9484 відвідувача онлайн

Мінфін представив податковий законопроєкт: заплановано доходи в 60 млрд, але витрати вже майже такі самі, - Железняк

Податкові зміни від Мінфіну: нові надходження і мільярдні витрати бюджету

Міністерство фінансів України пропонує зміни до податків, очікуючи додаткові надходження. Водночас державні витрати на різні програми вже наближаються до цієї суми.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав на своїй фейсбук-сторінці нардеп Ярослав Железняк.

"Найгеніальніше" в ініціативі Уряду це те, що від всіх пунктів (скасування пільги на посилки + ПДВ для ФОП + онлайн платформи) вони планують зібрати аж +60 млрд грн. Переконаний, що навіть 40 млрд не буде, але нехай ми повіримо тут підрахункам МінФіну", - йдеться в дописі.

Железняк також звернув увагу на обсяги державних витрат, які вже здійснені або заплановані у 2026 році.

"Зараз давайте з вами порахуємо скільки грошей Уряд в цьому році вже роздав чи роздасть:

  • Зимова "1000 грн від Зеленського" - 18 млрд
  • Кешбек - 10 млрд
  • Роздача "1500 грн від Зеленського" - 20 млрд
  • "єБачок" - 5 млрд
  • Марафон - 2 млрд
  • "Стратегічні комунікації" - 4 млрд

Виходить 59 млрд вже, і це тільки перший квартал не закінчився?", - зазначив Железняк.

Що відомо про новий законопроєкт?

Цей законопроєкт об'єднує податкові зобов'язання перед МВФ у єдиний документ. Його ухвалення є обов'язковою умовою Фонду до кінця березня 2026 року. Документ передбачає обов'язкову реєстрацію платниками ПДВ для частини спрощенців, запровадження автоматичного обміну даними про доходи з цифрових платформ та їх оподаткування.

Топ коментарі
+6
Коли дебіли дориваються до влади - добра не чекайте !!!
показати весь коментар
20.03.2026 11:49 Відповісти
+2
Щоб владі було що красти.
показати весь коментар
20.03.2026 12:44 Відповісти
+1
На фронте украинцы успешно отбиваются от путинских ушлепков,в тылу украинцев успешно атакуют конвертчики - хабарники под куполом.
показати весь коментар
20.03.2026 11:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Коли дебіли дориваються до влади - добра не чекайте !!!
показати весь коментар
20.03.2026 11:49 Відповісти
вони далеко не дебили,просто цілі у них не ті які потрібні нам та країні в цілому.Корупція,схематоз,знищення базових стовпів економіки,знищення соціального забезпечення що веде до знищення самого прошарку отримачив забезпечення,знищення енергетичної бази країни-міндічгейт,наєм,знищення військовоздатності країни-брак бронежелетів,мінометів,знищення ракетних програм,яйця 17грн.......у них все плану!!!
показати весь коментар
20.03.2026 12:14 Відповісти
Вони не дебіли, дебіли - це ті, хто голосує за олігархічних кандидатів.
показати весь коментар
20.03.2026 12:43 Відповісти
Хоч себе не зобиджайте а то вже не депутати а ходячі скелети
показати весь коментар
20.03.2026 11:55 Відповісти
На фронте украинцы успешно отбиваются от путинских ушлепков,в тылу украинцев успешно атакуют конвертчики - хабарники под куполом.
показати весь коментар
20.03.2026 11:59 Відповісти
Мінфін представив законопроект власної державної зради України , через пограбування української казни в часі війни , що має нести для них безповоротнє наказання за ці злочинні дії проти України і її народу , згідно Українських законів...
показати весь коментар
20.03.2026 12:08 Відповісти
показати весь коментар
20.03.2026 12:09 Відповісти
Саме за цього закону зеленський і гавкав на депутатів, тому що вони перший раз за нього не проголосували
показати весь коментар
20.03.2026 12:11 Відповісти
не тільки,ще наприклад 15076....там багато такого що підпадає навіть під статті про зраду,Скороход прямо так і сказала-не хочуть підставляться...
показати весь коментар
20.03.2026 12:17 Відповісти
Для чого підіймать податки?
показати весь коментар
20.03.2026 12:36 Відповісти
Щоб владі було що красти.
показати весь коментар
20.03.2026 12:44 Відповісти
в тому числі щоб роздать "від зеленського"
показати весь коментар
20.03.2026 13:40 Відповісти
Виходить 59 млрд вже, і це тільки перший квартал не закінчився?", - зазначив Железняк.

Ну шо він починає, добре ж собі сиділи...
показати весь коментар
20.03.2026 12:42 Відповісти