4206 відвідувачів онлайн

Росіяни атакували дроном управління поліції в Шостці: понад 40 правоохоронців поранені (оновлено)

російський дрон зруйнував будівлю райуправління поліції

Вранці 11 березня росіяни вдарили дроном по райуправлінню поліції у Шостці Сумської області. Знищена будівля, понад 40 працівників поранені.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні вранці удар БПЛА по райуправлінню поліції у Шостці. Знищена будівля, більше 22 працівників поранені", - розповів Клименко.

Оновлення

У коментарі "Українській правді" речниця МВС Мар'яна Рева повідомила, що станом на 21:20 кількість потерпілих зросла до понад 40 осіб. Усі потерпілі – поліцейські.

Топ коментарі
+19
Ну не знаю, ненавчені розслабилися за 4 роки , може вже пора навчати?
показати весь коментар
11.03.2026 19:21 Відповісти
+17
шкода ненавчених
може потрібно навчатись вже?
показати весь коментар
11.03.2026 19:19 Відповісти
+15
Бажаючих навести дрон на "заброньованих" поліцаїв, схоже, вистачає...
показати весь коментар
11.03.2026 19:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
шкода ненавчених
може потрібно навчатись вже?
показати весь коментар
11.03.2026 19:19 Відповісти
Якби шо ляпнуть.Чому навчать? З фортів збивать шахеди?Рить нори в тиловому місті?Є бойові бригади,а є проста патрулька з дільничними.
показати весь коментар
11.03.2026 19:29 Відповісти
все просто.
показати весь коментар
11.03.2026 19:31 Відповісти
Днями кацапи захопили ще одне прикордонне село на Сумщині та вивезли звідти місцевих жителів. Чому ці 40 дармоїдів тинялись в тилу, кошмарячи цивільних українців, а не знаходились в тому селі, захищаючи тих українців від ворога?
показати весь коментар
11.03.2026 23:35 Відповісти
Ну хоча не збиратися по 30-40 людей в будівлі , в означений час.
Ждуни всюди....
показати весь коментар
12.03.2026 01:34 Відповісти
Пора вже змінювати розпорядок дня. А не так, як в мого знайомого поліцейського: з 8-ї до 11-ї -- розвод (заодно ляси точать, анекдоти травлять), а о 12-ій вже на дачі.
показати весь коментар
11.03.2026 23:29 Відповісти
Ну не знаю, ненавчені розслабилися за 4 роки , може вже пора навчати?
показати весь коментар
11.03.2026 19:21 Відповісти
під час удару повітряної тривоги не було .
показати весь коментар
11.03.2026 23:25 Відповісти
Не правда! Дрони кружили над містом до тривоги і її дали близько 9 ранку, а вже хвилин через 3-4 був перший вибух.
показати весь коментар
11.03.2026 23:34 Відповісти
тобто як я написав до удару тривоги не було .
показати весь коментар
12.03.2026 01:09 Відповісти
Бажаючих навести дрон на "заброньованих" поліцаїв, схоже, вистачає...
показати весь коментар
11.03.2026 19:21 Відповісти
Звісно, кацапи настільки дурні, що не можуть знайти управління поліції на гугл-карті. А на картах часів 2 світової, по яких вони воюють, це управління не позначене...
показати весь коментар
11.03.2026 23:38 Відповісти
З 2019 року, керівники МВС і НацПолу все ніяк не можуть прийняти стратегічні рішення щодо організації захисту на місцях особового складу НацПолу!!! Невже, на стількох засіданнях отієї Ставки, кеби у них не хватає, щоб рішити це нагальне питання!?!?!?
Єрмак з татаровим, не по цім справам???
показати весь коментар
11.03.2026 19:22 Відповісти
мабудь потрiбне нове управлiння. Це очевидно.
показати весь коментар
11.03.2026 19:23 Відповісти
мабудь знову заблокують мене, бо з честю i правдою у нас бiда.
показати весь коментар
11.03.2026 19:24 Відповісти
а з Шосткою працював, але то вже iсторiя. Чудовий завод був.
показати весь коментар
11.03.2026 19:27 Відповісти
були б в окопах, не не постраждали б
показати весь коментар
11.03.2026 19:32 Відповісти
Лише 22 рила в одному відділу. В моєму пгт другий відділ відкрили, в одне не влізли.
показати весь коментар
11.03.2026 19:32 Відповісти
ти не панімаєшь, а хто буде захищати тил? на 100 людей 50 поліцейських. Країна мрій імені Зе
показати весь коментар
11.03.2026 20:04 Відповісти
які 22? 40+ мінімум.
показати весь коментар
11.03.2026 23:27 Відповісти
Минулого разу прилетів дрон, але не розірвався... Тепер вже летіло більше, 2 прильоти точно було, ще один збили.
показати весь коментар
11.03.2026 19:34 Відповісти
У Державному бюджеті України на 2026 рік для Національної поліції передбачено видатки загального фонду у сумі 120,046 млрд грн.Це в той час, коли хлопці ЗСУ просять безпілотники, також енергосистема потребує гроші на відновлення. Чи не краще буде ці гроші віддати на перемогу, або хлопцям енергетикам, або хлопцям МЧС? Хоч буде дійсна користь від тих грошей.
показати весь коментар
11.03.2026 19:53 Відповісти
Хронічна нестача всього на фронті, волонтери виручають, а ці жирні поки в новенький формі машинах , і з доплатами і пільгами длубаються в носі 4 рік!
показати весь коментар
11.03.2026 20:01 Відповісти
Без них держава розвалиться , як діжка гнила
показати весь коментар
11.03.2026 23:19 Відповісти
А ты и рад да.Развалится такпридет ке что похуже
показати весь коментар
11.03.2026 23:46 Відповісти
печалька, всім по убд
показати весь коментар
11.03.2026 20:02 Відповісти
А зря смеёшься...ещё и форму 100 получат, как минимум контузии пооформляют...
показати весь коментар
11.03.2026 21:03 Відповісти
форма 100 - це скільки?
показати весь коментар
11.03.2026 23:13 Відповісти
Вже 40? Такими темпами, до ранку, буде більше сотні...
показати весь коментар
11.03.2026 23:12 Відповісти
Це ж який дебіл тримав стільки людей в раюправлінні поліції за 40 км від фронту?
показати весь коментар
11.03.2026 23:14 Відповісти
Можливо "перезмінка" чи чергове зібрання від начальства. Але, саме цікаве, те що дрони хвилин 8-10 гуділи над містом, поки був перший прильот. Часу щоб спуститись в укриття, якщо воно є, було достатньо чи розосередити особий склад... Тут вже питання до начальника відділу.
показати весь коментар
11.03.2026 23:27 Відповісти
Начальник ще на підвищення піде. Побачите.
показати весь коментар
12.03.2026 01:37 Відповісти
Це,якщо лише 40 поранені,то скільки ж їх там с цьому мурашнику взагалі?
показати весь коментар
11.03.2026 23:25 Відповісти
Так звана "поліція"- для держави і народу не має ніякої користі ( крім місцевої мафії), і тому ці незаконні воєнізовани формування повинні бути розформовани , а краще направлени на фронт для їхньої же безпеки.
показати весь коментар
11.03.2026 23:42 Відповісти
Ну и что на замену поставишь?
показати весь коментар
11.03.2026 23:48 Відповісти
ГО - громадянська оборона, наприклад.
показати весь коментар
11.03.2026 23:49 Відповісти
Ти ще скажи, що правоохоронна система діє.
Мусора також злочинці як і просто злочинці, але вони типу в законі.
показати весь коментар
12.03.2026 01:39 Відповісти
Шостка, третє по чисельності населення місто в області, 50 км від кордону. Безтурботність керівництва поліції просто вражає!
показати весь коментар
12.03.2026 03:36 Відповісти