3444 посетителя онлайн

Путин абсолютно не боится Европы, он боится США, — Трамп

Путин и Трамп

Американский президент Дональд Трамп считает, что российский диктатор Владимир Путин боится Соединенных Штатов и армии, которую он создал во время своего первого президентского срока.

Об этом он заявил на пресс-брифинге 16 марта, сообщает Цензор.НЕТ.

О Путине

Трамп заявил, что США – это НАТО.

"Спросите Путина. Путин боится нас. Он не боится, он абсолютно не боится Европы. Он боится Соединенных Штатов Америки и той армии, которую я создал в первый срок...", — заявил лидер США.

"Нам никто не нужен. Мы – самая сильная нация в мире. У нас самая сильная армия в мире!" – добавил он, комментируя войну против Ирана.

Топ комментарии
+22
Єдине, чого боїться ×уйло від Трампа - це тріпера.
показать весь комментарий
16.03.2026 19:29 Ответить
+21
США вже ніхто не боїться і це заслуга нарциса і брехуна Трампа. Мовчки допомагай пуйлу, як домовилися при зустрічі і не корчи тут із себе захисника людських цінностей.
показать весь комментарий
16.03.2026 19:30 Ответить
+19
Особливо коврів - килимів на Анкоріджі
показать весь комментарий
16.03.2026 19:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Доні - поглиблювач дна
показать весь комментарий
16.03.2026 19:29 Ответить
ставка "шторміт" нє по-дєтскі

то найсильніші і ніхто не потрібен,
то де союзники.

.
показать весь комментарий
16.03.2026 20:17 Ответить
старіка шторміт

.
показать весь комментарий
16.03.2026 20:20 Ответить
Особливо коврів - килимів на Анкоріджі
показать весь комментарий
16.03.2026 19:29 Ответить
Єдине, чого боїться ×уйло від Трампа - це тріпера.
показать весь комментарий
16.03.2026 19:29 Ответить
...повторного)))
показать весь комментарий
16.03.2026 19:48 Ответить
Він боїться України і ЗСУ, а не Європу чи Трампа!
показать весь комментарий
16.03.2026 19:30 Ответить
США вже ніхто не боїться і це заслуга нарциса і брехуна Трампа. Мовчки допомагай пуйлу, як домовилися при зустрічі і не корчи тут із себе захисника людських цінностей.
показать весь комментарий
16.03.2026 19:30 Ответить
Бідона він дуже боявся, а зараз тебе. Ага
показать весь комментарий
16.03.2026 19:31 Ответить
Байдена боявся !
Дід принаймі чітко попередив буйла що у разі застосування ЯО буде нищивний удар по рашці конвейційним.
Подіяло....

а цей рудий - "анкоридж бздух"

.
показать весь комментарий
16.03.2026 20:29 Ответить
Бідон попередив, а наступного дня і забув, що попереджав.
І домовенок не нагадала.
А путлер увесь час боявся.
показать весь комментарий
16.03.2026 20:36 Ответить
на сьогодні маразматик трамп, а Байден був порядним і сильним президентом
показать весь комментарий
16.03.2026 20:51 Ответить
***** педофил бриться своего самого лучшего друга педофила?
фантастика.
показать весь комментарий
16.03.2026 19:31 Ответить
показать весь комментарий
16.03.2026 19:31 Ответить
такий собі кіса, при о. бендері ))
https://www.youtube.com/watch?v=C-jNKutKw0E
показать весь комментарий
16.03.2026 19:32 Ответить
А п#дофіл Краснов боїться свого куратора Прутіна.
показать весь комментарий
16.03.2026 19:33 Ответить
трамп - геній! 2 нобелівки йому за це
показать весь комментарий
16.03.2026 19:34 Ответить
за мир Нобелівка є, а
за війну - немає

дві ніяк не вийде, донні

.
показать весь комментарий
16.03.2026 20:19 Ответить
Трамп не розуміє що тупий-бо він тупий...
показать весь комментарий
16.03.2026 19:34 Ответить
Путін так боїться Трампа, що допомагає Ірану вбивати американців
показать весь комментарий
16.03.2026 19:35 Ответить
показать весь комментарий
16.03.2026 20:00 Ответить
З рос.діячів це підтвердив Дугін- теоретик "русского мира":

"Для Росії пролунав останній дзвінок", - написав Дугін, коментуючи ситуацію навколо Ірану. За його словами, подальша доля російської влади залежить від того, чи зможе зберегтися режим аятол у Тегерані.

"Якщо Іран втримається - усе може піти у зворотний бік. Якщо впаде - наступні ми",
показать весь комментарий
16.03.2026 19:35 Ответить
Якщо Донні дізнається про цю екзистенційну загрозу другові володимиру, то режим аятол у Тегерані буде збережено, бойові літакі Ізраїлю зупиняться в повітрі, а Іран феноменально капітулює (умовно), бо давно мріяв капітулювати, але не наважувався запрпонувати.
показать весь комментарий
16.03.2026 20:01 Ответить
Дугін сказав по факту,а блогер "якщо" і дальше-суцільна нісенітниця.
показать весь комментарий
16.03.2026 22:03 Ответить
Пояснюю сарказм ще раз, для Lemberg #565313
Якщо Донні почує від Віткоффа пророцтво дугіна та занепокоїться лихою долею путінської раші, очолюваної друганом володимиром, яка впаде наступною, за іранським режимом аятол, то Донні особисто рятуватиме друга володимира - збереже режим аятол, заявить про феноменально успішну капітуляцію Ірану, який, як виявиться, давно мріяв капітулювати перед Донні, але все не наважувався, і миттєво зупинить і розверне бойові літаки Ізраїлю ,просто в повітрі, як минулого разу, командою: "Ізраїльскі літаки, стій! Кругом! Раз два!"
показать весь комментарий
16.03.2026 22:40 Ответить
Фантазії,зрозумілі лише одному блогеру.
показать весь комментарий
16.03.2026 22:47 Ответить
"Нісенітниця" стала "фантазіями"!
Мої вітання з ознаками незначного, але покращення розуміння
показать весь комментарий
16.03.2026 23:06 Ответить
Нісенітниці і фантазії блогера,писані ламаним текстом і зрозумілі лише йому.
показать весь комментарий
17.03.2026 00:07 Ответить
Співчуваю. Деякі коментарі занадто складні для вас. ВІдпочиньте і спробуйте опанувати нескладний матеріал. Наприклад - розклад руху маршруток у Львові. Бажаю успіхів.
показать весь комментарий
17.03.2026 00:34 Ответить
Не роззявляй рота , старий дурень . Жуй жуйку.
показать весь комментарий
16.03.2026 19:38 Ответить
Знову загострення.
показать весь комментарий
16.03.2026 19:38 Ответить
Трампа вже навіть Меланія не боїться.
показать весь комментарий
16.03.2026 19:41 Ответить
Ага. Тому Х'уйло не хоче щоб Європа була на переговорах, а хоче домовлятися тільки з Тромбом і кушнером і віткофом.
показать весь комментарий
16.03.2026 19:42 Ответить
Логічно. Домовлятися воліють з тими, кого реально бояться.
показать весь комментарий
16.03.2026 19:46 Ответить
Ну це зрозуміло. Уявіть, мужик з рушницею в ковбойських чоботях який тільки що пристрелив чалмоголового на вулиці, тому що він йому не сподобався, і купку хіпстерів нетрадиційної орієнтації. Кого всі будуть боятися?
показать весь комментарий
16.03.2026 19:44 Ответить
Ну, так чого ти тоді доіПався до Європи що вона не хоче допомагати?
показать весь комментарий
16.03.2026 19:44 Ответить
Ахах... Жги тампон обосс@ный! До дна ты уже добрался, теперь придется копать!
показать весь комментарий
16.03.2026 19:47 Ответить
Пора Карлсону все розтлумачити))Може до Чикчирика злітав би,той покаже точно кілька напрямків звідки розблокувати протоку))Й доречі,чого Чикчирик не запрпонува послуги своїх ВМС?))Я білоруськими криветками то москалям торгував,а флот для подешевшання нафти заникав)))
показать весь комментарий
16.03.2026 19:50 Ответить
Фєєрічєскій довбограй
показать весь комментарий
16.03.2026 19:52 Ответить
***** так боїться США,як Стормі Деніелс вагітності від рудого покидька)))
показать весь комментарий
16.03.2026 19:53 Ответить
дурень думкою багатіє....США І ТЕБЕ АФГАНСЬКІ ТАЛІБИ НА КУЮ ВЕРТІЛИ... ПРО ЩО ТИ "ШЕПЧЕШ ІДІОТ"???
показать весь комментарий
16.03.2026 19:59 Ответить
Вертятять тебе і тобі подібних клоунів які тут казочки розповідають.
показать весь комментарий
16.03.2026 20:32 Ответить
кловани в порівнянні з "кацапердом" ангели...тобі в напрямку рашистського корита ((((

США офіційно завершили виведення своїх військ з Афганістану 31 серпня 2021 року, закінчивши 20-річну військову кампанію. Останній американський літак покинув Кабул після хаотичної евакуації, що призвело до швидкого захоплення влади рухом «Талібан» та краху проурядових сил, завершуючи найдовшу війну в історії США
.
Ключові факти про виведення військ (2021):

Угода: Рішення було підготовлене адміністрацією Д. Трампа (угода 2020 року) та реалізоване адміністрацією Дж. Байдена.Терміни: Процес почався 1 травня, основна фаза завершилася 31 серпня 2021 року.Наслідки: Талібан захопив Кабул 15 серпня 2021 року, значно швидше, ніж прогнозувала американська розвідка.
показать весь комментарий
16.03.2026 20:38 Ответить
США вивели війська з Афгану не тому що "програли", в через величезні фінансові витрати що пішли в нікуди.
показать весь комментарий
16.03.2026 20:55 Ответить
"тупість" страшна хвороба. 20 років США ВКЛАДАЛИ ВЕЛИЧЕЗНІ ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ В ТЕ,ЩОБ ВОНИ ПІШЛИ В НІКУДИ , А НЕ НА ПЕРЕМОГУ НАД ТАЛІБАНОМ...????
показать весь комментарий
16.03.2026 21:18 Ответить
Ну то лікуйся. США вкладали кошти в новий уряд Афганістану, в його політичну життєздатність. Але афганці сіли на шию і ножки звісили
показать весь комментарий
16.03.2026 21:26 Ответить
не давай нікому рекомендацій відносно лікувальних закладів ,через котрі сам пройшов.проходь
показать весь комментарий
16.03.2026 21:48 Ответить
Премію Даннінга-Крюгера до студії!
показать весь комментарий
16.03.2026 20:15 Ответить
Так налякай його
показать весь комментарий
16.03.2026 20:16 Ответить
З таким нафто-доларовим дощем, що ти йому влаштував своєю Епічною Дур'ю, путін тобі пам'ятника на красній площі поставить.
показать весь комментарий
16.03.2026 20:25 Ответить
У Вєтнамі американці війну програли. У Кореї теж програли. В Афганістані не тільки програли, але й втратили амуніцію та військове спорядження чим забезпечили ворога на декілька десятиліть. І де ж виграли? В Іраку, але там вони мали прихильність місцевого населення Кувейту. Зараз хаотичну політику США стосовно протекціонізму Ізраїлю ніхто в світі крім Ізраїлю не підтримує. Памятаєте як Трамп пихато стверджував на партійній конференції республіканців що "200 президентів вишикувались в чергу щоб поцілувати мене в дупу"? Не зная "пересічні", але 200 президентів це добре запамятали, А коли Трамп призначив свою дружину головою Ради Безпеки ООН це вже був останній мазок на "картині маслом".
показать весь комментарий
16.03.2026 20:26 Ответить
У В'єтнамі вони не програли. Хто програв, то це Південний В'єтнам.
Де вони р програли в Кореї, довбойобе.

Ірак вони замочили без усіляких кувейтів.
Де вас дебілів народжують?
показать весь комментарий
16.03.2026 20:31 Ответить
Саме цікаве що він правий, і без США Европі повна жопа.

Особливо смішно дивитися на місцевих аборигенів сайту які скоро почнуть прапор США палити, бог вам судья, вбогим.
показать весь комментарий
16.03.2026 20:28 Ответить
З таким дебілом як ти ЄС точно буде повна жопа. Переходи вже на рідну мову, мову ху... лостану
показать весь комментарий
16.03.2026 23:21 Ответить
Годі навіть собі уявити, що було б з ішаком у віці рижого.
показать весь комментарий
16.03.2026 20:40 Ответить
Боїться коли Трамп цілує в дупу пуйло.
показать весь комментарий
16.03.2026 21:54 Ответить