8901 відвідувач онлайн

FPV-дрон та український штурмовик у парі зачищають руїни у Куп’янську та ліквідовують окупанта. ВIДЕО

У мережі з'явилися унікальні кадри ближнього бою, що демонструють високий рівень координації між штурмовими групами та операторами безпілотників. Як повідомляє Цензор.НЕТ, у зруйнованій забудові Куп’янська український воїн за підтримки FPV-дрона виявив та знищив російського окупанта.

Деталі бойового епізоду

  • Виявлення цілі: Оператор FPV-дрона, що перебував у небі, зафіксував позицію ворога та почав маневрування для нанесення удару. Дрон-камікадзе зайшов на ціль та поцілив в укриття окупанта.

  • Ліквідація: На кадрах об’єктивного контролю видно момент точного влучання FPV-дрона у руїни, де затаївся росіянин. Після вибуху український штурмовик провів остаточну зачистку позиції, підтвердивши ліквідацію цілі.

Топ коментарі
+16
на три речі можна дивитися вічно: -як горить вогонь
-як хтось працює
-як нищать кацапа
показати весь коментар
10.03.2026 10:07 Відповісти
+11
СЛАВА ГЕРОЯМ ЗСУ!
показати весь коментар
10.03.2026 10:11 Відповісти
+10
Це зразок брання кацапа в полон.Чудове відео.
показати весь коментар
10.03.2026 10:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Весь магазин. Чудово! Можна було б ще й гранатку.
показати весь коментар
10.03.2026 10:04 Відповісти
на три речі можна дивитися вічно: -як горить вогонь
-як хтось працює
-як нищать кацапа
показати весь коментар
10.03.2026 10:07 Відповісти
Ще одна річ, якої на жаль поки що нема, але неодмінно буде - похорони *****!
показати весь коментар
10.03.2026 10:33 Відповісти
які похорони? Він має гнити десь у полі як скаженний собака
показати весь коментар
10.03.2026 11:52 Відповісти
Та мені все одно, аби здох!
показати весь коментар
10.03.2026 12:21 Відповісти
Він ще не встиг зруйнувати Кацапію. Так що хай ще поживе.
показати весь коментар
10.03.2026 17:23 Відповісти
СЛАВА ГЕРОЯМ ЗСУ!
показати весь коментар
10.03.2026 10:11 Відповісти
(це не заради лайків чи хайпу я написав. В мене такі емоції та почуття після перегляду таких відео)
показати весь коментар
10.03.2026 10:12 Відповісти
Ми ❤️українську армію i кожнoго її бiйця , молoдцi 💛💙
показати весь коментар
10.03.2026 10:17 Відповісти
Це зразок брання кацапа в полон.Чудове відео.
показати весь коментар
10.03.2026 10:18 Відповісти
мені тут сподобався момент: "пред'явить будь ласка документи на законне перебування в Україні. Тобто пред'явить візу"
показати весь коментар
10.03.2026 11:03 Відповісти
Класичний "забій великої рогатої худоби", в Україні... Спочатку обухом між роги, а потім (поки скотина не "очухалася") - ножем по горлу... Спочатку оглушили кацапів дроном, а потім пристрелили...
показати весь коментар
10.03.2026 11:20 Відповісти
красень! некуй русню у полон брати
показати весь коментар
10.03.2026 10:59 Відповісти
Рашисти не люди , ніяких сентиментів .
показати весь коментар
10.03.2026 11:35 Відповісти
Покришив на венігрет!
показати весь коментар
10.03.2026 13:39 Відповісти
ніяких полонених!!!!
виключно, на їсмаколики для українських диких тваринок, та перегній для родючих українських чорноземів.
показати весь коментар
10.03.2026 13:42 Відповісти
поставив крапку у питанні "хароших рускіх"
показати весь коментар
10.03.2026 13:54 Відповісти
скільки горя свинособаки нам принесли, як же хочеться їх смерті.
показати весь коментар
10.03.2026 14:54 Відповісти
оторвался от души