7373 відвідувача онлайн

Саудівська Аравія може приєднатися до атак США по Ірану і розглядає участь у війні, – ЗМІ

Саудівська Аравія закликає США посилити удари по Ірану

Саудівська Аравія розглядає можливість приєднатися до атак США по Ірану та закликає Вашингтон до посилення військової кампанії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише The Guardian із посиланням на джерело в саудівській розвідці.

За даними джерела, фактичний лідер країни, спадкоємний принц Мухаммед бін Салман, закликав президента США Дональда Трампа не згортати війну проти Ірану.

Заклики до ескалації

У Ер-Ріяді вважають поточну військову кампанію "історичною можливістю" для зміни балансу сил на Близькому Сході.

Саудівська сторона наполягає не лише на продовженні операції, а й на її розширенні.

Можлива участь у бойових діях

Попри те, що Саудівська Аравія наразі не бере безпосередньої участі у війні, яка триває вже майже місяць, експерти не виключають її вступу в конфлікт.

Це може статися у разі провалу мирних ініціатив, зокрема за посередництва Пакистану.

Позиція США

Президент США Дональд Трамп, за даними джерел, підтримує позицію Ер-Ріяда та називає спадкоємного принца союзником у протистоянні Ірану.

Топ коментарі
+4
***** прифуїває від таких заяв
показати весь коментар
27.03.2026 12:03 Відповісти
+4
А наш придурок туди влазить!
Мало цьому ідіоту рашистів на нашу голову?
показати весь коментар
27.03.2026 12:37 Відповісти
+3
то їх так візит потужного надихнув?...
показати весь коментар
27.03.2026 12:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
***** прифуїває від таких заяв
показати весь коментар
27.03.2026 12:03 Відповісти
Одні джерела - то хай б"є по Ірану - США не відмовляться від допомоги
показати весь коментар
27.03.2026 12:11 Відповісти
то їх так візит потужного надихнув?...
показати весь коментар
27.03.2026 12:14 Відповісти
Так а що саме вони зроблять? Теж будуть бомбити? Типу, США і Ізраїль недостатньо ********?
показати весь коментар
27.03.2026 12:15 Відповісти
арабцев конечно можно и понять, этот шиитский гадюшник всех там изрядно задолбал, а тут представилась возможность руками амеров и еврейцев если не придушить так сильно их ослабить
показати весь коментар
27.03.2026 12:28 Відповісти
Це супер,хай добивають
показати весь коментар
27.03.2026 15:13 Відповісти
... а може і не приєднатися
Власне для чого? коли Трампа оголосив про перемогу і завірив що помічників йому не потрібно.
показати весь коментар
27.03.2026 12:33 Відповісти
Фейк. Ніколи саудити не приєднаються до інтрижки США, поки там воює Ізраїль.
показати весь коментар
27.03.2026 12:34 Відповісти
"Ніколи саудити не приєднаються до інтрижки США, поки там воює Ізраїль"

У них все норм:
"Несмотря на отсутствие официальных дипломатических отношений, оба государства сотрудничают в сфере данных разведки, особенно в отношении Ирана"
"В марте 2018 года в отношениях Израиля и Саудовской Аравии наметились значительные потепления"
В январе 2018 года Саудовская Аравия изъявила желание приобрести израильскую систему ПВО «Железный купол».https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D0%B0%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5_%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F#cite_note-92 [92] В сентябре того же года королевство закупило в Израиле при посредничестве США систему ПРО «Железный купол» для обороны своих границ от йеменских хуситов"
"В июле 2022 года Израиль одобрил передачу КСА двух египетских островов в Красном море - Санафир и Тиран"
"26 сентября 2023 года министр правительства Израиля впервые посетил КСА как официальное лицо"
"В феврале 2024 года министр экономики Израиля https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B8%D1%80_%D0%91%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%82 Нир Баркат встретился с министром торговли Саудовской Аравии Маджидом Бин-Абдаллой Аль-Касби"
В феврале 2024 года на выставке вооружений «Saudi Defence Expo» в https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AD%D1%80-%D0%A0%D0%B8%D1%8F%D0%B4 Эр-Рияде Израиль представил свой новейший дрон «https://ru.wikipedia.org/wiki/Orbiter_(%D0%91%D0%9F%D0%9B%D0%90) Orbiter 4»
и т.д.
показати весь коментар
27.03.2026 13:18 Відповісти
Ворог мого ворога мій друг!!!!
показати весь коментар
27.03.2026 15:14 Відповісти
А наш придурок туди влазить!
Мало цьому ідіоту рашистів на нашу голову?
показати весь коментар
27.03.2026 12:37 Відповісти
він не наш.
показати весь коментар
27.03.2026 12:41 Відповісти
Згоден. Воно взагалі незрозуміло чиє!
показати весь коментар
27.03.2026 12:43 Відповісти
А чого вони ще не приєдналися? Вже давно пора..
показати весь коментар
27.03.2026 13:03 Відповісти
тебе чекають
показати весь коментар
28.03.2026 02:05 Відповісти
От би класно було, якби пNздилися між собою китай, іран і балалайня. А ми б виказували стурбованість, закликали до миру у конфлікті та скуплялися по дешевці. І принагідно давали б час від часу підсрачників орбану та фіцо для підстраховки і протидії ескалації.
показати весь коментар
27.03.2026 13:17 Відповісти
Все ще може бути.Орбана і фіцо особливо треба буде відбуцкати,бо кацапи їхні народи втоптували в болото майже 50 років!!!А вони пішли їх підтримувати,і підставляти свої народи!!!
показати весь коментар
27.03.2026 15:16 Відповісти
Ключове слово - розглядає
Як же це проти братів мусульман разом з невірними?
показати весь коментар
27.03.2026 14:53 Відповісти
В нас католики з православними мало гризлись????
показати весь коментар
27.03.2026 16:23 Відповісти
Вже вдруге розглядають.
Саудівська Аравія припускає військову відповідь Ірану після ракетних атак
Перший раз, мабуть, страшно стало, тому відклали.
показати весь коментар
27.03.2026 17:05 Відповісти