6160 відвідувачів онлайн

США повністю припинять торгівлю з Іспанією, бо та заборонила використати свої бази проти Ірану, - Трамп

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон припинить усю торгівлю з Іспанією після того, як Мадрид не дозволив використовувати їхні бази для військової операції проти Ірану.

Про це американський лідер заявив під час зустрічі з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом у Білому домі, інформує Цензор.НЕТ.

Погроза Трампа

Він заявив, що деякі європейські країни допомогли США під час операції "Епічна лють", зокрема, Німеччина. Трамп також похвалив генсека НАТО Марка Рютте, назвавши його "прекрасним", і розкритикував Іспанію, яку назвав "жахливою".

"Ми збираємося припинити будь-яку торгівлю з Іспанією. Ми не хочемо мати нічого спільного з Іспанією. В Іспанії немає нічого такого, що було б нам потрібно", - сказав президент США, додавши, що в Іспанії "прекрасні люди, але погані лідери".

Він повідомив, що сказав міністру фінансів США Скотту Бессенту припинити всі відносини з країною.

Трамп також нагадав, що Іспанія єдина з країн НАТО відмовилася збільшити витрати на оборону до 5% ВВП. Раніше президент США погрожував Мадриду торговими санкціями через це рішення.

"Іспанія фактично заявила, що ми не можемо використовувати їхні бази. Ми могли б використовувати їхню базу, якби захотіли, ми могли б просто прилетіти й використовувати її. Ніхто не скаже нам не використовувати її. Але нам це не обов'язково, проте вони були недружніми", - додав він.

Що передувало?

Топ коментарі
+24
Такі вислови Тромба потрібно ділити на тридцять два.

@ (в перекладі):
Потрібно сказати, що коли трампівський булшит не стосується українців, то це навіть весело.

З виступів Тромба:

- У нас були дуже успішні переговори з Іраном, вони сказали на другій же зустрічі, що *********** нас ядерними бомбами, яких у них не може бути ніколи після того, як ми успішно розбомбили їхні ядрьоні об'єкти минулого літа.

- У нас було декілька кандидатів, щоб замінити Хаменеї, вони загинули під час нашого бомбардування, яке почали не ми, а Ізраїль, щоб його не розпочав Іран.

- Операція досягла всіх своїх цілей першого ж дня, і тепер триватиме п'ять тижнів чи вічно, ми ще навіть не починали, - зброї у нас багато, бо Байден вже все віддав Зеленському.
показати весь коментар
03.03.2026 19:57 Відповісти
+17
АХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ - скоро США буде без союзників з такими замашками
показати весь коментар
03.03.2026 19:52 Відповісти
+14
Чому Іспанія мала допомагати Трампу та Ізраїлю розв'язувати війну з Іраном? Ця війна порушує статут ООН і тому дії Іспанії абсолютно законні та виважені.
показати весь коментар
03.03.2026 19:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
АХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ - скоро США буде без союзників з такими замашками
показати весь коментар
03.03.2026 19:52 Відповісти
Чому Іспанія мала допомагати Трампу та Ізраїлю розв'язувати війну з Іраном? Ця війна порушує статут ООН і тому дії Іспанії абсолютно законні та виважені.
показати весь коментар
03.03.2026 19:54 Відповісти
Любиш чалматих виродків що кацапи шахеди дали?
показати весь коментар
03.03.2026 20:01 Відповісти
Не люблю дебілів і виродків.
показати весь коментар
03.03.2026 20:49 Відповісти
Ти схоже любиш ідіотів в кремлі
показати весь коментар
03.03.2026 22:17 Відповісти
Україні просто "кровзноса" вигідно перемелювання режиму рушникоголових
показати весь коментар
03.03.2026 20:05 Відповісти
Нова війна нікому не вигідна. Ресурси підуть на нову війну і Україна буде ще більше обмежена в підтримці західних партнерів.
показати весь коментар
03.03.2026 20:07 Відповісти
Іран вже давно веде терористичну війну і все більше озброюється в тому числі ЯЗ! Шо ти тут ниєш, кацап?
показати весь коментар
03.03.2026 20:14 Відповісти
Так тільки но провели успішну військову операцію по знищенню ядерних спроможностей Ірану, навіщо тоді бомбили ядерні об'єкти якщо прийшлось розв'язувати повномасштабну війну? Виходить минулий раз облажались? А де гарантія що не облажаються зараз? Якщо люди ідіоти, то потрібно міняти ідіотів на нормальних а не розв'язувати війну раз за разом!
показати весь коментар
03.03.2026 20:16 Відповісти
Тому що недобили. А ще є іранська балістика.
показати весь коментар
03.03.2026 22:21 Відповісти
О, руснявим тролям видали методичку - моя хата з краю! Цей терористичний гнійник давно треба було стерти! Іспанці обісрались та поступили підло і будуть покарані! Тут я Трампа підтримую!
показати весь коментар
03.03.2026 20:12 Відповісти
Так на планеті багато терористичних гнійників, чому почали саме з Ірану? На яких підставах розв'язали війну?
показати весь коментар
03.03.2026 20:14 Відповісти
Бо вони так захотіли
показати весь коментар
03.03.2026 20:16 Відповісти
Іспанія, країна-ухилянт
показати весь коментар
03.03.2026 20:45 Відповісти
А ему и не нужно такие чмо союзники ЕС и НАТО
показати весь коментар
03.03.2026 20:54 Відповісти
Хамон в Європі трохи здищевії а куди перенаправлять сша свої товари замість Іспанії? Соєві боби, мигдаль, солодку кукурудзу, нафту, літаки, електроніку, фармацевтичні препарати, поліетилен та мідь тощо?
показати весь коментар
03.03.2026 19:53 Відповісти
ЮСА under alles!
реднекі усе зʼїдять (чи ні)
показати весь коментар
03.03.2026 22:21 Відповісти
Ты мне больше не дружок, и не писяй в мой горшок. )
показати весь коментар
03.03.2026 19:54 Відповісти
Срочно дати діду премію миру або таблетки
показати весь коментар
03.03.2026 19:56 Відповісти
або - по дупі
показати весь коментар
03.03.2026 20:34 Відповісти
Розумію обох, союзник просто плюнув на свої зобов'язання. З іншого боку в Іспанії повно мусульман
показати весь коментар
03.03.2026 19:57 Відповісти
5% муслимов.
Десять років тому було 0,5%
Треба щось с муслімами робити, а не с союзниками які тебе захищають.
показати весь коментар
03.03.2026 21:04 Відповісти
Ну не за 10, а за 25 років. Але щось с цим треба робити. Щоб усе що Ізабелла I Кастильська та Фернандо II Арагонський доброго поробили обрізаним фалосом не накрилося.
показати весь коментар
03.03.2026 21:25 Відповісти
Ну і до речі - ці дві видатні історичні постаті ще і іудеїв проредили. Було при арабах більше ніж де інде в Європі, а зараз 12 тисяч. В 10 разів менше ніж у Німеччині. А ще дали Колумбу експедицію в Індію організувати. Яка виявилася Америкою.
показати весь коментар
03.03.2026 21:43 Відповісти
Такі вислови Тромба потрібно ділити на тридцять два.

@ (в перекладі):
показати весь коментар
03.03.2026 19:57 Відповісти
Нагородити терміново його нобелівкою з філософії.
показати весь коментар
03.03.2026 20:04 Відповісти
у данному випадку - премією Шредінгера
показати весь коментар
03.03.2026 22:23 Відповісти
Этому дам и этому дам, а этому не дам - он дрова не наколол, печь не натопил и воды не подогрел - местные "жители" любимого канала : на Вас вся информационная и жизненная позиция! Заранее, дякую!
показати весь коментар
03.03.2026 19:58 Відповісти
"ТРАМБЛО".ХОЧЕ.ЩОБ АМЕРИКАНЦІВ НЕ ШУГАЛИ ПО ЦІЛОМУ СВІТІ??? ДУРАК. зробить так.що на кожнім кроці.як і рашистів будуть посилати накуй(в кращому випадку).а в Іспанії.то ще й биків на них будуть випускати...
показати весь коментар
03.03.2026 19:58 Відповісти
Щоб таке рашці відмовити Додіку щоб він на них так оскаженів?
У кого є думки, підскажіть
показати весь коментар
03.03.2026 19:58 Відповісти
Ставлю на Іспанії жирний хрест - Трамп
показати весь коментар
03.03.2026 19:59 Відповісти
Характер трирічної дитини.
показати весь коментар
03.03.2026 19:59 Відповісти
А чи не надто дорого коштує Америці Ізраїль?...
показати весь коментар
03.03.2026 20:00 Відповісти
Умеренно. Но будет больше.
показати весь коментар
03.03.2026 20:53 Відповісти
По любе дешевше, ніж якби в 1940-х засновники Ізраїлю приперлись не в Палестину, а в США, - обдерли б штати до нитки ще до 1950-го Нового року, як земіндічі Україну, а так американці платять відкупне потихеньку, як свого часу рашка данину орді монгольській.
показати весь коментар
03.03.2026 22:30 Відповісти
Ще до появи засновників Ізраїлю в 1940-х оберштурмбанфюрер сс Ейхман організував культурну міграцію євреїв до історичної батьківщини. Навіть ризикував своєю кар'єрою, а його потім засудили і повісили.
показати весь коментар
03.03.2026 23:12 Відповісти
Тобто Ейхман сприяв заснуванню Ізраїлю? Невдячність зашкалює. До речі США в той час категорично відмовились приймати мігрантів євреїв.
показати весь коментар
03.03.2026 23:55 Відповісти
Не дають мігелям відморозитися.
показати весь коментар
03.03.2026 20:00 Відповісти
Повністю сформований ідіот.
показати весь коментар
03.03.2026 20:02 Відповісти
Господі, людина-казіно
Скажи це НАСА, наприклад, чи хлопцям з Силіконової долини, які критично залежать від Іспаніїї і вбухали туди тупо дофіга.
показати весь коментар
03.03.2026 20:03 Відповісти
Трамп правий, якщо іспанці дозволили на своїй території бази, вони мали врахувати, що таке може бути
показати весь коментар
03.03.2026 20:07 Відповісти
Испания фактически заявила, что мы не можем использовать их базы. Источник: https://censor.net/ru/n3603412
Их - испанские базы
показати весь коментар
03.03.2026 20:33 Відповісти
Убийство бесноватого аятоллы бесноватым гольфистом-педофилом, это из серии, как можно хаотично размахивать руками и случайно попасть туда, куда надо..
показати весь коментар
03.03.2026 20:08 Відповісти
Аятолу вбив Ізраїль.
показати весь коментар
03.03.2026 20:26 Відповісти
Самодур
показати весь коментар
03.03.2026 20:17 Відповісти
Старый поц ПНХ
показати весь коментар
03.03.2026 20:28 Відповісти
Сила Трампа в його дурості і непередбачуваності. Він говорить про Гренландію і Канаду а звіздюлєй получають мадури і аятоли.
показати весь коментар
03.03.2026 20:31 Відповісти
нужно смотреть на его дела а не слова, но у нас тупоумный наридец любит развесить свои уши чтобы туда вливали фекалии
показати весь коментар
03.03.2026 22:44 Відповісти
Я бачу тут збіговисько любителів Аятол та режиму ісламістів ...союзників пуйла🤣🤣🤣🤣
Бачу якби Навіть Трамп бомбив Москву то деякі ідіоти і за це б його кляли🤣🤣
показати весь коментар
03.03.2026 20:38 Відповісти
Абсолютно ви праві. Але тим не менш. Іспанія в своєму праві, а Трамп як завжди явно перегнув з реакцією.
показати весь коментар
03.03.2026 21:17 Відповісти
Я відпочивав два тижні колись в Іспанії і побачив, що сієста для них це стиль життя. А тут приходить Трамп і каже: треба воювати, демократія в небезпеці. А вони такі на чілі, на розслабоні кажуть: ну блін, не напрягай, друже.
Це світоглядний конфлікт, а не безпековий.
показати весь коментар
03.03.2026 21:24 Відповісти
Тепер під час сієсти іспанці будуть сосати лапу...Іспанія то країна не ляканих ідіотів.Трамп молодець ...
показати весь коментар
03.03.2026 21:43 Відповісти
Куй ціна таким союзникам.. Трамп правильно робить...шоб швидше думали
показати весь коментар
03.03.2026 21:25 Відповісти
Після Ірану наступна Іспанія?
показати весь коментар
03.03.2026 21:16 Відповісти
Зато Беларусь дозволила використовувати всю свою країну кацапам, погрожувати Європі і наступати на Україну і за це Трамп частково зняв санкції !
П.С.
Іспанія повинна дозволити рф використовувати свої бази і Трамп зніме всі санкції.
Іспанці, за пораду не дякуйте...
показати весь коментар
03.03.2026 21:27 Відповісти
Любиш пуйла??пуйлосос???
показати весь коментар
03.03.2026 21:44 Відповісти
Антон, у тебе туго з юмором ?
Я поважаю Іспанію і за те, щоб Трампон не псував стосунки з Європою, бо поводить себе точно так, як кацапи, коли забороняли імпорт "Боржомі" і вина з Грузії...
показати весь коментар
03.03.2026 21:57 Відповісти
Дивно читати коментарі громадян яких без вагомих причин бомбять уже чотири роки.
показати весь коментар
03.03.2026 21:28 Відповісти
Іспанія навіть у Другій світовій війні не вступила до коаліції з Гітлером.
показати весь коментар
03.03.2026 21:29 Відповісти
Спитай у гугла хто такий Франко
показати весь коментар
03.03.2026 22:03 Відповісти
Я і без Гугла знаю, що під час другої світової війни Іспанія офіційно зберегла нейтралітет.
показати весь коментар
03.03.2026 22:11 Відповісти
Надеюсь Что скоро трапма не будет на вершине власти. По нему тоже Гаага скучает , по путину и по нетаньяху. Лишь бы дожили до скамейки. Осталось годик максимум. Все будет Украина! Слава Украине!
показати весь коментар
03.03.2026 21:31 Відповісти
Фєєрічний дятел