9651 відвідувач онлайн

Путін боїться армії США, створеної за мого президентства, - Трамп

Трамп заявив, що Путін боїться США

Президент США Дональд Трамп запевняє,  що російський диктатор Володимир Путін боїться збройних сил США, створених під час його першого президентського терміну.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це Трамп заявив під час пресконференції у Білому домі.

Він розкритикував союзників за небажання допомагати США в розблокуванні Ормузької протоки.

"Ми роками захищали ці країни разом з НАТО, тому що НАТО - це ми - можете запитати Путіна. Путін боїться нас. Він узагалі не боїться Європи. Він боїться Сполучених Штатів Америки і збройних сил, які були створені мною під час першого президентського терміну",  - заявив Трамп.

Про допомогу Україні

Президент США висловив невдоволення діями партнерів, зауваживши, що вони не відреагували на його заклик, попри те, що Вашингтон продовжує надавати допомогу Україні.

"Ми їх захищаємо. Ми співпрацюємо з ними щодо України. Україна за тисячі миль звідси, відділена величезним океаном. Нам не обов’язково це робити, але ми це робили – ну, Байден це робив, якщо говорити відверто.

Байдена просто обвели навколо пальця, але ми співпрацювали з ними щодо України.

"Нам немає потреби з ними співпрацювати щодо України. А потім вони кажуть нам, що ми маємо відправляти туди кораблі, а самі не хочуть цього робити. Думаю, це жахливо… Я був дуже здивований", – заявив глава Білого дому. 

Топ коментарі
+32
Ну шо ти скажеш? Дід зовсім поганий став.
показати весь коментар
17.03.2026 06:46 Відповісти
+16
Він стаяв у істоків створення всесвіту.
показати весь коментар
17.03.2026 06:53 Відповісти
+13
Яр Холодний

"Принёс веселье в Белый дом
Мудак оранжевого цвета...
Берёт с утра он телефон,
И ставит раком всю планету...

Он страны мирит и бомбит,
Наводит ужас на Европу...
Ритмично движется на "бис",
И сам себя целует в жопу...

Одних диктаторов крадёт,
Других, при встрече обнимает...
Проснувшись, пошлины введёт,
А, пообедав, их снимает...

Мудак оранжевого цвета,
Запутал лидеров всех стран...
Устали бегать в туалеты,
И Тель-Авив, и Тегеран...

Мудак оранжевого цвета,
"Рандомный генератор фраз"...
Ждёт, в напряженьи вся планета -
Кого он трахнет в этот раз?...
показати весь коментар
17.03.2026 07:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну шо ти скажеш? Дід зовсім поганий став.
показати весь коментар
17.03.2026 06:46 Відповісти
Він стаяв у істоків створення всесвіту.
показати весь коментар
17.03.2026 06:53 Відповісти
За його президенства Едісон винайшом електричні лампи, Белл - телефони, а брати Райт - літаки!
показати весь коментар
17.03.2026 07:09 Відповісти
Та шо там той Едісон з Тесламі та Архимедами! Він особисто створив прекрасну армію яка допомогала Рюріку бити фашистів на Куліковому полі і очолів атаку 28 прекрасних панфілівців проти Цезаря.
показати весь коментар
17.03.2026 08:00 Відповісти
... прекрасних панфілівців...
показати весь коментар
17.03.2026 09:39 Відповісти
Це саме він запустив Великий вибух 15 мільярдів років тому!
показати весь коментар
17.03.2026 07:19 Відповісти
Землі 6 тис років, читайте Біблію.
У мільйони років вірять ті, що походять від мавпи. Ньютон, Ломоносов, Паскаль вірили в Творця.
Лжевчені дуже подобаються безбожникам
показати весь коментар
17.03.2026 07:33 Відповісти
Ви напевно з покоління тік-тока 😃
показати весь коментар
17.03.2026 07:42 Відповісти
І не забувайте додати, що Земля пласка і покоїться на трьох китах (чи слонах)...
показати весь коментар
17.03.2026 09:09 Відповісти
Православ'я головного мозку лікується, хоч і дуже довго та важко. Потрібна хімія... фізика, біологія, математика - загалом все, що ви пропускали в школі!
показати весь коментар
17.03.2026 11:20 Відповісти
Ні, він допомогав дядкі створювати Землю та всесвіт на протязі 6 днів, а на сьомий поімев дівчину, на острові Епштейна, яку дядько створим з ребра хлопа.
показати весь коментар
17.03.2026 07:54 Відповісти
А може то і дядько йому допомогав створювати всесвіт.
показати весь коментар
17.03.2026 07:55 Відповісти
Нє, він стиснув вакуум і створив сингулярність
показати весь коментар
17.03.2026 09:05 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2026 12:50 Відповісти
Більш за все що біля стічної канави бо несе від нього по всьому світу.
показати весь коментар
17.03.2026 08:18 Відповісти
Яр Холодний

"Принёс веселье в Белый дом
Мудак оранжевого цвета...
Берёт с утра он телефон,
И ставит раком всю планету...

Он страны мирит и бомбит,
Наводит ужас на Европу...
Ритмично движется на "бис",
И сам себя целует в жопу...

Одних диктаторов крадёт,
Других, при встрече обнимает...
Проснувшись, пошлины введёт,
А, пообедав, их снимает...

Мудак оранжевого цвета,
Запутал лидеров всех стран...
Устали бегать в туалеты,
И Тель-Авив, и Тегеран...

Мудак оранжевого цвета,
"Рандомный генератор фраз"...
Ждёт, в напряженьи вся планета -
Кого он трахнет в этот раз?...
показати весь коментар
17.03.2026 07:08 Відповісти
Так уже навіть кім не боїться армії США.
показати весь коментар
17.03.2026 06:46 Відповісти
Ну, скажемо, армія США була створена задовго до Трампа. І основні технологічні можливості армії забезпечує відносно вільний цивільний науковий та виробничий сектор.
Хоча результати зусиль адміністраціх Трампа по викоріненню вокізма в армії теж варті відзнаки.
показати весь коментар
17.03.2026 06:46 Відповісти
Та ні.До Трампа у США збройних сил не було,і США не було.А прийшов Трамп,і створив все суще на землі.Все погане створив Байден.
показати весь коментар
17.03.2026 06:58 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2026 07:03 Відповісти
Ну чисто Інь і Янь, Ахура Мазда і Ахріман
показати весь коментар
17.03.2026 07:18 Відповісти
Життя бентежне.
показати весь коментар
17.03.2026 07:34 Відповісти
А Клінтон з Обамою? Теж все погане чи трішки краще за Байдена))
показати весь коментар
17.03.2026 09:13 Відповісти
Це якийсь вірус вітає в повітрі.
Недавно азаров-кровосіся сказав, що Україна не замерзла, бо це він зробив таку енергетику, коли був премьєром
показати весь коментар
17.03.2026 09:46 Відповісти
А що таке "вокізм"?
показати весь коментар
17.03.2026 07:06 Відповісти
Це коли стать, раса, і вибір дірки для сексу є критеріями у відборі кандидатів замість освіти, навичок, та мотивації. Це те що вбиває тих хто поряд.
показати весь коментар
17.03.2026 07:09 Відповісти
А, ясно... Тоді у мене питання : а якщо людина має звичку до вживання наркотиківв, чи алкоголю, може давать критичну оцінку алкоголікам та наркоманам, та бороться з цими звичками, у оточуючих? Я думаю - ні... Тоді як може людина, яка займалася сексуальними збоченнями, давать моральну оцінку оточуючим, з точки зору моралі?
Це мені нагадує один випадок, описаний у мемуарах відмого дореволюційного адвоката Плєвако. Він згадував, що якось, при облаві у "будинку терпимості", у Нижньому Новгороді, поліція виявила серед клієнтів, відомого на все місто попа, який прославився своїми "проповедями о нравственности". Запитали його: "Батюшка, КАК?!!!". На що той відповів: "Не познав греха - не раскаешься. А как с грехом бороться, не познав?"
показати весь коментар
17.03.2026 07:20 Відповісти
Обирає більшість населення
Більшість живе без Бога
"Злі люди не розуміють справедливості"- стверджує Біблія
Які питання?
показати весь коментар
17.03.2026 07:40 Відповісти
І до чого ця сентенція? Я сказав, що людина аморальна не має права судить інших людей, за аморальність... І не більше того...В Євангелії (якщо вже ти такий "начотчик"), є фраза, яку, нібито, сказав Ісус, зупиняючи натовп, який збирався побить камінням блудницю: "Хай першим кине в неї камінь той, хто без гріха...". Цим він зупинив убивство...
Як бачиш - я теж розбираюся у Святому Писанні...
показати весь коментар
17.03.2026 07:50 Відповісти
Це у нас черговий мракобес та релігійний фанатик з'явився. Нівроку таки собі екземпляр!
показати весь коментар
17.03.2026 11:00 Відповісти
Та який "мракобєс" та "релігійний фанатик"? У мене великі сумніки, що він взагалі "віруючий"... І якщо він щось теліпає язиком" про Бога, то не тому, що "підкований" у релігії, а просто "потриндіть високом штилем", захотілося... Саме тому він замовк, і не відповідає - бо побачив, що попав на людину, яка розбирається у релігієзнавстві, краще за нього...
показати весь коментар
17.03.2026 11:10 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2026 07:32 Відповісти
О а є фотки з капітуляції Трої?
показати весь коментар
17.03.2026 09:08 Відповісти
Повторювати цю хєз не обовʼязково.
Навіть набридає часом нєхіло так.
показати весь коментар
17.03.2026 06:47 Відповісти
Якби ж це весняне психічне загострення мале значення лише для родинного оточення, ніт, треба було влаштувати треш планетарного масштабу!
показати весь коментар
17.03.2026 06:48 Відповісти
А я думав що армія США була і раніше, проте виявилося, що трампонутий створив як армію США, а й землю. причому якщо раніше вона була плоскою, то він її зробив круглою. Трампонутий всюдисущий
показати весь коментар
17.03.2026 06:48 Відповісти
Протоукри викопали Чорне море, а Трамп перетворив його на океан).
показати весь коментар
17.03.2026 06:51 Відповісти
А в центрі океану він поставив Крим.
показати весь коментар
17.03.2026 08:19 Відповісти
А я думаю що нарцисизм одна з легенд краснова. І в мене багато що просто пояснюється
показати весь коментар
17.03.2026 07:43 Відповісти
Корона величезних розмірів продовжує тиснути Трампу на голову...
показати весь коментар
17.03.2026 06:49 Відповісти
Ранок починається з чергового висера пелехатого нарциса.
показати весь коментар
17.03.2026 06:50 Відповісти
Це тих трампівських вояк пуцин боїться, які на колінах перед ним червону доріжку розкочували? 😁
показати весь коментар
17.03.2026 06:51 Відповісти
з їбонутих спросу нєт
показати весь коментар
17.03.2026 06:52 Відповісти
Добрий ранок, махновці, петлюрівці з бандерівцями та інши порядні люди вільного народу.
Всім Вам смачной кави та добрих новин.
Та шо там оте плешивоє *****! Таких прекрасних деменції та маразма Трампа боїться весь світ.
показати весь коментар
17.03.2026 06:52 Відповісти
А Сонце трамп випадково по небосхилі не тягне?
показати весь коментар
17.03.2026 06:56 Відповісти
Не знаю як раніше, але цього року син друзів подавався в університиті на програму ROTC - військову кафедру тобто - бо платять зі старту непогано і є шанс вбити трохи кацапів. Так не взяли з усіма п'ятірками - конкурс шалений. І це в Армію, не у Флот чи ВПС де конкурс ще вищий.
показати весь коментар
17.03.2026 07:01 Відповісти
Незабаром він оголосить себе переможцем у Другій світовій війні, як і Путін.
показати весь коментар
17.03.2026 07:04 Відповісти
Потужний їбанько
показати весь коментар
17.03.2026 07:06 Відповісти
Типовий барига. Постійно "продає" себе та привласнює здобутки інших. І бреше, бреше, бреше...
показати весь коментар
17.03.2026 07:14 Відповісти
Членин создал Украину, а Трампон- армию США. Или наоборот? А какая разница...
показати весь коментар
17.03.2026 07:15 Відповісти
Рекомендую цензору просто лічильник поставити, що трамп ******** якусь ***** 20 разів в четверг, 14 в середу і так далі, а на кінець дня уже зведену звітність подавати. А розбирати його кукаріки сенсу не має.
показати весь коментар
17.03.2026 07:15 Відповісти
Знову зранку випив хоробру таблетку?
показати весь коментар
17.03.2026 07:25 Відповісти
Пуйло повинен би боятись США,але він навчився його читати наперед.Чого не скажеш про союзників США.Дії Трампа відносно цих країн непередбачені,спонтанні,ситуативні.Ті не можуть зрозуміти які будуть кроки Трампа в подальшому,бо дурню закон неписаний,що хочу те й роблю.Ще світа,яка робить короля,тільки піддакує.
показати весь коментар
17.03.2026 07:30 Відповісти
Не може справитися з режимом Іоана, і каже, що хтось його боїться
показати весь коментар
17.03.2026 07:38 Відповісти
Трампидло, дурень старий, ти ще прокукурікай що під твоїм керівництвом виграли другу світову війну. Привда, твої предки на той час жили в Німеччині, може тому каоліція і ви играла.
показати весь коментар
17.03.2026 07:38 Відповісти
..... і створив Трамп Землю за сім днів
показати весь коментар
17.03.2026 07:39 Відповісти
Сцит кип"ятком - ату його!
показати весь коментар
17.03.2026 07:40 Відповісти
А США Тед Трамп сотворив? А Землю??
показати весь коментар
17.03.2026 07:43 Відповісти
Це якуж ти армію "створив"?
Бюджет порізало, фахівців позвільняло, довбо(ОЙ)бів-дегенералів понабирало.
П*здец страшно...
показати весь коментар
17.03.2026 07:53 Відповісти
Дурень думкою багатіє!
показати весь коментар
17.03.2026 07:56 Відповісти
Імбіцил. Взагалі то такий же і у нас...
показати весь коментар
17.03.2026 08:04 Відповісти
@ "Тільки на українців тут вся надія..." - український доброволець під час війни у Грузії проти російських загарбників, 1993 рік - https://www.tiktok.com/@history___malva відео.
показати весь коментар
17.03.2026 08:04 Відповісти
Якби Донні був коханцем Клари Гілер, Другої Світової ніколи не було б.
показати весь коментар
17.03.2026 08:14 Відповісти
хто ще не знав, саме ця фігня і називається "газлайтинг"
показати весь коментар
17.03.2026 08:19 Відповісти
Ця фігня називається "мегаломанія".
А "газлайтінг" - це дещо інше. Це форма психологічної маніпуляції, метою якої є змусити жертву сумніватися в адекватності свого сприйняття навколишньої дійсності, ставлячи під сумнів власну пам'ять та розсудливість.

Скажімо, якщо ти кажеш: "Я створив Землю за 6 днів!" - це мегаломанія, а якщо: "Я такого ніколи не казав, то ти все собі придумав! Може, тобі пора до лікаря?" - оце газлайтінг. 😜
показати весь коментар
17.03.2026 11:14 Відповісти
Вашингтон продовжує надавати допомогу Україні.

"Ми їх захищаємо. Ми співпрацюємо з ними щодо України. Україна за тисячі миль звідси, відділена величезним океаном. Нам не обов'язково це робити, але ми це робили Джерело: https://censor.net/ua/n3605602
показати весь коментар
17.03.2026 21:47 Відповісти
Ну да... Іран за три дня... Сильна армія, що сказать. Ормундську протоку розблокувати не можуть самотужки. Є чого боятись.
показати весь коментар
17.03.2026 08:26 Відповісти
"Це ж вже було!' (с)
показати весь коментар
17.03.2026 11:15 Відповісти
Якої армії США боїться *****:
Тієї, що розстиляла йому червону доріжку в Анкориджі?
Чи тієї, яка зараз по суті відкрила йому нафтові гроші?
показати весь коментар
17.03.2026 08:34 Відповісти
Заради України європейці могли б зробити вигляд що підтримують дурня. Тепер він буде мстити. Насправді вони дуже допомогли Трампу, розповідаючи всім, що це Іран агресор, а не Америка.
показати весь коментар
17.03.2026 08:53 Відповісти
А де про половців і пєченегов? Де про могікан та апачів? Єто всьо постная *****, давай Доні по новой!
показати весь коментар
17.03.2026 09:15 Відповісти
Допускати поца Доню до мікрофона без санітарів- велика помилка!Дехто й доці сприймає його як повносправного чолов'ягу