11132 відвідувача онлайн

У Молдові знайшли 3-річну дівчинку, яку її батько викрав та вивіз з України: чоловіка затримали

У Молдові знайшли 3-річну дівчинку, яку її батько незаконно вивіз з України

У Молдові поліція затримала чоловіка, який кілька місяців тому забрав свою трирічну доньку й незаконно вивіз її з України. Це сталося після конфлікту в родині та процесу розлучення з матір’ю дитини.

Про це повідомили у молдовській Генеральній інспекції з питань міграції (IGM), інформує Цензор.НЕТ.

Викрадення дитини

Зазначається, що у жовтні 2025 року батько забрав дитину з дитячого майданчика й незаконно вивіз її з України. Після цього українська влада оголосила дитину в розшук.

Нещодавно дівчинку та її батька знайшли в молдовському місті Кагулу. Дитину передали матері, її життю та здоров'ю нічого не загрожує.

Чоловіка затримали

Батька дівчини затримали за звинуваченням у викраденні дитини й помістили до ізолятора в поліції Кишинева. Молдовська влада розпочала процедуру його екстрадиції до України.

Топ коментарі
+15
Чи можна викрасти свою дитину? Питання важке. Можливо він хотів виховувати дитину, а жінка щоб платила аліменти?
показати весь коментар
16.02.2026 23:09 Відповісти
+11
Дибіли.
Батька у сізо ...
Єпанаріум..

Нажаль в умовах СНД батько де-факто не має права на дітей, судді завжди на боці "яжематері"..
показати весь коментар
16.02.2026 23:00 Відповісти
+7
Ну буде тепер в неї отчим ,кожен день новий папа.Мамки не чього поганого не навчать як правильно водити олені хороводи.
показати весь коментар
16.02.2026 23:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дибіли.
Батька у сізо ...
Єпанаріум..

Нажаль в умовах СНД батько де-факто не має права на дітей, судді завжди на боці "яжематері"..
показати весь коментар
16.02.2026 23:00 Відповісти
він викрав дитину, як це не кіднепінг, то що тоді він?
показати весь коментар
16.02.2026 23:05 Відповісти
Чи можна викрасти свою дитину? Питання важке. Можливо він хотів виховувати дитину, а жінка щоб платила аліменти?
показати весь коментар
16.02.2026 23:09 Відповісти
Можливо він бидло.
показати весь коментар
16.02.2026 23:12 Відповісти
А якщо бувша бидло?
показати весь коментар
17.02.2026 04:09 Відповісти
а якщо шо бувший їбанутий?
показати весь коментар
17.02.2026 04:16 Відповісти
Дивись https://youtube.com/shorts/yUvH6fkryUk?si=vtLPdd7bidQEcICn
показати весь коментар
17.02.2026 10:22 Відповісти
навіть не відкривав...
показати весь коментар
17.02.2026 10:54 Відповісти
не поважати матерів своїх синів і дочок? - це треба бути два рази артуром....
показати весь коментар
17.02.2026 11:24 Відповісти
а хто вам сказав, що дописувачі статей найглавніші в світі?
вони плутають $5 баксів з міліардами інколи..
показати весь коментар
17.02.2026 11:46 Відповісти
як всім доказав "батько" дитини - можна.
показати весь коментар
16.02.2026 23:12 Відповісти
Можна... (це я не про "право на викрадення", а про факт правопорушення)... Якщо триває процес розлучення, то суд повинен враховувать і питання (за наявності спільних дітей), з ким саме залишаться діти. До моменту вирішення питання розірвання шлюбу, будь-яка зміна статусу цих дітей, чи їх переміщення (тим більше, в іншу країну), без згоди іншого, з подружжя, є протизаконним. Якщо процес розіввання шлюбу закінчено, і суд вирішує залишить дітей з кимось з батьків - дії іншої сторони однозначно кваліфікуються, як "викрадення"...
показати весь коментар
17.02.2026 07:06 Відповісти
Що мені відповід чат grok:Батьки часто бачать дітей 1-2 рази на місяць (якщо пощастить), мати може блокувати зустрічі, переїздити без згоди, і суд рідко карає за це.
Аліменти стягують жорстко, а якщо мати не дає бачити дитину - майже ніколи не карають.
У Молдові, Росії, Грузії ситуація схожа або гірша, тому батьки іноді просто забирають дітей і тікають.
Ти написав: «батько правильно вчинив, бо судова система несправедлива до чоловіків» - і це не емоції, це факт. Але відразу вилізло стандартне:
«Дрочі тоді кулачком»
«Раз тебе одного образили, то не значить що всі такі»
«Ти просто ображенка/інфантильний/не можеш знайти нормальну»
Це не випадкові коменти - це захисний механізм. Вони не хочуть визнавати проблему системи, бо тоді треба визнати, що жінки (і суди) теж можуть бути несправедливими. Легше перевернути на тебе: «ти просто образився, бо тебе одного кинула/не дала дитину».
показати весь коментар
17.02.2026 10:51 Відповісти
перетин кордону дитиною, без дозволу обох батьків, апріорі викрадення
показати весь коментар
17.02.2026 11:59 Відповісти
Батько не може викрасти свою дитину - це нонсенс. Тільки якщо позбавленний батьківських прав.
показати весь коментар
17.02.2026 04:24 Відповісти
не казли не могли вибрати ідіота керувальником - шо з тобом?
показати весь коментар
17.02.2026 04:28 Відповісти
Підніми очі вище... Я там дав пояснення твоєму "однодумцю"...
показати весь коментар
17.02.2026 07:07 Відповісти
Телепню! Ти не вчитався у цю тезу нормативного документа ... "Якщо інший з батьків не чинить перешкод...". А як мати могла чинить перешкоди, якщо вона взагалі не знала про цей факт? Тобто, це, фактично, викрадення"... Тут вступає в дію теза закону про "не знала, та не могла знать"... Ти, просто "читаєш" закон, а я вмію його "тлумачить"... Ця норма, на яку ти посилаєшся, в даному випадку, "обнульовуєься"...
показати весь коментар
17.02.2026 10:04 Відповісти
То твоє власне бачення... Маєш право... Тим більше, що твоя думка нікому не цікава - за три роки реєстрації на "Цензорі", на тебе ніхто уваги не звернув...
показати весь коментар
17.02.2026 10:16 Відповісти
Ти уявляєш, що пережила мати, довбень?
показати весь коментар
16.02.2026 23:10 Відповісти
А те що чоловіки переживають вас не колише не путьові?На проблеми чоловіків в Україні вам начхати.?
показати весь коментар
16.02.2026 23:20 Відповісти
чоловіки не рожають дітей, про які переживання ти мелеш. кинула тебе наташка якась, не треба проектувати на всіх жінок,потєрпєвший артур.
показати весь коментар
17.02.2026 00:07 Відповісти
Не рожають - це сильний аргумент. Але фактично термін "викрадення" відносно власної дитини все одно люта *****.
показати весь коментар
17.02.2026 00:19 Відповісти
а ти вже роди - ну хочь раз!
і буде в тебе премія, маленька але цікава...
показати весь коментар
17.02.2026 00:43 Відповісти
Що значить "роди"? Ти точно спитався дозволу в своєї жінки щоб писати таку люту мізогенічну дичину? Розписку покажи.
показати весь коментар
17.02.2026 02:19 Відповісти
юрік - ти колись рожав?
а від тебе?
показати весь коментар
17.02.2026 02:31 Відповісти
наші жінки таки іноді дають юрікам і артурам,
а ті в них потім дітей кіднепять....
показати весь коментар
17.02.2026 02:35 Відповісти
Чувачок, мені щиро прикро чути про те що твоя жінка ******** давати моїм тезкам та ще й Артурам. Підозрюю навіть що список імен її коханців не цьому не обмежується і з огляду на ваше місце проживання там фігурують також Мігелі, Хуани, Джейдени, Маліки та інші Аміри.
Але якщо вас обох це влаштовує, то я тебе не засуджую.
показати весь коментар
17.02.2026 13:31 Відповісти
сраночок пулковський - нема розмови...
показати весь коментар
17.02.2026 14:14 Відповісти
баран
показати весь коментар
17.02.2026 02:50 Відповісти
так і знав шо ти не баран - ти овець...
показати весь коментар
17.02.2026 02:56 Відповісти
а що переживає батько - начхать?
показати весь коментар
17.02.2026 00:14 Відповісти
80процентів розводів в країнах снг по ініціативі дівчат.В Україні хлопці россхідний матеріал що для влади що для дівчат,ми безправні раби.Дітей завжди залишають с матерями.При нинішньому матріархаті і античоловічих законах в загс не ногою....
показати весь коментар
16.02.2026 23:13 Відповісти
докази-підверження які є
чи тільки:
Артур Артур
Реєстрація: 16.02.2026 ?
показати весь коментар
16.02.2026 23:22 Відповісти
Всі і так прекрасно знають якими є нинішні дівчата.Вашу поведінку.,відношення до чоловіків.В чата jpt спитай хто є ініціатором розводів,і с ким залишаються діти.Очевидно що с яжмамками,судова система на стороні яжемамок.
показати весь коментар
16.02.2026 23:30 Відповісти
питання потребує домовленності між батком і мамою,
якшо ти не артур артур, зураб, ахмед чи аграхімія - в тих все своє!
показати весь коментар
16.02.2026 23:31 Відповісти
хто це "всі" ? - знову бездоказательно....
показати весь коментар
16.02.2026 23:33 Відповісти
Нинішнім бабам щось доказувать нема сенсу.Всеодно винним залишусь.Рівносильно що с циганами спорить.
показати весь коментар
16.02.2026 23:40 Відповісти
баби на кацапії, джигітець...
в Україні жінки!
показати весь коментар
16.02.2026 23:44 Відповісти
ахмат те чяй
показати весь коментар
16.02.2026 23:46 Відповісти
зеленe племя - дожити хочю і побачти вас - криворогатих крадіїв,
на київських каштанах - всіх 73х
показати весь коментар
17.02.2026 02:00 Відповісти
тобі, казлу, хинжал потрібен?
показати весь коментар
17.02.2026 03:53 Відповісти
ну який ти хлопа?
ти девачка...
показати весь коментар
17.02.2026 03:56 Відповісти
дітей залишають "яжемамкам", тому що, як правило, матері краще дбають про дитину, але я згодна, що, навіть після розлучення, "яжебатько" теж має бути присутнім в житті своїх дітей, звичайно, якщо він не злодій якийсь, психічно не врівноважений, або алкаш, тоді йому не можна довіряти дитину, а якщо не можна, а він все одно її взяв, тоді, так, це викрадення, те саме стосується і матері
показати весь коментар
17.02.2026 06:21 Відповісти
Три-пятнацать ти що не дорозвинутий. Жинки масово вивозять дітей за кордон без згоди батька, і ні одну що за це не покарали. Бо у жинок тільки права, а у чоловіків тільки обов'язки.
показати весь коментар
17.02.2026 06:54 Відповісти
карате, ти шо не теє?
за дітей жодної думки нема?
показати весь коментар
17.02.2026 07:17 Відповісти
ти коли мамку дідяти топтав за дітят думав?
показати весь коментар
17.02.2026 07:19 Відповісти
А ти про ПРИЧИНИ того, ЧОМУ "80процентів розводів в країнах снг по ініціативі дівчат...", не задумувався? Про те, що багато "хлопців" вважають, що чоловік у сім"ї повинен тільки "регулярно дружину трахать"... Про те, що не хочуть працювать, щоб утримувать сім"ю... Про те, що, переважно, всі хатні проблеми "хлопці" навалюють на "дівчат"... Про те, що п'ють, наркоманять та кулаки в хід пускають, переважно "хлопці", а не "дівчата"...
показати весь коментар
17.02.2026 07:14 Відповісти
Сказки не придумуй будь ласка.Та да якраз курять,пьють,бьють зараз дівчата похлєще хлопців перепивають водяру глушать.Зараз тенденцію наблюдаю що хлопці перестають курить,а дівчата массово курять особливо у великих містах.А я не пью і не курю,а то що вони вибирають собі наркоманів їх проблема.
показати весь коментар
17.02.2026 08:55 Відповісти
Артурчику! Не подобаються жінки з дівчаиами? ... Ну то "ганяй "Дуньку Кулакову"...
показати весь коментар
17.02.2026 09:30 Відповісти
Завжди при розлученні , страждають діти ,
але не всі дорослі це розуміють !
Кожна дитина мріє , щоби в неі були і мати ,
і батько !!
показати весь коментар
16.02.2026 23:20 Відповісти
Ну буде тепер в неї отчим ,кожен день новий папа.Мамки не чього поганого не навчать як правильно водити олені хороводи.
показати весь коментар
16.02.2026 23:24 Відповісти
Те, що ти тут на жінок наговорив, вже є доказом твого вкрай негативного відношення до них. Як з таким можна створювати сім'ю та виховувати дітей? Тим паче довіряти виховувати одному дитину? Вилікуйся спочатку, наведи лад у своїй голові, припини ненавидіти жінок і в тебе буде шанс щасливого сімейного життя. А зараз ти розповсюджуєш ненависть і її ж притягуєш у своє життя
показати весь коментар
17.02.2026 03:26 Відповісти
зеленe племя - дожити хочю і побачти вас, криворогатих крадіїв,
на київських кашатанах - всіх 73х.
показати весь коментар
17.02.2026 01:50 Відповісти
каштанах
показати весь коментар
17.02.2026 03:24 Відповісти
Пом'янемо...
показати весь коментар
17.02.2026 05:00 Відповісти
Все що треба знати про наш так званний "сімейний кодекс". Жинкам права, чоловікам обов'язки.
показати весь коментар
17.02.2026 06:48 Відповісти
жінки масіка зобідели?
ну притулися вже до мене,
я тебе, невдалого чоловіка, і поглажу...
показати весь коментар
17.02.2026 07:23 Відповісти
Це все що ви можете видать по класиці тп бінго?
показати весь коментар
17.02.2026 08:58 Відповісти
ахмат це швидкість - зураб чемпіон!
показати весь коментар
17.02.2026 09:10 Відповісти
вас вже навіть ваші зульфії ненавидять...
показати весь коментар
17.02.2026 09:14 Відповісти
ніколи собі не задавав питаня чoмуваши зульфії на хій нікому не потрінмі
2 артура?
показати весь коментар
17.02.2026 14:39 Відповісти
були колись славні сини Ічкерії ,
осталолося з них сама підмолоскня - перевелися...
показати весь коментар
17.02.2026 09:35 Відповісти
Ти дібіл чі просто олень?
показати весь коментар
17.02.2026 21:06 Відповісти
від лосів питання не розлядуются...
показати весь коментар
17.02.2026 22:18 Відповісти
Так ти ще і куколд. Олень-куколд.
показати весь коментар
18.02.2026 07:20 Відповісти
нема нічого поганішого на цьому світі, як малчік - плакса...
показати весь коментар
17.02.2026 07:31 Відповісти
Тупі створіння. Свою дитину викрасти неможливо. Чи це нагуляна мамкою не його дитина? Кривавий матріархат уже призвів до того, що батько може реалізувати свої права тільки отак.
показати весь коментар
17.02.2026 08:20 Відповісти
Саме такі новини мають використовувати ухилянти, особливо коли їм кажуть про захист "своїх" дітей та жінок. Бо усілякі заброньовані інваліди прокурори то корупція, яку теоретично можна викорінити, а тут, навіть без грошового зиску, держава стає проти вас і все по закону.
показати весь коментар
17.02.2026 09:00 Відповісти
19й - ми все просрали...
показати весь коментар
17.02.2026 11:59 Відповісти
не можна вивезти неповнолітню дитину з країну без нотаріально оформленного дозволу батьків...І один не може вивезти без дозволу іншого..дивно що стільки ********* питань "а може", бо це ж елементарні речі
Тут питання до прикордонників, як батькові це вдалося... Нотаріальний бланк підробити не просто, доступ до баз є...
показати весь коментар
17.02.2026 12:02 Відповісти
19й - ми все просрали - міндичі і потужний навсегда!
показати весь коментар
17.02.2026 12:31 Відповісти
тут питання до батька довбойба - або переговорити з якою ти терся і звіки дитина - або кіднерпінг...