11253 відвідувача онлайн

Зеленський - крутий мужик. Він багато в чому схожий на Трампа, - Келлог

Келлог про Зеленського

Колишній спецпосланець США з питань України Кіт Келлог порівняв президента України Володимира Зеленського з президентом США Дональдом Трампом, зауваживши, що вони багато в чому схожі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це Келлог заявив в ефірі телеканалу Newsmax.

Зеленський схожий на Трампа

"Зеленський - крутий мужик. Він багато в чому схожий на президента Трампа. Він дуже прямий, дуже жорсткий - не за статурою, а за тим, ким він є, як він діє і як він говорить", - заявив Келлог.

США мають посилити тиск на РФ

Також він розповів, що особисто бував в Україні, виїжджав на лінію фронту і знає ситуацію зсередини.

Крім того, Келлог чітко назвав російського диктатора Володимира Путіна агресором. За його словами, США мають посилити тиск на Росію, щоб наблизити закінчення війни.

Келлог про українців

Він також наголосив, що війна в Україні - це не бізнес-угода і не комерційна домовленість.

"Те, що вони зробили за останні чотири з гаком роки, вражає", - сказав Келлог про українців.

За його словами, він поважає Україну і те, як країна чинить опір.

Що передувало?

Раніше Келлог заявив, що пішов з адміністрації Трампа, щоб вільніше коментувати війну РФ проти України.

Топ коментарі
+41
В точку...два самозакохані дебіла,тільки один молодше.
показати весь коментар
25.03.2026 19:20 Відповісти
+36
То заберіть його та любуйтеся, і рос самбіста вову заберіть. На щастя вам всім 🤬
показати весь коментар
25.03.2026 19:17 Відповісти
+25
показати весь коментар
25.03.2026 19:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
етнічним походженням?
адік алоізович не находить собі місця під антарктидою!!!!
показати весь коментар
25.03.2026 19:17 Відповісти
Ні. Звареними накруто яйцями. То від Келлога такий троллінг. 😊
показати весь коментар
25.03.2026 23:01 Відповісти
То заберіть його та любуйтеся, і рос самбіста вову заберіть. На щастя вам всім 🤬
показати весь коментар
25.03.2026 19:17 Відповісти
і хокеіста
і конника
і ниряльника
і літуна
і конченого хворого довбойоба.....
показати весь коментар
25.03.2026 19:21 Відповісти
хто перший образиться - трамп чи зеленський?
показати весь коментар
25.03.2026 19:19 Відповісти
зе!скоморох наслідковий холуй з народження.
то ж, це підвищення, оплески та любов бидло кварталу!
показати весь коментар
25.03.2026 19:23 Відповісти
у пана Генерала Келлога гарне почуття гумору:

"два брата-акробата"

.
показати весь коментар
25.03.2026 19:25 Відповісти
В точку...два самозакохані дебіла,тільки один молодше.
показати весь коментар
25.03.2026 19:20 Відповісти
нажаль!
у одного весь світ в заручниках, а у іншого україна в заручниках.
показати весь коментар
25.03.2026 19:24 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2026 19:20 Відповісти
"пункт незламності" старпьоров-запорників

.
показати весь коментар
25.03.2026 19:27 Відповісти
чи ані шага тобто копійчини?
показати весь коментар
25.03.2026 19:28 Відповісти
Це що? Двушки навіть і до келлога доїхали?🤦🤦оце сраколизство! Тьху
показати весь коментар
25.03.2026 19:20 Відповісти
Зеленський багато в чому схожий на Трампа, обидва любителі поблазнювати.
показати весь коментар
25.03.2026 19:22 Відповісти
Они действительно очень похожи. По стилю общения с народом.
показати весь коментар
25.03.2026 19:22 Відповісти
Далеко не первый это заметивший).
показати весь коментар
25.03.2026 19:22 Відповісти
ху би сумнівався - близнюки!
показати весь коментар
25.03.2026 19:23 Відповісти
Не согласен - двойняшки.
показати весь коментар
25.03.2026 19:48 Відповісти
я вам більше скажу, в них щє тройняшка в кремелю є - порозкидало братів...
показати весь коментар
25.03.2026 19:50 Відповісти
Однояйцеві, мабуть...
показати весь коментар
25.03.2026 22:02 Відповісти
Вся крутість пропадає з втратою влади, Януковичі, Асади, Кадафі і інші крутелики не дадуть збрехати
показати весь коментар
25.03.2026 19:24 Відповісти
а що Янукович був крутим? Не смішіть мої тапки...
показати весь коментар
25.03.2026 20:51 Відповісти
пан Келлог супер дипломат ... ...у зеленського так багато хорошего ,навіть важко пригадати шо конкретно ...
показати весь коментар
25.03.2026 19:26 Відповісти
також не можу пригадати.... треба буде записувати
показати весь коментар
25.03.2026 19:28 Відповісти
авжеж, з Генералів гарні дипломати виходять - вміють "ізящно" виразіться.

але від трампона за таке порівняння пану Келлогу може прилетіти

за порівняння з уйлом чи Пончиком, наприклад, - ні

.
показати весь коментар
25.03.2026 19:31 Відповісти
Тому пан Келлог і порівняв ...шоб і там і тут 73% мізки включили ...
показати весь коментар
25.03.2026 20:03 Відповісти
Ну тут не поспоришь! Два не адеквата! Только возможности у каждого разные.
показати весь коментар
25.03.2026 19:27 Відповісти
От не знав, що Келлогу найвеличніший потужнич всесвіту щось там відстібає за "...те, ким він є..."
показати весь коментар
25.03.2026 19:27 Відповісти
Зеленській крутіший. Він почав боротися з деменцією на сорок років раніше. Поки ще в партері, береже сили.
показати весь коментар
25.03.2026 19:30 Відповісти
Боротися? Та він капітулював давно не тільки деменції, а ще й маразму.
показати весь коментар
25.03.2026 19:36 Відповісти
кокс помогает в борьбе.
показати весь коментар
25.03.2026 19:49 Відповісти
Так Зєлю ще ніхто не опускав...
показати весь коментар
25.03.2026 19:30 Відповісти
Два дебіла - ето сіла! А Келлог - ідіот.
показати весь коментар
25.03.2026 19:33 Відповісти
Келлог просто типовий американський "реднек". А вони там всі як "з дуба впали".)
показати весь коментар
25.03.2026 19:37 Відповісти
Здавався адекватнішим. Єдиний "проукраїнський" з команди Трампа. Був.
показати весь коментар
25.03.2026 19:51 Відповісти
Оце "комплімент".
показати весь коментар
25.03.2026 19:35 Відповісти
ЗЄля образиться:

мєня красівого порівняли із старим рудим кретином.

.
показати весь коментар
25.03.2026 19:37 Відповісти
такий же рівень інтелекту?
показати весь коментар
25.03.2026 19:35 Відповісти
Ага, таке свме смердюче ГАМНО !!!
показати весь коментар
25.03.2026 19:36 Відповісти
Тільки купка менша
показати весь коментар
25.03.2026 20:06 Відповісти
Я згоден.
показати весь коментар
25.03.2026 19:36 Відповісти
хоч хтось сказав правду, бо вже давно відомо, що біда одна не приходить, прийшла мала, чекай велику!
показати весь коментар
25.03.2026 19:39 Відповісти
За балаболом та нарцисом-шуменом Трампом стоїть найпотужніша економіка світу та найсильніша армія. За нашим балаболом та нарцисом-шоуменом немає ніхрена. От вся різниця.
показати весь коментар
25.03.2026 19:42 Відповісти
Де буде та армія, коли трампакс ще якийсь час продовжить збивати шахеди по вісім ракет на штуку? Там же опиниться і економіка.
показати весь коментар
25.03.2026 20:04 Відповісти
була колись одна з сильних економік у світі і сильна армія, армію він зараз активно знищує в Ірані. А економіка вже дихає на ладан. Хоча його дружки-мільярдери всі задоволені, а середній клас та Бідні люди отримали дулю під ніс.
показати весь коментар
25.03.2026 20:55 Відповісти
звісно схожі обидва дивлячись у очко хлу бачать там мир
показати весь коментар
25.03.2026 19:43 Відповісти
Чмо воно обкурене твій "крутий мужик"!
показати весь коментар
25.03.2026 19:44 Відповісти
Він дуже прямий, дуже жорсткий - не за статурою, а за тим, ким він є, як він діє і як він говорить", - заявив Келлог. говорить -одне .не робить того,про що говорить.Круті мужики для "трамбона"- куйло, орбан, фіцю, лукашенко.а "зепоцріот" "шулєр" в якого немає карт ,і остання людина від котрої "тромб" чекає допомоги для США.Десь Келогу умєров в штатах виставив "дрінка"Келогу і Келог по- п'яні ляпнув [херню....
показати весь коментар
25.03.2026 19:45 Відповісти
Келог давно це каже але ви очевидно тільки почули це.
показати весь коментар
25.03.2026 20:57 Відповісти
Такий же *******, тільки поки без деменції.
показати весь коментар
25.03.2026 19:53 Відповісти
вважаю мало хто жадає почути такий комплімент-порівняння. Ну із притомних. А нашому потужному "крутому" мужику!-це насолода. Хоча ким його не називали то Черчілем то Наполеоном то навіть Чапліном і Рейганом,але Трамп влучно провів параллель з засновником цирку-Тейлором Барнумом.
показати весь коментар
25.03.2026 19:53 Відповісти
Та ти вже розберися - чи крутий , чи схожий на трампа .
показати весь коментар
25.03.2026 19:54 Відповісти
Ну взагалі вислів - мужики - то лагерний лексікон. Але хід уяви мені подобається.
показати весь коментар
25.03.2026 19:55 Відповісти
Точно, пустими макітрами схожі, брехливістю, жадібністю до грошей, нарцисизмом, мстивістю та ще багато якими "достоїнствами"
показати весь коментар
25.03.2026 19:57 Відповісти
На то вони колишні,бо говорять,що попало.
Теперішні- протилежні в оцінках про найвеличнішого,взяти хоча би політика з Німеччини.
показати весь коментар
25.03.2026 19:57 Відповісти
Це мабуть мав бути комплімент але порівняння з Тра пом автоматично все перетворює на образу. Але згода, обидва довбойоби.
показати весь коментар
25.03.2026 20:01 Відповісти
Я сподіваюся, що підтримка трампом Orbana зіграє проти цього поца
показати весь коментар
25.03.2026 21:00 Відповісти
гивно псяче
показати весь коментар
25.03.2026 20:01 Відповісти
Це звучить, як поганець, але свій поганець.
показати весь коментар
25.03.2026 20:04 Відповісти
Так. Схожі методами керування державою. Керуються своїми хотєлками, і пошуками де би бабки урвати. І лозунг один - "Кручє нас только зв'йозди, више нас только яйца". Якщо не наплутав...
показати весь коментар
25.03.2026 20:04 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2026 20:04 Відповісти
Обидва- корумповані самодури...
показати весь коментар
25.03.2026 20:11 Відповісти
Тю... Всі дегенерати схожі один на одного...
показати весь коментар
25.03.2026 20:12 Відповісти
)))))) А-ха-хаааа... Молодець Келлог! Так обісрати херпіду треба ще вміти))))))
показати весь коментар
25.03.2026 20:16 Відповісти
я маю підозру що Келлог не похвалив а тонко під''бнув Зе. бо бути схожим на трАмпа - це б**ь - це ще така похвала. бути схожим на брехливого тупого жадібного щей члено***са - це тролінг 1100 левела))
показати весь коментар
25.03.2026 20:18 Відповісти
Два нарцисса.
показати весь коментар
25.03.2026 20:20 Відповісти
Схожий... Два ІДІОТА, яким Люди і Нація-пусті слова
показати весь коментар
25.03.2026 21:21 Відповісти
Але рудий- дєрьмо. Порівняння не може бути.
показати весь коментар
25.03.2026 21:34 Відповісти
"игра была равна: играли два говна"
показати весь коментар
25.03.2026 21:39 Відповісти
Божечки, яка ж таки свята наївність містера Келлога! Схоже, генерал занадто довго дихав повітрям військових штабів і зовсім розучився відрізняти державну мудрість від дешевого балагану. Заявити, що Зеленський і Трамп -,,схожі'', це все одно що порівняти два порожніх бідони: гуркоту на все село, а всередині - лише ехо і трохи іржі..... Вони справді схожі, як два недоноски з одного провінційного шапіто, де замість репетицій - вічна імпровізація на рівні привокзального генделика, а замість інтелекту -нестримне бажання, щоб їх постійно хвалили. Якщо шукати між ними спільне, то це не ,,сталеві нерви'', а феноменальна патологічна жага аплодисментів. Їхня подібність настільки вражаюча, що здається, ніби природа вирішила тут двічі пожартувати за один вік. Вони наче брати-близнюки, яких розлучили в пологовому будинку, але обом у спадок дісталася генетична алергія на книги, знання та елементарний здоровий глузд. Обидва тримають свій мозок на суворій ,,інформаційній дієті''. Справді, ну навіщо вчити історію, геополітику чи економіку, якщо можна просто от так вийти на сцену і впевнено нести якусь нісенітницю з виглядом месії? Вони схожі на двох школярів-хронічних двоєчників, які намагаються переказати ,,Війну і мир'', прочитавши лише одну назву на обкладинці. О, іхня освіченість - це не тільки окремий вид мистецтва, це взагалі окремий вид знущання над еволюцією. Один плутає Австрію з Австралією,а Арменію з Албанією, інший думає, що державне управління - це просто запис чергової серії серіалу. Вони дійсно як два брати-близнюки, яких розлучили в дитинстві, але обидва успадкували одну спільну рису: святу впевненість у тому, що бути дурнем - це і є справжня суперова ,,крутість'''. Для обох світ існує лише тоді, коли на них спрямована камера. Якщо завтра вимкнути інтернет і телебачення, обидва просто розчиняться в повітрі, бо без глядачів їхнє ,,я'' має вагу пінопласту......Дивишся на них і розумієш: для цих хлопців історія почалася вчора, а географія закінчується там, де вимикається світло софітів. Їхня схожість просто феноменальна - це два інтелектуальних нулі, які відчайдушно намагаються стати паличкою, але з цього завжди виходить лише кривава трагікомедія абсурду. Де ці два актори одного жанру, один з яких грає короля, інший - героя, але глядачі вже давно зрозуміли, що ці обидва телепні просто переплутали двері в туалет із виходом на державну арену. Келлог таки правий лише в одному: вони ідеально доповнюють один одного в цьому світовому цирку, де купол уже горить, а клоуни все ще сперечаються, у кого довший грим і ще й міряються своїми різнокольоровими ковпаками з бубонцями..... По суті, Келлог просто підсвітив нам цей світовий балаган, де два дурні, обійнявшись, впевнено ведуть корабель прямо на скелі, щиро дивуючись, чому ж це пасажирів так нудить від їхнього першокласного гумору та стратегічного невігластва.....Панове ,,круті мужики'', продовжуйте і надалі так старанно міряютися своїми різнокольоровими ковпаками, дно вже близько. Дно зачекалося своїх героїв, і, схоже, воно - це єдине, що в цій історії справді має тверду основу......
показати весь коментар
25.03.2026 22:07 Відповісти
Згоден, популісти з різних кінців світу дуже схожі своєю безвідповідальністю та брехливістю.
показати весь коментар
25.03.2026 22:08 Відповісти
Він багато в чому схожий на Трампа

Це точно. Обидва пихаті самозакохані покидьки.
показати весь коментар
25.03.2026 22:15 Відповісти
Похвалив так похвалив-тепер Вольдемар живи як хочеш з цим соромом
показати весь коментар
25.03.2026 22:20 Відповісти
Як Біба і Боба.
показати весь коментар
25.03.2026 23:33 Відповісти