D0%BD%D0%BF%D0%B7+%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BB%D0%B8+%D0%B2+%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8+%D1%83+%D1%81%D1%96%D1%87%D0%BD%D1%96+2025&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiR9GB0LrQvtC70YzQutC-INC90L_QtyDRg9GA0LDQt9C40LvQuCDQsiDRgNC-0YHRgdC40Lgg0YMg0YHRltGH0L3RliAyMDI1MgUQABjvBTIIEAAYgAQYogQyBRAAGO8FMggQABiABBiiBDIIEAAYgAQYogRIvh1Q-whY9RBwAXgBkAEAmAFhoAGzAaoBATK4AQzIAQD4AQGYAgOgAsEBwgIKEAAYsAMY1gQYR5gDAIgGAZAGCJIHAzIuMaAH6w2yBwMxLjG4B7sBwgcFMC4yLjHIBwqACAA&sclient=gws-wiz-serp&mstk=AUtExfAy8Mf9WCiyRtdCsPWGaxFvEOK0P8H3HYbarYrjtBGmitxbyHnbcGfYUO7-yYTIuWm1can9z30zL03Edm3rcJnKBhgQXVZfKC-7ms0XMt7c2SRwsOkbh3efrPtSji860tRKy7SH029aTaUZWGB4vw6-8l3o2XY-**********************************************************&csui=3 Рязанский НПЗ: атакован 24 и 26 января.
НПЗ в Кстово (Нижегородская область): атакован 29 января.
Саратовский НПЗ: атакован 14 января.
Нижнекамский НПЗ: атакован 11 января.
Нефтебазы в Энгельсе (Саратовская обл.), Людиново (Калужская обл.), Лискинская (Воронежская обл.) и в Ростовской области.

У січні 2026 року Сили оборони України завдали ударів...... 1 чи два
показати весь коментар
11.02.2026 10:06 Відповісти
Слабо, навіть примітивно.
А енергетичні обʼєкти? Електростанції?
Оманський договогняк?
показати весь коментар
11.02.2026 09:49 Відповісти