10097 відвідувачів онлайн

Україна досягла 84% виконання Угоди про асоціацію з ЄС

Асоцація з ЄС: в уряді розповіли про виконання завдань

Звіт про виконання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом за 2025 рік свідчить, що Україна досягла 84% виконання угоди.

Про це повідомив Офіс віцепрем'єра з питань європейської і євроатлантичної інтеграції, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"За результатами 2025 року загальний прогрес виконання Угоди зріс з 81% у 2024 році до 84% у 2025 році", - йдеться в повідомленні.

Найбільший прогрес

Там зазначили, що у 2025 році найбільший прогрес у виконанні зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, досягнуто у таких сферах:

  • Фінансовий сектор – приріст за рік становить 8%, загальний прогрес – 82%;
  • Соціальна політика та трудові відносини – приріст за рік становить 7%, загальний прогрес – 87%;
  • Митні питання – приріст за рік становить 5%, загальний прогрес – 96%;
  • Сільське господарство – приріст за рік становить 5%, загальний прогрес – 79%.

Також найвищий рівень виконання зобов’язань зафіксовано у таких сферах:

  • Статистика та обмін інформацією – 100%;
  • Освіта, навчання та молодь – 99%;
  • Інтелектуальна власність – 98%.

"Це – останній звіт імплементації Угоди про асоціацію. Надалі всі євроінтеграційні зобовʼязання України будуть відображені у Національній програмі адаптації законодавства до права ЄС", - підсумували в Офісі.

Топ коментарі
+7
Про які відсотки тут пишуть? Хіба є в планах Євросоюзу розвиток корупції? Як там проживають Міндичі і Цукермани? То наше майбутнє в ЄС? А як там Єрмак і Баканов з Наумовим? Їм вже предявили підозри за скоєне? Юзік, Арестович, Шефіри, Шурми та івнші повернулися в Україну? Повернули накопичене в общаках? Чи то друге, будуть слугориги втирати наріду, що все нормально, а що не так - то продєлки Порошенка, США і ЄС?
показати весь коментар
16.03.2026 12:04 Відповісти
+6
А то як на 84% вагітна жінка? То вона вагітна чи не вагітна?
показати весь коментар
16.03.2026 12:06 Відповісти
+6
А що там з санкціями проти Пороха?
А що там з закритими у цифрі опозиційними каналами?
А що там з незалежністю правоохоронних органів?
А що там з незалежністю судів?
Тощо тощо...
показати весь коментар
16.03.2026 12:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Решта 16-сн,яке потрібно вирішити.
показати весь коментар
16.03.2026 11:55 Відповісти
Дістали своїми відсотками, має бути або виконано або не виконано все... 🤬. У цієї влади я помітив постійні відмазки на все.
показати весь коментар
16.03.2026 11:58 Відповісти
ви досі впевнені що нас там хтось чекає???.....
показати весь коментар
16.03.2026 12:34 Відповісти
"Чекає?Це деза рашки.В ЄС не "чекають" а приймають нових членів.Для цього просто напросто потрібно відповідати критеріям єс
показати весь коментар
16.03.2026 13:45 Відповісти
ага і мирний договір готовий на 90%)
показати весь коментар
16.03.2026 11:59 Відповісти
Про які відсотки тут пишуть? Хіба є в планах Євросоюзу розвиток корупції? Як там проживають Міндичі і Цукермани? То наше майбутнє в ЄС? А як там Єрмак і Баканов з Наумовим? Їм вже предявили підозри за скоєне? Юзік, Арестович, Шефіри, Шурми та івнші повернулися в Україну? Повернули накопичене в общаках? Чи то друге, будуть слугориги втирати наріду, що все нормально, а що не так - то продєлки Порошенка, США і ЄС?
показати весь коментар
16.03.2026 12:04 Відповісти
А то як на 84% вагітна жінка? То вона вагітна чи не вагітна?
показати весь коментар
16.03.2026 12:06 Відповісти
А нещодавно було 96%...🤣🤣🤣
показати весь коментар
16.03.2026 12:06 Відповісти
А що там з санкціями проти Пороха?
А що там з закритими у цифрі опозиційними каналами?
А що там з незалежністю правоохоронних органів?
А що там з незалежністю судів?
Тощо тощо...
показати весь коментар
16.03.2026 12:07 Відповісти
Осталось четыре пункта,гейбраки,притулок для арабско-африканских беженцев и то ,что никогда не выполнят - эффективная борьба с казнокрадам и свобода ведения бизнеса.
показати весь коментар
16.03.2026 12:15 Відповісти
перший з геями вже вирішили....з підарами в Україні все Ок
показати весь коментар
16.03.2026 12:36 Відповісти
І шо?
показати весь коментар
16.03.2026 12:21 Відповісти
бульк ..... нічого
показати весь коментар
16.03.2026 12:38 Відповісти
Да хоч раком станьте і станцюйте ламбаду на голові, якщо Європа не хоче брати Україну до себе то придумає 100500 причин щоб не взяти. Тому що як казав Орбан, вони хочуть повернути Україну під контроль московського режиму, щоб буцімто задовольнити Х'уйла.
показати весь коментар
16.03.2026 12:24 Відповісти
хоч одна доросла,здравомисляча людина,яка відрізняє реальність від дитячого фентезі...
показати весь коментар
16.03.2026 12:40 Відповісти
Залишився один маленький пунктик, який переважає всі решту разом узяті - потужне, незламне, феноменальне зелене крадівництво. Не бачити Україні ніякої Європи при зеленому покидьку.
показати весь коментар
16.03.2026 12:34 Відповісти
щодо статистики погоджуюсь. Вона у нас скрiзь. Щодо решти: змiненi цифри в таблицi excel.
показати весь коментар
16.03.2026 12:58 Відповісти
З таким злодійством і корупцією Європа близько не підпустить до ЄС.
показати весь коментар
16.03.2026 13:10 Відповісти
скоро ЄС не буде (поляки намікають що виходять) ,мадяри з словаками воду мутять.ЄС розпадеться ,а ми ще пару років будем виконувати захцянки європи як побрити і запхати в стойло Українців???? чи це такий план?
показати весь коментар
16.03.2026 13:23 Відповісти
"Захцянки"?Це оце що вони вимагають реформ і боротьби з корупцією це "захцянки" які нам нафіг не потрібні?
показати весь коментар
16.03.2026 13:46 Відповісти
Це як з мирною угодою, яка ще місяць тому була типу узгоджена на 95%, але через неузгодженість отих 5% миру навіть близько не видно. Тут буде той самий принцип - теревеніти про "майже все узгодили" можна роками...