8095 відвідувачів онлайн

Трамп втрачає інтерес до переговорів щодо України, увага США зосереджена на Близькому Сході, - FT

FT пише, що Трамп "охолонув" до мирних переговорів

Президент США Дональд Трамп втрачає інтерес до переговорів щодо припинення війни РФ проти України. Увага Сполучених Штатів зараз зосереджена на Близькому Сході.

Про це йдеться у матеріалі Financial Times, повідомляє Цензор.НЕТ.

Увага США зосередилась на Близькому Сході 

За словами чотирьох дипломатів з ЄС, які беруть участь у переговорах з Україною, конфлікт на Близькому Сході відвернув увагу Вашингтона від мирної угоди між РФ і Україною.

Дипломати вважають, що це вигідно Росії через вищі ціни на нафту, призупинення санкцій США та швидке виснаження запасів американської зброї, необхідної Силам оборони України. 

Переговори між українськими та російськими офіційними особами, в яких США виступають посередником, "дійсно перебувають у зоні ризику", заявив високопоставлений європейський чиновник.

Видання нагадало, що останні тристоронні мирні переговори відбулися в Женеві 17–18 лютого. Новий раунд, який мав відбутися 5 березня в Абу-Дабі, було відкладено через американо-ізраїльські удари по Ірану. Наразі дата та місце чергового раунду перемовин ще не оголошені.

"Близький Схід серйозно переорієнтував політичну увагу з України. Для нас і для України це катастрофа", - сказав один із дипломатів ЄС.

Проблеми з постачанням зброї 

Як розповіли дипломати, країнам ЄС повідомили, що поставки американської зброї, зокрема засобів ППО, будуть затримані, оскільки Вашингтон віддає пріоритет замовникам із Близького Сходу, що має серйозні наслідки для Києва.

"Це, безумовно, проблема, тому що існує конкуренція за те саме озброєння, як на Близькому Сході, так і в Україні. Очевидно, що увага Америки зараз зосереджена на Близькому Сході", - сказала у коментарі для FT головна дипломатка ЄС Кая Каллас.

Лідери ЄС намагались тримати Україну у фокусі уваги 

Зазначається, що лідери ЄС скептично ставляться до успіху мирних переговорів без подальшого тиску на Москву. Але вони розглядають цей процес як спосіб зберегти зацікавленість США в ситуації в Україні.

Європейські лідери намагалися тримати Україну в центрі уваги з моменту початку американо-ізраїльської атаки на Іран два тижні тому.

Зокрема, 13 березня президент Франції Емманюель Макрон прийняв президента Володимира Зеленського в Парижі, щоб протидіяти тому, що представник Єлисейського палацу назвав "ефектом затемнення" війни в Ірані.

Своєю чергою канцлер Німеччини Фрідріх Мерц відвідав Білий дім через три дні після того, як США та Ізраїль розпочали атаку на Іран. Мерц привіз із собою карти та діаграми, щоб обґрунтувати необхідність посилення тиску на РФ.

Але Трамп не був схильний до детального обговорення і залишається переконаним, що Росія сильна, а Україна слабка, розповідають джерела, обізнані з перебігом дискусії.

Крім того, американські посадовці повідомили європейським колегам, що жодних подальших санкцій проти російської нафтової промисловості не буде.

Трамп все ж сподівається, що переговори призведуть до миру 

Посадовець Білого дому заявив, що Трамп, як і раніше, "сподівається", що переговори призведуть до завершення війни, і що американські переговорники досягли "величезного прогресу" за останні місяці.

"Я не думаю, що росіяни захочуть знову вести переговори найближчим часом. Тому що нема про що говорити", - цитує FT одиного із учасників непублічних переговорів.

Топ коментарі
+34
Так ніяких переговорів щодо України у Трампа і не було.
Був примус України до капітуляції.
показати весь коментар
15.03.2026 19:23 Відповісти
+9
Чергова потужна перемога Зе-лідора разом з європою
показати весь коментар
15.03.2026 19:25 Відповісти
+9
І Слава Богу!
показати весь коментар
15.03.2026 19:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А спитати навіщо Україна взагалі ввійшла в ті переговори? Потрібно сконцентруватись на війні та звільненні українських територій, а не вести пусті балачки з кацапстанцями!
показати весь коментар
15.03.2026 19:21 Відповісти
Може тому, що Штати наполягали на цих перемовинах, а Україна критично залежна від поставок американської зброї? Чи це важко зрозуміти?
показати весь коментар
15.03.2026 19:31 Відповісти
Україна не є критично залежна від американської зброї, прнаймі станом на зараз!
показати весь коментар
15.03.2026 19:31 Відповісти
Ви впевнені?
показати весь коментар
15.03.2026 19:39 Відповісти
Так впевнений!
показати весь коментар
15.03.2026 19:43 Відповісти
Ви готові повернутися в Україну і довести свої слова ділом?
показати весь коментар
15.03.2026 20:27 Відповісти
Я там де маю бути, тобто на своєму місці як і кожен із нас!
показати весь коментар
15.03.2026 20:31 Відповісти
То є правда. Ви обрали безпечне місце перебування. По людськи вас цілком можна зрозуміти. Але при цьому давати поради щодо сконцентруватися на війні - це виглядає смішно.
показати весь коментар
15.03.2026 20:44 Відповісти
Я не даю поради я кажу як має бути!
показати весь коментар
15.03.2026 20:49 Відповісти
Казати вміють багато людей, ми їх вдосталь наслухалися. Кажуть баклани над морем. Нажаль дуже мало тих, хто здатен зробити те, що кажуть.
показати весь коментар
15.03.2026 20:54 Відповісти
"Петріоти", "Хаймерси", "Бредлі", "Ф-16", ********** до них та розвідданні... Чи війна завершиться через пару днів?
показати весь коментар
15.03.2026 19:44 Відповісти
Це все вже немає великого значення, це все що ви перелічили було актуальне можливо станом на 2022-2023 рік, зараз Україна сама в стані виробляти практично будь-яку зброю, а розвідані може отримувати від когось іншого або також своїми силами це робити!
показати весь коментар
15.03.2026 19:47 Відповісти
За шо боролись, на те і напоролись.
показати весь коментар
15.03.2026 19:23 Відповісти
а що Трамп КОЛИСЬ нам помагав?) Може тоді коли ще не був президентом а уже блокував допомогу через що і сталась Авдіївка? Чи коли?
показати весь коментар
15.03.2026 19:40 Відповісти
Так ніяких переговорів щодо України у Трампа і не було.
Був примус України до капітуляції.
показати весь коментар
15.03.2026 19:23 Відповісти
Алілуя!
показати весь коментар
15.03.2026 19:24 Відповісти
Чергова потужна перемога Зе-лідора разом з європою
показати весь коментар
15.03.2026 19:25 Відповісти
Скоро импичмент
показати весь коментар
15.03.2026 19:26 Відповісти
Ну про це адекватні аналітики казали вже давно. Потім через Кубу буде не до України. Ще потім через виборчу компанію і аж до нової президентської компанії.

Тепер це все справи виключно Европи майже у всьому, або можно звичайно хоч завтра, але на умовах США.

Але такого не буде і тому маємо те що маємо.
показати весь коментар
15.03.2026 19:26 Відповісти
Тепер умови Трампа можуть показатися просто казковими.
показати весь коментар
15.03.2026 19:40 Відповісти
Так звані умови Трампа - це переказані його віьковом умови русні.
показати весь коментар
15.03.2026 20:48 Відповісти
А цей рюрік-педофіл встряв надовго. Якщо Іран гратиме вдовгу проти маленького та великого сатани, СВО коаліції Епштейна може затягнутись.
показати весь коментар
15.03.2026 19:28 Відповісти
Трамп любит все по-быстрому. Иначе теряет интерес. Как в Иране затянется- Кубе, Канаде и прочим Гренландиям будет "интересно".
показати весь коментар
15.03.2026 19:29 Відповісти
І Слава Богу!
показати весь коментар
15.03.2026 19:29 Відповісти
Типово для тупих. Нова цяцька з'явилася...
показати весь коментар
15.03.2026 19:29 Відповісти
Тактично (у короткостроковій перспективі) це погано, зате стратегічно це добре в першу чергу для України, у неї є можливість не виратити території просто від того, що два діди проявили до неї інтерес. Можливо у довгостроковій перспективі ці діди перестануть діяти в унісон.
показати весь коментар
15.03.2026 19:29 Відповісти
В коментах зараз буде купа божевільних, які будуть радіти з цього приводу...
показати весь коментар
15.03.2026 19:29 Відповісти
Хотілося б взнати плюси інтересу трампона від "небожевільного".🤔
показати весь коментар
15.03.2026 19:31 Відповісти
Радій десь збоку, не треба в гілці до мого коменту.
показати весь коментар
15.03.2026 19:34 Відповісти
Так це ж не комент а висер.
показати весь коментар
15.03.2026 20:11 Відповісти
Тоді залишай свій висер десь збоку, не треба в гілці до мого коменту.
показати весь коментар
15.03.2026 20:21 Відповісти
Кумедний ти козак
показати весь коментар
15.03.2026 20:35 Відповісти
Та нехай воюють, видно, що не навоювалися і своїх цілей ніхто не досяг.
І користі від переговорів на сьогодні немає жодного.
Це реальність, а не божевіля.
показати весь коментар
15.03.2026 19:36 Відповісти
То приєднуйся, допоможеш цілі України досягти.
показати весь коментар
15.03.2026 19:38 Відповісти
Давно приєднан і вже розєднан.
показати весь коментар
15.03.2026 19:40 Відповісти
Вже досяг всіх цілей?
показати весь коментар
15.03.2026 19:41 Відповісти
майже так.
показати весь коментар
15.03.2026 19:43 Відповісти
Ну значить в мене склалось правильне уявлення про тебе, як людину.
показати весь коментар
15.03.2026 19:44 Відповісти
Ваші очікування - це ваші проблеми ... Пам'ятаєш хто з великих так сказав?
показати весь коментар
15.03.2026 19:46 Відповісти
Не перекручуйте. Ніхто не радіє, що війна і далі триває.

А те що рижий аферист втратив інтерес до імітації миру - то це до кращого, може перестане ставити палки в колеса Україні.
показати весь коментар
15.03.2026 19:40 Відповісти
Радій десь збоку, не треба в гілці до мого коменту.
показати весь коментар
15.03.2026 19:42 Відповісти
Та й хер з ним. Від його "інтересу" сама шкода. Нехай краще зброї продає побільше, довбой@б.
показати весь коментар
15.03.2026 19:30 Відповісти
Ну і добре, дай боже ці безглузді переговори, нав'язані Трампом, підуть в історію.
показати весь коментар
15.03.2026 19:33 Відповісти
Переговори про мир (відсутність смертей, каліцтв, втрати території, інфраструктури, економіки) безглузді...???

Ну що ж... Я не взмозі це якось адекватно прокоментувати.
Цікаво як ти миришся зі своєю совістю, хоча в таких як ти її просто немає.
показати весь коментар
15.03.2026 19:36 Відповісти
Ти вже більше року з рештою довбойобів верещиш тут про те як Трампиня несе мир.
І які всі ті хто проти Трампиненого миру погані бякі.
І от за весь цей час виявилось що Трампиня і миру не приніс і копійки на зброю нам не дав, а ще й ******* з нафтою допоміг.
А тепер він і взагалі відверто каже що в сраці бачив Україну з її війною чи миром.
Але ти як справжній ненавченний довбойоб навіть на секунду не хочеш замислитись над тим який же саме "мир" нім нам Трампиня увесь цей час, зате далі гавкаєш на всіх адекватних людей які одразу ще рік назад писали таким довбойобам як ти про те що ніякого миру від Трампині ми не отримаємо, а тільки допомогу ***** в його руйнуванні України.
Тому ти поки що найкраща ілюстрація ефекту Данінга-Крюгера на цьому сайті.
показати весь коментар
15.03.2026 19:56 Відповісти
Ахахахаах🤣. Як скажеш, "адекватна людино"))))
показати весь коментар
15.03.2026 20:03 Відповісти
Якщо переговори без результатів, то навіщо постійно ними засорять ефір та давати людям надію? На 4 рiк війни треба це розуміти.
Крім обміну полонених нічого розумного немає, але такі питання можна і без усієї нашей шобли чебурекiв вирішити.
В приватному порядку.
І якщо ти це не розумієш і наполягаєш на бестолкових переговорах, то це твои проблеми і твоя совесть.
Переговори для створення картинки при діаметрально різних інтересах - це твоя совесть?
Тебе з нею жити і з нею вмирати.
показати весь коментар
15.03.2026 20:01 Відповісти
Ого, поліз з тебе кацап замаскований, от все і стало на свої місця.

Тебе, совесть, твои, нашей, засорять
показати весь коментар
15.03.2026 20:07 Відповісти
Я вже зрозумів, що ти хочеш капітулювати і здати території і тебе тут заважають.
Чи вважаєш руских дурней за тебе?
показати весь коментар
15.03.2026 20:15 Відповісти
Он кацап. Вероятность того что местный подкацапник -- не более 20-25%
показати весь коментар
15.03.2026 21:57 Відповісти
СЛАВА БОГУ!!!!

Все що робив краснов це

" у вас нема карт"
" ви винні 500 млрд"
" ви нас обікрали"
" РФ хороша а ви погані"
показати весь коментар
15.03.2026 19:38 Відповісти
Ну бачиш деяким тут досі хоч в очі надзюрай - далі торочать свою мантру: "орендж мен сказав що несе мир, всі хто проти орендж мена - каки".
показати весь коментар
15.03.2026 19:59 Відповісти
Трамп поступово "впадає в дитинство" - керується не здоровим глуздом, а, говорячи кацапською, "сиюминутними хотєлками"... Дитя грається якоюсь іграшкою, поки вона їй не набридне... А набриднуть вона може і тоді, коли ця іграшка перестає задовольнять дитину - наприклад, коли іграшка не здатна задовольнить якісь "хотєлки" (лягать спать, їсти, чи виконувать якусь іншу функцію...). Дитина може її покинуть, і переключить свою увагу на щось інше... Саме так і діє Трамп...
показати весь коментар
15.03.2026 19:39 Відповісти
FT - британці, видають бажане за дійсне (сподіваюсь)
показати весь коментар
15.03.2026 19:40 Відповісти
А ще якщо Китай вторгнеться на Тайвань, то взагалі буде срака.
показати весь коментар
15.03.2026 19:41 Відповісти
Не если а когда. Сейчас почти идеальный момент.
показати весь коментар
15.03.2026 19:45 Відповісти
Я теж рахую, що на протязі тижня-другого Китай стартує.
показати весь коментар
15.03.2026 20:02 Відповісти
Предполагаю, шо еще немного выждет. До прибытия экспедиционных сил КМП США в Иран(возможная оккупация о. Харк).
показати весь коментар
15.03.2026 20:05 Відповісти
Зараз найкращий момент. США поки в прострації, самі не знають що робити з Іраном. Я б довго не тягнув.
показати весь коментар
15.03.2026 20:11 Відповісти
Хоч одна хороша новина....😀
показати весь коментар
15.03.2026 19:43 Відповісти
Ход конем, Трамп втрачає інтерес, відповідно росія буде тиснути на Україну. Але, дід вже з деменцією і завтра він скаже навпаки.
показати весь коментар
15.03.2026 19:49 Відповісти
Ніякого результату для України в цьому році не буде. Трамп лише продовжить підігрувати ***** аж до виборів в палату представників у листопаді, які респи програють через його дебільні дії. Тоді можна буде очікувати поновлення санкцій, та повернення кацапів до "переговорів" після нового зимового терору.
показати весь коментар
15.03.2026 19:51 Відповісти
А загибель ще десятків тисяч українців можна просто проігнорувати і продовжувати далі, звісно.
показати весь коментар
15.03.2026 20:16 Відповісти
А ми тут до чого? Україна в цьому нічого не вирішує. Віддай сьогодні рештки Донбассу - завтра ***** скаже, що давайте ще Запоріжжя та Херсон. ***** не хоче ніякого миру, і замусити його звернути бойові дії може лише економічна криза, від якої Трамп його зараз рятує.
показати весь коментар
15.03.2026 20:18 Відповісти
Вам насрати тому що живете далеко від фронту ?
показати весь коментар
15.03.2026 20:39 Відповісти
В общем, все это скоро не завершится. К сожалению.
показати весь коментар
15.03.2026 19:51 Відповісти
Та і очікувань не було, максимум параша забрала б донбас, дочекалась зняття санкцій і пішла б далі
показати весь коментар
15.03.2026 20:17 Відповісти
А перемовники хто? Чебурек, абхазька мармозетка і полуграмотний шут коломойського? Тоді результат закономірний
показати весь коментар
15.03.2026 19:58 Відповісти
Куди він не попнеться, всюди обсереться
показати весь коментар
15.03.2026 19:59 Відповісти
Рудий покидьок сподівався, що Україна підпише всі путінські хотєлкі.

А паралельно він заробляє, продаючи американську зброю. Це ж не Байден, який все дарував.
Де вся трампонута ботоферма з їх "ленд-лізом"? Якщо трамп дійсно хотів давати зброю в борг, який треба було віддати потім колись - чого не зробив це? Шкода, що всі боти 2022 року народження перереєструвались і перепрофілювались у проштовхування капітулянтських наративів. Тільки Джон Вендетта лишився, та щось він про це не згадує зовсім.
показати весь коментар
15.03.2026 20:04 Відповісти
ЄС повинна остаточно зрозуміти і прийняти політичну смерть демократії та лібералізму в США. Цієї країни більше немає в списку живих. Це тепер диктатура - замінований політичний труп, який в будь який момент може як зомбі повстати, вирячити очі, заволати "Америка понад усе" і вибухнути забруднивши все навколо своїми смердючими тельбухами. Єдиною гарантією безпеки має стати тотальна мілітаризація економіки всіх без винятку європейських країн і повна відмова від розрахунків через мастер, віза і свіфт. Європейці інтуітивно це відчували давно і запровадили власну валюту - євро. Тепер необхідно повністю відмовитись від американських платіжних систем і створити ізольований від США европейський інтернет. Якщо ви європеєць і працюєте над якимсь винаходом, то маєте працювати на відєднаному від мережі компютері. Інакше в США або Ізраїлі цей винахід запатентують швидше за вас і вас обкрадуть. Я вже таке бачив. А ще мені розповідали як винахідники і науковці які пробували боротися за свої права потрапляли в ДТП, зникали, раптово помирали...
показати весь коментар
15.03.2026 20:07 Відповісти
👍👍
показати весь коментар
15.03.2026 20:28 Відповісти
Ніяких переговорів не було, все що було це тримання Трампа у підвішеному стані з боку *****. Тим більше Трамп таки повернеться до теми України. Йому потрібні хоть якісь бонуси перед виборами восени.

В про зброю смішно, те що США використовують в Ірані в Україну не постачається.
показати весь коментар
15.03.2026 20:12 Відповісти
В нього і не було цікавості до переговорів, тільки до задоволення бажань параші
показати весь коментар
15.03.2026 20:15 Відповісти
Главное что Европа в фокусе. Они по ходу в шоке. Наши не парятся. Наши не понимают что это значит. Оружие и бабки ведь появляются из воздуха по умолчанию после каждого вечернего гундосиков потужнича. У нас главная задача бусификации. Остальное оно как-то само должно появиться как и все 4 года до этого.
показати весь коментар
15.03.2026 20:16 Відповісти
Старому нарцису дали нову іграшку? Стара паскуда разом з Путлером розпалить третю світову, а потім здохне. В кінцевому підсумку у виграші буде Китай, але якою ціною для людства це буде досягнуто...
показати весь коментар
15.03.2026 20:17 Відповісти
Рудого покидька є інтерес лиш до грошей.З Україною він нічого не заробляє,вірніше вона йому заважає з ****** щось там муттити.
показати весь коментар
15.03.2026 20:22 Відповісти
Просто немає слів!!! Ну що тут скажеш !? Наш великий ,,рішала'' знову показав майстер-клас із політичного боягузтва. Дивитися на те, як Доня раптом ,,втратив інтерес'' до України й переключився на Близький Схід - це знаєте, як спостерігати за дешевим фокусником, у якого під час вистави з його рукава замість обіцяного кролика несподівано вивалилася купа лайна. А насправді ж неможливо втратити те, чого в тебе ніколи і не було: ні плану, ні впливу, ні мізків, щоб розібратися в чомусь складнішому ніж за меню в бургерній. Це класична поведінка звичайного лузера - як тільки він розуміє, що його обіцянка ,,вирішити все за 24 години'' виявилася звичайним пуком у калюжу, він одразу робить морду цеглиною і каже, що йому це просто ,,не цікаво''. Ага, ж звісно! Насправді він просто привселюдно обісрався зі своєю дипломатією і тепер, як той нагадивший собака, намагається загребти свою купу піском і втекти в інший куток двору, аби ніхто не тицяв туди його носом. І зараз це самозакохане , нарцисне павичівське пір'я намагається прикрити свою абсолютну безпорадність, бо визнати поразку для такого гавкучого порожнього місця - це навіть гірше за смерть. Так він і залишиться в історії: не як видатний політичний чи державний діяч, не як непереможний ,,майстер домовленостей'' і ,,неперевершений миротворець'' і ,,заклинач війн'', а як гучна пуста бульбашка, яка лопнула в той самий момент, коли історія вимагала рішучого лідера, а не переляканого дилетанта і малодушного популіста з необмеженою, але марною владою, і коли треба було бути чоловіком, а не дешевим балаболом.......
показати весь коментар
15.03.2026 20:22 Відповісти
Невже рік тому хто думав що у його був іентерес? ( О, фейспалм)
Ну хто в здравому мисленні допомагатиме країні, яку окупувала мафія??? Будуть тільки використовувати як бантустан , як дешеві ресурси ( трудові ресурси наприклад, та для чорних трансплантологів)
показати весь коментар
15.03.2026 20:26 Відповісти
"країні, яку окупувала мафія"- Краснов і шістка російської мафії (читай ФСБ) в США товаріщ Вітьков підтвердять. США таки захопила Російська мафія.
показати весь коментар
15.03.2026 20:43 Відповісти
Схоже що втрачає і можливість адекватно мислити і реагувати.
показати весь коментар
15.03.2026 20:50 Відповісти
Все ще втрачає? Тобто останні років так 10 він адекватно мислив і реагував?
показати весь коментар
15.03.2026 22:15 Відповісти
У этого рыжего щенка путина, как его теперь называют в США, одна проблема которые его волнуют - видео его насилия над детьми.
А, венс очень ищет эти пленки.
показати весь коментар
15.03.2026 21:11 Відповісти
Кули тут писать и мусолить, ЗЕ вообще пох на переговоры, ему нужна до гроба власть , смотря и читая как кацапье продвигается каждым днем откусывая украинскую землю. С непонятной стратегией орать ни куя не отдадим и тут же сдаем .. ТЦК звереет вылавливая людей, но зато ЗЕ отправляет в другие страны на войну, где логика куева???
показати весь коментар
15.03.2026 21:17 Відповісти
Ну і добре...

Нам тре терміново думати як ЗЄ вкоротити.
Бо з цим муделем нам не бачити ні достойного миру, ні ЄС, ні нормальних відносин з сусідніми країнами, ні нормального рівня життя.
показати весь коментар
15.03.2026 21:20 Відповісти
Чи могли ми 4 роки тому уявити, що фраза "Президент США втрачає інтерес до України" сприйматиметься з полегшенням...
показати весь коментар
15.03.2026 21:34 Відповісти
Трамп, як і раніше, "сподівається", що переговори призведуть до завершення війни, і що американські переговорники досягли "величезного прогресу" за останні місяці - ага, між Ізраілем та Іраном - нехай дочекається миру через перемовини!

А чому Україна повинна?!
показати весь коментар
15.03.2026 21:56 Відповісти
Клас. Світом правлять ****** діти з доступом до ядерної зброї. "Втрачає інтерес". Ну помахайте цукеркою у нього перед рилом, мультик якийсь поставте... я не знаю.
показати весь коментар
15.03.2026 22:13 Відповісти
https://x.com/13Hellis_13



https://x.com/13Hellis_13

Hellis@13Hellis_13



передивляюся новини останніх днів ... Трамп, який волав, що Україна не хоче завершувати війну, у тож же час .... занурів одним махом тупих бажань у величезну світову війну ще з десяток країн...