7806 відвідувачів онлайн

Депутати повинні працювати у Раді або йти на фронт, - Зеленський

вр

Народні депутати мають або продовжувати свою роботу у Верховній Раді під час воєнного стану, або брати участь у захисті країни на фронті.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час спілкування із журналістами, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

"З перших днів повномасштабного російського вторгнення були депутати, які хотіли скласти мандат. Можуть бути різні бажання і різне ставлення до них, але у нас воєнний стан і треба захищати нашу державу. І тому народним депутатам доведеться або служити в парламенті згідно з українським законодавством, або я готовий проговорювати з представниками парламенту закон щодо змін до мобілізації, щоб депутати могли піти на фронт", - зазначив президент.

Питання виборів 

Президент також зауважив, що теоретично можливий і третій варіант - змінити законодавство та провести вибори. Проте він вважає проведення виборів під час війни неможливим через безпекові та юридичні обмеження.

Робота Ради

Також глава держави звернув увагу на роботу Верховної Ради. На його думку, ситуацію з ефективністю голосувань необхідно покращити: "Щодо того, як працює парламент зараз: може бути багато різних причин, багато особистих оцінок. Але ситуацію треба виправляти".

Зеленський зазначив, що інколи опозиційні сили не підтримують важливі законопроєкти, зокрема ті, які пов’язані з міжнародною фінансовою підтримкою, співпрацею з Міжнародним валютним фондом, розблокуванням макрофінансової допомоги від ЄС або необхідні для євроінтеграції України.

"На жаль, опозиціонери не додають своїх голосів за ті чи інші важливі законопроєкти - чи то законодавчий запит від МВФ для фінансової підтримки, чи то для розблокування 90 мільярдів євро, чи то законопроєкти, які необхідні для євроінтеграції. Навіть про закони, які не є гострими, завжди доводиться домовлятися з опозиційними силами, довго переконувати, щоб демонструвати єдність, про яку так часто говорять. Але крім слів, треба демонструвати її в діях. Треба зібратися із силами і прийняти для себе рішення", - каже президент.

"Ми живемо до кінця війни, співпрацюємо, голосуємо, впроваджуємо відповідні закони, зміни, кадрові рішення тощо, або міняємо закон і дозволяємо мобілізацію депутатів, які не готові далі працювати в парламенті", - підсумував президент.

Топ коментарі
+27
А цар не забув, що у нас парламентсько-президентська країна?
показати весь коментар
15.03.2026 10:15 Відповісти
+22
...заявив "щеневтік", котрий сам чотирижди відкосив від повістки.
показати весь коментар
15.03.2026 10:19 Відповісти
+19
бе бе ме меееееее !!!!
показати весь коментар
15.03.2026 10:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
бе бе ме меееееее !!!!
показати весь коментар
15.03.2026 10:15 Відповісти
Аброхамія із замом хракції «потужників» зеленського(їх більше роти), мабуть таки, уже за 5 років, пройшли курси партизанської боротьби в тилу московитів, аж у Полтаві, разом з банановим і наумовим???
Єрмак, мать забезпечив їх усим необхідним, з отих 650 партій «зниклої» на території України ГумДопомоги від країн Західних Партнерів!?!?!?
Міндіч з шурмою, і деньох підкинуть з шламбаумів??? А голубченко з чернишовим і шуфричем, підуть аж за ЛБЗ!!!
показати весь коментар
15.03.2026 11:23 Відповісти
Переведу: кто не будет голосовать за то, что мне нужно - пойдёт на фронт.
показати весь коментар
15.03.2026 12:57 Відповісти
Так і треба
показати весь коментар
15.03.2026 13:30 Відповісти
А цар не забув, що у нас парламентсько-президентська країна?
показати весь коментар
15.03.2026 10:15 Відповісти
Його любий дєрьмачок публічно істерив, що негайно піде на фронт.
Де він? Що з цього приводу каже не_цар?
показати весь коментар
15.03.2026 11:33 Відповісти
А він знав? 😊 Щоб щось забути, треба те щось знати.
показати весь коментар
15.03.2026 12:26 Відповісти
І то - миттю - зірвались з цього лупанарію! - дрони в руки і на передок
показати весь коментар
15.03.2026 10:16 Відповісти
Ага! То зелені нардепи зі слуг Куницький, Дмитрук, Одарчегно та інші, які у Раді не працюють - зараз на фронті? 😲 А я ж то думав, що ці соратники Зєлєнского повтікали за кордон!
показати весь коментар
15.03.2026 10:40 Відповісти
Одних нема - другі далєче - це пристосуванці
показати весь коментар
15.03.2026 11:25 Відповісти
То прокацапські пристосуванці. І у партії Зєлєнского опинилися випадково. Нє?
показати весь коментар
15.03.2026 11:38 Відповісти
Набрали чохом - під Зелю
показати весь коментар
15.03.2026 11:47 Відповісти
Якщо згадати "жарти" Найвеличнвшого про ********* палички, про " нємножко пересуває граніцу", про аклосипед "Україна", про Україну, як актрису з фільмів про дорослих, то чомусь здаєтьмя, що це не випадковість.
показати весь коментар
15.03.2026 11:53 Відповісти
Що значить "здається"?
показати весь коментар
15.03.2026 13:04 Відповісти
Щось Єрмака з Татаровим та різними зелькіними гідрант на фронт не відправляє. Напевно відпрацьовують.
показати весь коментар
15.03.2026 10:16 Відповісти
ВонІ нє депутанє, вонІ ща іактом ніхто - навіть декларації держслужбовців не подають. То сірий і убогий офісний планктон.
показати весь коментар
15.03.2026 11:57 Відповісти
запускать бусик незламности прямо в раду и транслировать на весь мир голодные игры
показати весь коментар
15.03.2026 10:17 Відповісти
...заявив "щеневтік", котрий сам чотирижди відкосив від повістки.
показати весь коментар
15.03.2026 10:19 Відповісти
а ти ?
показати весь коментар
15.03.2026 10:21 Відповісти
Ви шо, хто ж тоді гундосики зніматиме?
показати весь коментар
15.03.2026 10:59 Відповісти
Так як ти "працюєш", ні тебе, ні твоїх депутатів, взагалі не має ніде бути в Україні. Хіба тільки на зоні.
показати весь коментар
15.03.2026 10:21 Відповісти
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
15.03.2026 12:23 Відповісти
Щас побігли, тільки баули соберуть
показати весь коментар
15.03.2026 10:22 Відповісти
Ішак прийняв ранкову посилену дозу. Тож, словесний понос чекає його любителів до самої ночі.
показати весь коментар
15.03.2026 10:22 Відповісти
знов сцаніна в очі. лепутати від ЄС на перших місцях по кількості тих хто служить в ЗСУ та по кількості вже загиблих на фронті, а це гниле кремлівське падло ще свого чорного ротяку відкриває, маючи вже ціле стадо своїх слуг, які співпрацюють з окупантами або втікли за кордон... ****** ЗЕлена гидота
показати весь коментар
15.03.2026 10:25 Відповісти
Найбільше зрадників, що перейшли на бік ворога від партії Зеленського ''слуга народу'' та їх братів по зраді і мародерству України - ОПЗЖ.
показати весь коментар
15.03.2026 10:53 Відповісти
У всьому винен Порошенко!
показати весь коментар
15.03.2026 10:25 Відповісти
Він винуватий навіть у тому, що він Порошенко!
показати весь коментар
15.03.2026 10:45 Відповісти
Так він же ж не Порошенко! Він же ж "Вальцман"! Це ж тому, в тому числі, 73-відсоткові вибирали "українця" зеленського, аби не вальцмана. )))
показати весь коментар
15.03.2026 10:50 Відповісти
І Кличко ніяк Етінзоном бути не хоче...якісь вони нєрусскіє!
показати весь коментар
15.03.2026 10:53 Відповісти
сто пудів Пороха мобілізує і бусифікує першим.
показати весь коментар
15.03.2026 13:05 Відповісти
А синочків його , з Англії , також дістануть ?
показати весь коментар
15.03.2026 13:32 Відповісти
Якась схожість у ЗЕленського є з Трампом.Що в одного,що в другого IQ нижче плінтуса.Звинувачує опозицію,а чи хоч раз за 7 років панування ти прислухався до опозиції? В тебе тільки були 5-6 "потужних менеджерів" які здулись,обікрались,обісрались.Фракція твоя це ті ж крадії,корупціонери і дебіли.На фронті будуть тільки заважати,а в штабах сидіти як Безугла,а потім ще й УБД їм надати?
показати весь коментар
15.03.2026 10:25 Відповісти
Не рухайте події раніше. Він буде звертатися до цієї опозиції з тюрми, яка після виборів буде владою, щоб його хоч трішечки помилували.
показати весь коментар
15.03.2026 10:56 Відповісти
Вова дурний, але ж не на стільки.
Спочатку дремене в Ізраїль, трохи пересидить, заплатить відкупні і з чистою совістю - на свободу, на Каріби чи в Лондон.
показати весь коментар
15.03.2026 12:19 Відповісти
Сказав сцарь всєя України Боневтік Оманський
показати весь коментар
15.03.2026 10:26 Відповісти
Він давно мав подати власний проект закону про мобілізацію, а не примушувати до цього Міноборони і Кабмін, оскільки це суперечить Конституції України.
показати весь коментар
15.03.2026 10:28 Відповісти
Потужничу чтобы выйти сухим из воды нужен бардак и хаос намного хуже нынешнего. Чтобы под обломками похоронило все его грехи. Это его единственное спасение.
показати весь коментар
15.03.2026 10:29 Відповісти
ого 🤡 включив шантаж та примус до слуг ...цікаво чим вони відповідь дададуть ?....
показати весь коментар
15.03.2026 10:30 Відповісти
це вже не примус, це цілий кєрогаз.
показати весь коментар
15.03.2026 10:49 Відповісти
показати весь коментар
15.03.2026 10:53 Відповісти
Підррзділ з депутатів СН, БЮТ, ОПЗЖ, та кодла дОПи на нуль, під керівництвом верховноговнокомандувача, оце буде справедливо! 😁
показати весь коментар
15.03.2026 10:30 Відповісти
Ох ті ж божечки, який патріот керманич наший.
показати весь коментар
15.03.2026 10:35 Відповісти
ухххх
показати весь коментар
15.03.2026 13:06 Відповісти
А от це цікаво: він опосередковано звинуватив опозицію у Верховній Раді ніби в тому, що вона не працює, і саботує роботу парламенту. При тому при всьому, коли Стефанчук та Корнієнко заявляють, що моносброду в них 227голосів при необхідних 226; вже не кажучи за "групи підтримки".
показати весь коментар
15.03.2026 10:35 Відповісти
Депутати повинні працювати у Раді або йти на фронт, - Зеленський.
Я готовий проговорювати з представниками парламенту закон щодо змін до мобілізації, щоб депутати могли піти на фронт", - зазначив президент.

Який ідіот!!!🤬
Сьомий рік при владі.🤦‍♂️
"Він навчиться!"- говорили його виборці.
Щоб прийняти якийсь закон, за нього мають проголосувати депутати!!!
Твої депутати звикли тицяти на кнопку лише "за гроші в конвертах".
А за такий закон навіть за гроші ніхто не проголосує.
Володя черговий раз потужно пернув в калюжу!
показати весь коментар
15.03.2026 10:36 Відповісти
Як це могли.... Після цього вони будуть голосувати за все що скажеш, тільки не за фронт. Вони же патріоти, а не дебіли. Це для простих людей є такі поняття як батькивщина, а їхня батькивщина там де їх гроші
показати весь коментар
15.03.2026 10:50 Відповісти
А гаспадин Єрмак як же
показати весь коментар
15.03.2026 10:36 Відповісти
Це зовсім другое, він, як і багато інших з оточення інвалід, з довідкою. Здоров'я зовсім немає, тільки на красти і залишається
показати весь коментар
15.03.2026 10:46 Відповісти
Дайте Вові п'яту повістку.
показати весь коментар
15.03.2026 10:39 Відповісти
показати весь коментар
15.03.2026 10:55 Відповісти
Це точно, підтримую, а ще це повинно торкатися і ОП, і всіх інших держслужбовців або працювати на користь України, не красти, або на фронт
показати весь коментар
15.03.2026 10:43 Відповісти
з такими громкими заявами знову секту "73%" назбирає
показати весь коментар
15.03.2026 10:44 Відповісти
кидала, залишив їх бєз прапітанія, харчєваться тепер ніде, та ще і на фронт гонить. У Трускавці інше обіцяв.
показати весь коментар
15.03.2026 10:46 Відповісти
https://t.me/oleksiihoncharenko/53336 Олексій Гончаренко, представник опозиції:
Без питань - обов'язково змінимо законодавство хоч завтра.
Але внесу одну поправку: разом з депутатами мають піти на фронт також президент і весь ОП.
Думаю, з такою реформою буде дуже легко нарешті ввести терміни служби!
показати весь коментар
15.03.2026 10:47 Відповісти
Депутати повинні працювати у Раді або йти на фронт, - Зеленський (розказує лицемірне .гниле створіння.котре свого часу чотири рази "косило" навіть не від фронту, а від воєнкомату.Булоб тоді "зелене тцк" не виключено , що вже б повернувся з нуля інвалідом(в кращому випадку)
показати весь коментар
15.03.2026 10:48 Відповісти
Щоб сподобатись електорату, Ссанич готовий знову відчебушити сценку **** по роялю
показати весь коментар
15.03.2026 10:49 Відповісти
Ти хоча б, єрмака мобілізуй, або золкіна, або петрова, або іванова...
показати весь коментар
15.03.2026 10:54 Відповісти
А куди він їх мобілізує? Вони ''з тієї сторони'', хіба що в армію сепарів. А єрмака нізя, він ведьмак і має керувати відьмами, шаманами, ляльками вуду...і всією нечистою силою на благо і для блага Найвеличнішого Голобородька'.
показати весь коментар
15.03.2026 11:19 Відповісти
Золкіна? А хто буде угащать росіян сігарєткай та вести задушевні бісєди?
показати весь коментар
15.03.2026 11:50 Відповісти
зе популізм для зе електората...
показати весь коментар
15.03.2026 10:55 Відповісти
Підтвердив, що основою його влади є військовий стан....Без залякування мобілізацією, керувати немає здібностей....
показати весь коментар
15.03.2026 10:59 Відповісти
показати весь коментар
15.03.2026 11:00 Відповісти
Голобородько, він же Потужно- брехливий, він же Боневтік, він же Нелох і чотирижди ухилянт закликає своїх депутатів- мародерів до виконання законів? А хто розтоптав Конституцію і навалив на ній велику купу? Хто в порушення всіх законів і норм моралі роздавав конверти своєї фракції, наповнені доларами, вкраденими у наріду? Вони мають і далі порушувати закони, щоб він царював? Мабуть зрозуміли, що покарання невідворотно і наближається.
А знає він, що всі закони і зміни до них приймає не він зі своїми антимайданними менеджерами, а Верховна Рада?
показати весь коментар
15.03.2026 11:02 Відповісти
Цар хороший"То боярє погані!!!!
показати весь коментар
15.03.2026 11:08 Відповісти
Квартал 95?
показати весь коментар
15.03.2026 11:10 Відповісти
то попередня відмова приймати закони для мвф була лише клоунадою, скоро депутати усе приймуть і покажуть, хто у нас ще досі "гарант єдності, незламністі і потужністі". Все таки Юля права на рахунок зовнішнього управління в Україні.
показати весь коментар
15.03.2026 11:11 Відповісти
це коміке ляпнуло для тупих, убогих 73.25 %, що приперлося на виборч дільниці у другому турі 2019 р. Майже все можна купити (дєпукаки в цьому спєци), окрім розуму, особливо коміку
показати весь коментар
15.03.2026 11:14 Відповісти
Переважна більшість нинішнього депутатського корпусу має цілком призовний вік, поки вони в Раді, на них поширюється бронь (але лише поки...). Тож в цьому Зеленський абсолютно прав: складаєш мандат,100 днів базової підготовки і вперед (якщо служив раніше, маєш офіцерське звання, то 30 днів базової підготовки, щоб поновити знання).
показати весь коментар
15.03.2026 11:16 Відповісти
Ну чого сварити депутатів--вони беруть приклад з свого "лідора"
показати весь коментар
15.03.2026 11:16 Відповісти
Депутати мали б уже давно всі бути на фронті з ротацією хоча б кожні пів року по 25% від загальної кількості, щоб краще усвідомлювати стан речей і приймати адекватні рішення.
показати весь коментар
15.03.2026 11:30 Відповісти
Одні вже "пішли на фронт"... Західний і не тільки.

показати весь коментар
15.03.2026 11:30 Відповісти
Депутати навіть на роботу не здатні ходити не те що піти на фронт. Хоча якщо їх очолить чотириразовий ухилянт то можна організувати новий наступ.
показати весь коментар
15.03.2026 11:41 Відповісти
Ага , а ще прийняти закон щоб зеленій гниді заборонили пожиттєво служити в зсу , і щоб воно робило все що захотіло і ніколи не могло бути притягнутими до відповідальності , також пожиттєво.
показати весь коментар
15.03.2026 11:52 Відповісти
То, что Рада отказалась работать - это задумка самого ... Зеленского.
И с фронтом Зеленский лукавит.
Ну, отправят часть депутатов на фронт, а что в итоге получится.
Не будет голосов, не будет простого большинства и в итоге, не будут назначены президентские и парламентские выборы.
Это делать будет просто некому.
А царь Зеленский со своим окружением по прежнему безнаказанно будет у кормушки.
показати весь коментар
15.03.2026 11:59 Відповісти
Значна кількість депутатів вже не хоче приймати участь в діяльності банди зелених мародерів, що узурпувала владу в Україні, і голосувати за антинародні закони, які ті вносять в Раду, розуміючи, що з часом за всю цю вахканалію потрібно буде відповідати. Різноманітні хотілки криворагульного царька вже практично не мають шансів бути прийнятими депутатами
показати весь коментар
15.03.2026 12:03 Відповісти
какая значна килькисть если там большинство в Раде это слуги урода?
показати весь коментар
15.03.2026 13:13 Відповісти
Кіздабол зелений, де твій єрмак, уже на фронті? Скільки твоїх зелених з ради вже на фронті? Аби ото щось ляпнуть для свого бидлолохторату, вони ведуться, соплі по морді розмазують, рейтинг досі підтримують.
показати весь коментар
15.03.2026 12:15 Відповісти
Якшо коротко: В стойло барани, я тут цар!
показати весь коментар
15.03.2026 12:21 Відповісти
Так, "він працює вони сидять" чи навпаки? Де квартал на фронті, в якому окопі сидить?
показати весь коментар
15.03.2026 12:21 Відповісти
Краще на фронт, бо від їхньої "праці" люди тільки страждають,ще більше
показати весь коментар
15.03.2026 12:26 Відповісти
Ще не вистачало, щоб і військові на фронті від них страждали. Їм і так цього там достатньо.
показати весь коментар
15.03.2026 12:47 Відповісти
депутаты- мартышки, нужны чтобы по приказу голосовали
показати весь коментар
15.03.2026 12:27 Відповісти
А своє шобло носатих міндічів цукермана які розмародерити Україну відправив до себе на батьківщину ,
показати весь коментар
15.03.2026 12:44 Відповісти
А як ні-то,ні друге не вийде?
То по сценарію його серіалу ?
показати весь коментар
15.03.2026 12:53 Відповісти
Я ще на цей виступ - погрози Голобородька' подивився з іншого кута. Немає голосів в Раді, щоб проголосувати за уряд національно спасіння, а потім за вибори."- Я залишаєшся єдиним, надовго і ''лєгітімним''. Так що всі тихенько і на ''ви'', охороняйте мене і бережіть всім тим, що у вас залишилося", подумав і засміявся в душі Голобородько.
показати весь коментар
15.03.2026 13:09 Відповісти
Дивно, але з хйлостану щось перестали лунати тези про нелегітимність легітимного. Отже десь скоро можливе підписання якоїсь хні під виглядом спасіння і перемоги?
показати весь коментар
15.03.2026 13:11 Відповісти
так это же твои кенты зеленые котрых ты привел ко власти в 2019 сейчас во время исторических процессов ноют что з*****сь, об этом зеленое шобло забыло упомянуть своему дебильному электорату?
показати весь коментар
15.03.2026 13:11 Відповісти
Квартальний дебіл!Як пояснити тупоголовим дебільчикам,що це тіки на руку кацапстану та агентурі в ОПГ преЗЕдента.Но тупий квартальний дебіл грає на публіку.Дешевий клоун.
показати весь коментар
15.03.2026 13:20 Відповісти
Частина зелених слуг утекла закордон, частина у СІЗО, частина без конверта не приходить у раду, але за неголосування винні... опозиційні депутати!?!?!
І також -- президент повинен працювати (а не займатися... популізмом), або піти на фронт.
показати весь коментар
15.03.2026 13:22 Відповісти
Хтось шепнув йому, що все-таки є українське законодавство і нагадав, що давно він не макав опозицію.)