10795 відвідувачів онлайн

Ще дев’ять медіасервісів держави-агресора заборонили в Україні

Нацрада внесла дев’ять російських медіасервісів до списку заборонених в Україні

В Україні заборонили ще дев’ять російських медіасервісів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

Йдеться про сервіси Coocha, myru, Ontvtime.tv, RusTV, Tas-ix TV, ГлавТВ, "Русское телевидение онлайн", "Смотреть онлайн ТВ" і "Телеканалы".

Причини блокування

За даними регулятора, ці ресурси мають повну або переважну спрямованість на територію та аудиторію Росії.

Під час моніторингу зафіксовано використання російської мови як мови інтерфейсу за замовчуванням, доступ до заборонених в Україні медіа, а також поширення контенту за участю осіб із переліку тих, що загрожують національній безпеці.

Заборонений контент і реклама

Також виявлено розміщення фільмів, заборонених до показу в Україні, та трансляцію реклами, орієнтованої на аудиторію держави-агресора.

Подальші дії

Упродовж трьох робочих днів Нацрада поінформує профільний регулятор у сфері електронних комунікацій щодо обмеження доступу до цих сайтів.

Наразі у переліку заборонених уже налічується 70 сервісів Росії.

Топ коментарі
+14
Тю, якби не ця новина, я б ніколи й не дізнався про їх існування
А хто цілеспрямовано шукає лайно, той все рівно його знайде, - це аксіома.
показати весь коментар
26.03.2026 16:17 Відповісти
+7
Ви щось швидко, треба ще пару років почекати, навіщо спішити?
показати весь коментар
26.03.2026 16:05 Відповісти
+6
Ніколи навіть не чув про такі "сервіси". Може тому, що не шукав?
показати весь коментар
26.03.2026 16:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
26.03.2026 16:17 Відповісти
То все того шо ви не узкоізичний та не любітьЄль узкАВА ізЬіка
показати весь коментар
26.03.2026 19:21 Відповісти
Ви думаєте кацапня на місці сидить? Вони завтра ще якісь сервіси придумають, щоб тільки кацапсяче лайно на екранах любітьЄльЄй рускАВА ізЬіка текло рікою.
показати весь коментар
26.03.2026 16:24 Відповісти
А деж тепер харчєваться вони будуть???
Там же усі військовозобов'язані, але з довідками про інвалідність від МСЕК крупи, як і прокурорські та суддівські!!
показати весь коментар
26.03.2026 16:09 Відповісти
І це на п'ятому році відкритої агресії?
А чому СБУ й досі не поцікавились ХТО там головний вигодоотримувач?
Може там черговий "міндіч" чи єрмило якесь статки покращує?
Бо у нас, якісь висосані з пальця(чи звідки вони там сосуть) помиї про умовну "ліпєцьку хвабрику" для "недорогеньких" має більше ваги і оплати, ніж ворожі голоси прямо в українському інформаційному полі.
показати весь коментар
26.03.2026 16:11 Відповісти
Ніколи навіть не чув про такі "сервіси". Може тому, що не шукав?
показати весь коментар
26.03.2026 16:14 Відповісти
В нас і свого лайна вистачає.
показати весь коментар
26.03.2026 16:33 Відповісти
А чьому сайт - помийка медведчука "страна.ua" досі у відкритому доступі,ще і "Google" рекомедує для просмотру?
показати весь коментар
26.03.2026 16:33 Відповісти
Довбодятлам нема спокою...замість зарплат воїнам замилюють очі якойсь херньою,яка ще і не працює...
показати весь коментар
26.03.2026 16:48 Відповісти
а шо ж так підгорає?
показати весь коментар
26.03.2026 16:59 Відповісти
ДЕБІЛ?ЧИ ЧИТАТИ НЕ ВМІЄШ?
показати весь коментар
26.03.2026 20:14 Відповісти
Коли це Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення зарплату воїнам видавала?
показати весь коментар
26.03.2026 21:25 Відповісти
ну не можна ж так тупити.... До складу Національної ради входять 8 осіб. Чотирьох членів Національної ради призначає https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Верховна Рада України, ще чотирьох - Президент України.
показати весь коментар
26.03.2026 22:06 Відповісти
Оце ти завернув...