5228 відвідувачів онлайн

Путін абсолютно не боїться Європи, він боїться США, - Трамп

Путін та Трамп

Американський президент Дональд Трамп вважає, що російський диктатор Володимир Путін боїться Сполучених Штатів та армію, яку він побудував під час своєї першої каденції.

Про це він сказав на пресбрифінгу 16 березня, інформує Цензор.НЕТ.

Про Путіна

Трамп заявив, що США –– це НАТО.

"Запитайте Путіна. Путін боїться нас. Він не боїться, він абсолютно не боїться Європи. Він боїться Сполучених Штатів Америки й тієї армії, яку я створив у перший термін...", - заявив лідер США.

"Нам ніхто не потрібен. Ми найсильніша нація у світі. У нас найсильніша армія у світі!" - додав він, коментуючи війну проти Ірану.

Топ коментарі
+22
Єдине, чого боїться ×уйло від Трампа - це тріпера.
показати весь коментар
16.03.2026 19:29 Відповісти
+20
США вже ніхто не боїться і це заслуга нарциса і брехуна Трампа. Мовчки допомагай пуйлу, як домовилися при зустрічі і не корчи тут із себе захисника людських цінностей.
показати весь коментар
16.03.2026 19:30 Відповісти
+19
Особливо коврів - килимів на Анкоріджі
показати весь коментар
16.03.2026 19:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Доні - поглиблювач дна
показати весь коментар
16.03.2026 19:29 Відповісти
ставка "шторміт" нє по-дєтскі

то найсильніші і ніхто не потрібен,
то де союзники.

.
показати весь коментар
16.03.2026 20:17 Відповісти
старіка шторміт

.
показати весь коментар
16.03.2026 20:20 Відповісти
Особливо коврів - килимів на Анкоріджі
показати весь коментар
16.03.2026 19:29 Відповісти
Єдине, чого боїться ×уйло від Трампа - це тріпера.
показати весь коментар
16.03.2026 19:29 Відповісти
...повторного)))
показати весь коментар
16.03.2026 19:48 Відповісти
Він боїться України і ЗСУ, а не Європу чи Трампа!
показати весь коментар
16.03.2026 19:30 Відповісти
США вже ніхто не боїться і це заслуга нарциса і брехуна Трампа. Мовчки допомагай пуйлу, як домовилися при зустрічі і не корчи тут із себе захисника людських цінностей.
показати весь коментар
16.03.2026 19:30 Відповісти
Бідона він дуже боявся, а зараз тебе. Ага
показати весь коментар
16.03.2026 19:31 Відповісти
Байдена боявся !
Дід принаймі чітко попередив буйла що у разі застосування ЯО буде нищивний удар по рашці конвейційним.
Подіяло....

а цей рудий - "анкоридж бздух"

.
показати весь коментар
16.03.2026 20:29 Відповісти
Бідон попередив, а наступного дня і забув, що попереджав.
І домовенок не нагадала.
А путлер увесь час боявся.
показати весь коментар
16.03.2026 20:36 Відповісти
на сьогодні маразматик трамп, а Байден був порядним і сильним президентом
показати весь коментар
16.03.2026 20:51 Відповісти
***** педофил бриться своего самого лучшего друга педофила?
фантастика.
показати весь коментар
16.03.2026 19:31 Відповісти
показати весь коментар
16.03.2026 19:31 Відповісти
такий собі кіса, при о. бендері ))
https://www.youtube.com/watch?v=C-jNKutKw0E
показати весь коментар
16.03.2026 19:32 Відповісти
А п#дофіл Краснов боїться свого куратора Прутіна.
показати весь коментар
16.03.2026 19:33 Відповісти
трамп - геній! 2 нобелівки йому за це
показати весь коментар
16.03.2026 19:34 Відповісти
за мир Нобелівка є, а
за війну - немає

дві ніяк не вийде, донні

.
показати весь коментар
16.03.2026 20:19 Відповісти
Трамп не розуміє що тупий-бо він тупий...
показати весь коментар
16.03.2026 19:34 Відповісти
Путін так боїться Трампа, що допомагає Ірану вбивати американців
показати весь коментар
16.03.2026 19:35 Відповісти
показати весь коментар
16.03.2026 20:00 Відповісти
З рос.діячів це підтвердив Дугін- теоретик "русского мира":

"Для Росії пролунав останній дзвінок", - написав Дугін, коментуючи ситуацію навколо Ірану. За його словами, подальша доля російської влади залежить від того, чи зможе зберегтися режим аятол у Тегерані.

"Якщо Іран втримається - усе може піти у зворотний бік. Якщо впаде - наступні ми",
показати весь коментар
16.03.2026 19:35 Відповісти
Якщо Донні дізнається про цю екзистенційну загрозу другові володимиру, то режим аятол у Тегерані буде збережено, бойові літакі Ізраїлю зупиняться в повітрі, а Іран феноменально капітулює (умовно), бо давно мріяв капітулювати, але не наважувався запрпонувати.
показати весь коментар
16.03.2026 20:01 Відповісти
Дугін сказав по факту,а блогер "якщо" і дальше-суцільна нісенітниця.
показати весь коментар
16.03.2026 22:03 Відповісти
Пояснюю сарказм ще раз, для Lemberg #565313
Якщо Донні почує від Віткоффа пророцтво дугіна та занепокоїться лихою долею путінської раші, очолюваної друганом володимиром, яка впаде наступною, за іранським режимом аятол, то Донні особисто рятуватиме друга володимира - збереже режим аятол, заявить про феноменально успішну капітуляцію Ірану, який, як виявиться, давно мріяв капітулювати перед Донні, але все не наважувався, і миттєво зупинить і розверне бойові літаки Ізраїлю ,просто в повітрі, як минулого разу, командою: "Ізраїльскі літаки, стій! Кругом! Раз два!"
показати весь коментар
16.03.2026 22:40 Відповісти
Фантазії,зрозумілі лише одному блогеру.
показати весь коментар
16.03.2026 22:47 Відповісти
"Нісенітниця" стала "фантазіями"!
Мої вітання з ознаками незначного, але покращення розуміння
показати весь коментар
16.03.2026 23:06 Відповісти
Нісенітниці і фантазії блогера,писані ламаним текстом і зрозумілі лише йому.
показати весь коментар
17.03.2026 00:07 Відповісти
Співчуваю. Деякі коментарі занадто складні для вас. ВІдпочиньте і спробуйте опанувати нескладний матеріал. Наприклад - розклад руху маршруток у Львові. Бажаю успіхів.
показати весь коментар
17.03.2026 00:34 Відповісти
Не роззявляй рота , старий дурень . Жуй жуйку.
показати весь коментар
16.03.2026 19:38 Відповісти
Знову загострення.
показати весь коментар
16.03.2026 19:38 Відповісти
Трампа вже навіть Меланія не боїться.
показати весь коментар
16.03.2026 19:41 Відповісти
Ага. Тому Х'уйло не хоче щоб Європа була на переговорах, а хоче домовлятися тільки з Тромбом і кушнером і віткофом.
показати весь коментар
16.03.2026 19:42 Відповісти
Логічно. Домовлятися воліють з тими, кого реально бояться.
показати весь коментар
16.03.2026 19:46 Відповісти
Ну це зрозуміло. Уявіть, мужик з рушницею в ковбойських чоботях який тільки що пристрелив чалмоголового на вулиці, тому що він йому не сподобався, і купку хіпстерів нетрадиційної орієнтації. Кого всі будуть боятися?
показати весь коментар
16.03.2026 19:44 Відповісти
Ну, так чого ти тоді доіПався до Європи що вона не хоче допомагати?
показати весь коментар
16.03.2026 19:44 Відповісти
Ахах... Жги тампон обосс@ный! До дна ты уже добрался, теперь придется копать!
показати весь коментар
16.03.2026 19:47 Відповісти
Пора Карлсону все розтлумачити))Може до Чикчирика злітав би,той покаже точно кілька напрямків звідки розблокувати протоку))Й доречі,чого Чикчирик не запрпонува послуги своїх ВМС?))Я білоруськими криветками то москалям торгував,а флот для подешевшання нафти заникав)))
показати весь коментар
16.03.2026 19:50 Відповісти
Фєєрічєскій довбограй
показати весь коментар
16.03.2026 19:52 Відповісти
***** так боїться США,як Стормі Деніелс вагітності від рудого покидька)))
показати весь коментар
16.03.2026 19:53 Відповісти
дурень думкою багатіє....США І ТЕБЕ АФГАНСЬКІ ТАЛІБИ НА КУЮ ВЕРТІЛИ... ПРО ЩО ТИ "ШЕПЧЕШ ІДІОТ"???
показати весь коментар
16.03.2026 19:59 Відповісти
Вертятять тебе і тобі подібних клоунів які тут казочки розповідають.
показати весь коментар
16.03.2026 20:32 Відповісти
кловани в порівнянні з "кацапердом" ангели...тобі в напрямку рашистського корита ((((

США офіційно завершили виведення своїх військ з Афганістану 31 серпня 2021 року, закінчивши 20-річну військову кампанію. Останній американський літак покинув Кабул після хаотичної евакуації, що призвело до швидкого захоплення влади рухом «Талібан» та краху проурядових сил, завершуючи найдовшу війну в історії США
.
Ключові факти про виведення військ (2021):

Угода: Рішення було підготовлене адміністрацією Д. Трампа (угода 2020 року) та реалізоване адміністрацією Дж. Байдена.Терміни: Процес почався 1 травня, основна фаза завершилася 31 серпня 2021 року.Наслідки: Талібан захопив Кабул 15 серпня 2021 року, значно швидше, ніж прогнозувала американська розвідка.
показати весь коментар
16.03.2026 20:38 Відповісти
США вивели війська з Афгану не тому що "програли", в через величезні фінансові витрати що пішли в нікуди.
показати весь коментар
16.03.2026 20:55 Відповісти
"тупість" страшна хвороба. 20 років США ВКЛАДАЛИ ВЕЛИЧЕЗНІ ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ В ТЕ,ЩОБ ВОНИ ПІШЛИ В НІКУДИ , А НЕ НА ПЕРЕМОГУ НАД ТАЛІБАНОМ...????
показати весь коментар
16.03.2026 21:18 Відповісти
Ну то лікуйся. США вкладали кошти в новий уряд Афганістану, в його політичну життєздатність. Але афганці сіли на шию і ножки звісили
показати весь коментар
16.03.2026 21:26 Відповісти
не давай нікому рекомендацій відносно лікувальних закладів ,через котрі сам пройшов.проходь
показати весь коментар
16.03.2026 21:48 Відповісти
Премію Даннінга-Крюгера до студії!
показати весь коментар
16.03.2026 20:15 Відповісти
Так налякай його
показати весь коментар
16.03.2026 20:16 Відповісти
З таким нафто-доларовим дощем, що ти йому влаштував своєю Епічною Дур'ю, путін тобі пам'ятника на красній площі поставить.
показати весь коментар
16.03.2026 20:25 Відповісти
У Вєтнамі американці війну програли. У Кореї теж програли. В Афганістані не тільки програли, але й втратили амуніцію та військове спорядження чим забезпечили ворога на декілька десятиліть. І де ж виграли? В Іраку, але там вони мали прихильність місцевого населення Кувейту. Зараз хаотичну політику США стосовно протекціонізму Ізраїлю ніхто в світі крім Ізраїлю не підтримує. Памятаєте як Трамп пихато стверджував на партійній конференції республіканців що "200 президентів вишикувались в чергу щоб поцілувати мене в дупу"? Не зная "пересічні", але 200 президентів це добре запамятали, А коли Трамп призначив свою дружину головою Ради Безпеки ООН це вже був останній мазок на "картині маслом".
показати весь коментар
16.03.2026 20:26 Відповісти
У В'єтнамі вони не програли. Хто програв, то це Південний В'єтнам.
Де вони р програли в Кореї, довбойобе.

Ірак вони замочили без усіляких кувейтів.
Де вас дебілів народжують?
показати весь коментар
16.03.2026 20:31 Відповісти
Саме цікаве що він правий, і без США Европі повна жопа.

Особливо смішно дивитися на місцевих аборигенів сайту які скоро почнуть прапор США палити, бог вам судья, вбогим.
показати весь коментар
16.03.2026 20:28 Відповісти
З таким дебілом як ти ЄС точно буде повна жопа. Переходи вже на рідну мову, мову ху... лостану
показати весь коментар
16.03.2026 23:21 Відповісти
Годі навіть собі уявити, що було б з ішаком у віці рижого.
показати весь коментар
16.03.2026 20:40 Відповісти
Боїться коли Трамп цілує в дупу пуйло.
показати весь коментар
16.03.2026 21:54 Відповісти