8303 відвідувача онлайн

Ексзаступник генпрокурора Баганець через суд збільшив пенсію утричі - до понад 136 тис. грн

Хто з керівників обласних прокуратур отримує найвищу пенсію?

Колишній заступник генерального прокурора Олексій Баганець через суд домігся істотного збільшення пенсійних виплат. Якщо з 1 січня 2026 року він отримував близько 42,9 тис. грн щомісяця, то після рішення Рівненського окружного адміністративного суду розмір пенсії зріс до 136,6 тис. грн.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на OBOZ.UA.

Суд скасував обмеження пенсії

Як зазначено у матеріалах справи, прокурору, як і тисячам інших спецпенсіонерів, тимчасово, у зв'язку з воєнним станом, зменшили пенсію, застосувавши понижувальні коефіцієнти. Експрокурор в суді домігся скасування щодо себе цієї норми, тож він отримуватиме повну пенсію.

"Зобов`язати відповідача здійснити нарахування та виплату позивачу з 01.01.2026 виплату пенсії без застосування понижуючих коефіцієнтів, встановлених постановою Кабінету Міністрів України №778 від 30.12.2025 "Про визначення порядку виплати пенсій деяким категоріям осіб у 2026 році у період воєнного стану", без обмеження пенсії максимальним розміром, встановивши розмір пенсії на рівні 138 тис. 683 грн 99 коп. щомісячно", – йдеться в матеріалах справи.

При тому повну пенсію він так само зміг підвищити в суді ще кілька років тому. Раніше в суді він домігся, щоб йому платили 90% від середнього заробітку працюючого працівника на посаді заступника Генерального прокурора України.

Баганець працював заступником генпрокурора у період 2014-2015 років. Раніше він також був прокурором Львівської, Рівненської областей.

Масова практика серед спецпенсіонерів

Минулого року постанова Кабміну щодо обмеження пенсій коефіцієнтами згадувалась у 15,8 тис. рішень. Варто зазначити, що в деяких випадках справа одного пенсіонера фігурує у кількох рішеннях (наприклад, в адміністративному та апеляційному судах).

Проте точно можна стверджувати, що левова частка спецпенсіонерів обмеження своїх пенсій скасувала в суді. Тож загалом ідея переглянути пенсії через постанову уряду виявилась провальною, однак це ніяк не вплинуло на рішення продовжити це саме рішення вже й у 2026-му.

Топ коментарі
+26
Нагадую а пенсія учасника бойових дій , тобто людини яка не пустила московитів щоб вони не відрізали яйця цьому прокурору становить від 5500 гривень
показати весь коментар
25.03.2026 13:52 Відповісти
+14
І вони ще хочуть щоб люди сумирно платили податки в повному обсязі буцім то на безпеку (війна), медицину в старості (дуля) і пенсію якої навіть на комірне не вистачає? Наївні... У нас на базі совєцької номенклатури утворився клас експлуататорів. Революція не завершена... Дерево свободи час від часу необхідно поливати кровю експлуататорів та "спецпенсіонерів"...
показати весь коментар
25.03.2026 14:01 Відповісти
+12
Чудова новина ! Найкраще мотивує на захист батьківщини !
показати весь коментар
25.03.2026 13:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кровосісі (с)
показати весь коментар
25.03.2026 13:51 Відповісти
Нагадую а пенсія учасника бойових дій , тобто людини яка не пустила московитів щоб вони не відрізали яйця цьому прокурору становить від 5500 гривень
показати весь коментар
25.03.2026 13:52 Відповісти
Так я Вам лично, это еще три года назад рассказывал на своем опыте, но меня банили, за непатрИотичность!
показати весь коментар
25.03.2026 13:58 Відповісти
Чудова новина ! Найкраще мотивує на захист батьківщини !
показати весь коментар
25.03.2026 13:55 Відповісти
Якщо з 1 січня 2026 року він отримував близько 42,9 тис. грн щомісяця, то після рішення Рівненського окружного адміністративного суду розмір пенсії зріс до 136,6 тис. грн. Джерело: https://censor.net/ua/n3607043
"Зобов`язати відповідача здійснити нарахування та виплату позивачу з 01.01.2026 виплату пенсії без застосування понижуючих коефіцієнтів, встановлених постановою Кабінету Міністрів України №778 від 30.12.2025 "Про визначення порядку виплати пенсій деяким категоріям осіб у 2026 році у період воєнного стану", без обмеження пенсії максимальним розміром, встановивши розмір пенсії на рівні 138 тис. 683 грн 99 коп. щомісячно", - йдеться в матеріалах справи. Джерело: https://censor.net/ua/n3607043
Так 136,6 тис. грн. чи 138 тис. 683 грн 99 коп?
показати весь коментар
25.03.2026 13:57 Відповісти
Хоч би один "антікорруціонєр", що тусуєтьця, не поставаив питання у МВФ, грошей не дамо, поки не змінете пенсійне законодавство, не приведете все до однієї системи..
Але кого це цікавитьь..
показати весь коментар
25.03.2026 13:58 Відповісти
І вони ще хочуть щоб люди сумирно платили податки в повному обсязі буцім то на безпеку (війна), медицину в старості (дуля) і пенсію якої навіть на комірне не вистачає? Наївні... У нас на базі совєцької номенклатури утворився клас експлуататорів. Революція не завершена... Дерево свободи час від часу необхідно поливати кровю експлуататорів та "спецпенсіонерів"...
показати весь коментар
25.03.2026 14:01 Відповісти
Кесарю - кесареве, в слєсарю - слєсареве!
показати весь коментар
25.03.2026 14:02 Відповісти
Это секретное дополнение. За такое и расстрелять могут.
показати весь коментар
25.03.2026 14:10 Відповісти
Секрети ТОПа з Нацполу: елітна нерухомість, зв'язки з фінансовою пірамідою й нумерологія / hromadske
https://www.youtube.com/watch?v=DcjPMoUGsZQ
показати весь коментар
25.03.2026 14:04 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2026 14:05 Відповісти
Це якийсь дебілізм,ідіотизм,якась прокурорська шавка ,судді наскільки переробляються,з ніг суки падають - їм пенсія, це якесь знущання з народу.Ті які боронять, в нелюдських умовах знаходяться вже чотири роки,а хто і більше їм від члєна вуха.Куди дивиться ЗЕбільно-дебільна монобільшість,їх козлів ЗЕлених ,задовільняє таке положення.Задовільняє що ті суки в мантіях,та прокурори під них не копали?
показати весь коментар
25.03.2026 14:11 Відповісти
Людина не буде в такі часи та таким методом набивати собі кармани а неЛюдь завжди !
показати весь коментар
25.03.2026 14:13 Відповісти
а мої рідні старички отримали пару днів тому ( це з останніми підвищеннями та надбавками за роки ) - 3500 гр та 3 800 ! Ось і вся арифметика , закон для всіх та патріотизмЬ ))))))
показати весь коментар
25.03.2026 14:18 Відповісти
Так шо, в нас немає кастової системи?
показати весь коментар
25.03.2026 14:28 Відповісти
А слуги урода не хочуть змінити законодавство, щоб такі підари не відсуджували собі захмарні пенсії? Значить військовим пенсіонерам обмежена пенсія максимальна пенсія в 25 950 грн., а підАрам прокурорам та суддям можна і по 250 000 отримувати!
показати весь коментар
25.03.2026 14:37 Відповісти
У Раді пропонують підвищити мінімальну пенсію до понад 7,5 тис. грн, - законопроєкт Джерело: https://censor.net/ua/n3606435

а ось чому цього не станеться - це можливо тільки при виконанні встановленої максимальної пенсії у 23000 гривень.
А цього не буде.
показати весь коментар
25.03.2026 14:40 Відповісти
Нечесть грабувала тепер ще пенсію як в президента трампа зарплата буде отримувати
показати весь коментар
25.03.2026 14:47 Відповісти
Баба з косою йому в поміч !!! І чимскоріше.
показати весь коментар
25.03.2026 14:50 Відповісти
Кстати а почему не миллион пенсия? Можно ведь и такой вопрос задать.
А у моей матери больше 55 лет рабочего стажа и знаете какая у нее пенсия? А никакая. Ей её не платят уже больше 10 лет.
показати весь коментар
25.03.2026 14:56 Відповісти
"Да здравствует наш суд, самый гуманный суд в мире!".
показати весь коментар
25.03.2026 15:20 Відповісти
Смарагдова клептократія