7024 відвідувача онлайн

10 заводів з виробництва перехоплювачів будувалося за спиною держави в різних куточках світу, - Зеленський

Зеленський про заводи з виробництва перехоплювачів

Україні відомо про 10 заводів з виробництва перехоплювачів, які будувалися за спиною держави у різних куточках світу.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив президент Володимир Зеленський під час відеоспілкування з журналістами.

10 заводів

"Мені відомо десь, я вам так скажу чесно, десь про 10 заводів, які за спиною держави будувались в різних куточках світу тільки для того, щоб, не дай Боже, нічого не втратити. Я вважаю, що вони втратять", - сказав президент.

Одна компанія продала тисячу перехоплювачів

Зеленський зазначив, що одна компанія продала одній країні тисячу перехоплювачів за $3,5 млн.

"Доларів, щоб було зрозуміло, що яка країна і куди попали ці перехоплювачі. Це немає проблем. Ми могли б цьому партнеру просто так віддати ці перехоплювачі. Ми в день, в принципі, виробляємо сьогодні, можемо виробляти дві тисячі, але грошей є на тисячу. Тому це не є проблемою", - зауважив він.

За словами Зеленського, компанія порушувала питання щодо того, що вони втрачають експорт, однак, президент вважає, що "вони шкодять українському експорту". Він додав, що країна, якій було продано перехоплювачі, звернулась до України, оскільки у них відсутня бойова частина.

"Так само я був в іншій європейській державі. Тут нещодавно був з офіційним візитом. Їм також продали деяку частину перехоплювачів. Знов без вибухівки. І мене просять, а можна відправити ще операторів? Я кажу - ні", - наголосив президент.

Він зазначив, що компанія, яка продала дрони на $3,5 млн, отримала від держави контракт на €300 млн.

"Чесно кажучи, звучить досить несерйозно", - зазначив президент.

Топ коментарі
+59
Набор літер.
Шаріков ви находітєсь на нізшей ступєні развітія..
показати весь коментар
28.03.2026 20:19 Відповісти
+32
Якби зелені не крали, було б інакше.
показати весь коментар
28.03.2026 20:16 Відповісти
+30
Це тупориле чмо повний нуль що робиться в країні. Для цього мудака головне вчасно вколотись, щоб видати якусь чергову хрєнь.
показати весь коментар
28.03.2026 20:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Держава до виробників була повернута п'ятою точкою?
показати весь коментар
28.03.2026 20:16 Відповісти
Але ще й звинувачує компанію....
Як завжди - занюханий Нарік не прийшов ще до тями в студії але пам'ятає до кого відчуває ненависть... ( бо не занесли в кібуц-фонд бізнес няні )
показати весь коментар
28.03.2026 20:21 Відповісти
Якби зелені не крали, було б інакше.
показати весь коментар
28.03.2026 20:16 Відповісти
а якби ще й цих зелених долбойобів не було би у владі...
показати весь коментар
28.03.2026 21:11 Відповісти
Компанія часом ще ракети виробляє?) Які наче як є, але чомусь немає.
показати весь коментар
28.03.2026 20:18 Відповісти
Набор літер.
Шаріков ви находітєсь на нізшей ступєні развітія..
показати весь коментар
28.03.2026 20:19 Відповісти
Не треба ображати Шарікова, він геній, порівняно із зеленим гобліном !
показати весь коментар
28.03.2026 21:12 Відповісти
Точно - брєд собачий. Довбодятел.
показати весь коментар
28.03.2026 22:24 Відповісти
Це тупориле чмо повний нуль що робиться в країні. Для цього мудака головне вчасно вколотись, щоб видати якусь чергову хрєнь.
показати весь коментар
28.03.2026 20:19 Відповісти
А чим він колиться?
показати весь коментар
28.03.2026 20:37 Відповісти
Схоже, щось нове винайшли!
показати весь коментар
28.03.2026 21:22 Відповісти
ото дивина, приватні компанії розширюються й відкривають нові виробництва

як цей даун без розуміння економіки став президентом?
показати весь коментар
28.03.2026 20:20 Відповісти
Це питання до розвідувальних органів та спеців с масових помутнінь психіки. Одним словом державний переворот 2019...
показати весь коментар
28.03.2026 20:22 Відповісти
Знаєте...перемикала канали, й зависла на Г+Г, у записі. Прем'єра кагал95..це такий трешак..я раніше не дивилась - а це залипла з відпавшею щелепою..це таке позорисько..й зал забитий такою конченою масовкою..і теми: 1. Кличко, 2. Порох, 3. Незапикані всіляки п@ські - добили..ще якась корова ірина гатун - в мери Києва "балотуватись" зібралась. Бо Кличко ніхто. А от вона (за монологом) - прям звізда, гідна бути мером. Такі тексти гидкі.

Причому, оті кончені, що іржали в залі - точно на другий строк рояльного протягнуть..
показати весь коментар
28.03.2026 21:06 Відповісти
Біда в тому, що коли Луценко був генеральним прокурором він теж всцикався від сміху на їх концертах, замість того, щоб відкрити кримінальну справу, не буду нагадувати антидержавних і антиукраїнських «шедеврів»!
показати весь коментар
28.03.2026 21:26 Відповісти
Надіюсь що так сумно не станеться, шановна пані.
Бо навіть ті хто їм аплодував в 2019 зараз якщо не прозріли то хочаб відчувають себе обманутими - не вийшло "заглянуть в оч(ко)і путлера і шашлики на майскіє.
показати весь коментар
28.03.2026 21:27 Відповісти
Але лохторату повний зал..причому, купа жінок 60+++++....сумно..
показати весь коментар
28.03.2026 21:30 Відповісти
Як став? Він просто ради приколу пішов на вибори, і мав на це конституційне право як і кожен громадянин України. А вумний нарід його взяв і вибрав. Він сам навіть не очікував цього.
показати весь коментар
28.03.2026 20:39 Відповісти
Це що, нова методичка з ОПи зайшла?
Ну да, "Рафік неУіноватий, она сама..."
"ради приколу" кажеш? Ну то почитай та послухай інтерв'ю його Лєнки в той час, як вона казала "я протів етого проєкта".
А мотатись, як всраний віник, від Ізраїлю(де ***** сидів тоді) до Відня(де Фірташ й досі сидить) - це ж шо виходить, що він НІЧОГО не знав і пішов "з дуру" не в ту сторону? А чому ж тоді він не пішов геть, коли(ніби-то) зрозумів?
Тут або хрестик зняти, або труси одягнути - ви вже там виберіть щось одне.
показати весь коментар
28.03.2026 21:03 Відповісти
За тни години це вже десята новини про неЛоха...
показати весь коментар
28.03.2026 20:23 Відповісти
Угрожает что мимо Арахамии прошло!
показати весь коментар
28.03.2026 20:23 Відповісти
Ми в день, в принципі, виробляємо сьогодні, можемо виробляти дві тисячі, але грошей є на тисячу.

Але є гроші на "контент", на марафони, на всяку фігню...
показати весь коментар
28.03.2026 20:26 Відповісти
На городі бузина, а в Києві - дядько.
Спіч потужного нічим не відрізняється від Трампа.
показати весь коментар
28.03.2026 20:28 Відповісти
не може Зеленський відправити операторів...бо їх ще не наловили на вулиці..
показати весь коментар
28.03.2026 20:29 Відповісти
Таке щось . Якщо чесно ніфіга не зрозумів . Чи то перехоплювачі контрабасні чи з відкатом кинули
показати весь коментар
28.03.2026 20:29 Відповісти
А інакше в нас було би щось таке рожеве, що будувалося перед спиною...
показати весь коментар
28.03.2026 20:41 Відповісти
Відката не отримав вот і висказує невдоволення
показати весь коментар
28.03.2026 20:43 Відповісти
Що воно меле.... Кудахче якійсь булгахтер в потертих нарукавніках з гроссбухом та дерев'яною рахівницею.. Бабло все одно упливе мімо кармана, Китай вже продає ці перехоплювачі, то не проблема. США використовує аналогі шахедів, має і морські дрони, і не одну модель. Зроблять і перехоплювачі. Зеленськой може реально тількі наших вояк зняти з фронту та продать, як операторів.
показати весь коментар
28.03.2026 20:34 Відповісти
Зараз ідеальна ситуація продавати дрони, отримувати інвестиції, створювати нові робочі місця та заробляти гроші для країни. Зеленський сам сказав що українські підприємства можуть виробляти 2000 дронів перехоплювачів, а замість цього виробляють тисячу тому що є оплата лише на 1000, а не на 2000. Вчитися треба у американців, які зараз підписують контракти на продаж дронів перехоплювачів та інших систем ПВО, а Зеленський навпаки блокує продаж за кордон наших зенитних дронів. Американці отримують гроші та інвестиції в свої підтриємства по виробництву дронів перехоплювачів, а Зеленський лише базікає та нічого не заробляє для України.
показати весь коментар
28.03.2026 20:38 Відповісти
Доречі, як там "потужна угода" з США про продаж дронів, на 10 чи 30 мільярдів?
показати весь коментар
28.03.2026 20:41 Відповісти
штаты переманят тех инженеров и купят лицензии и наш лох останется с голой сракой как обычно
показати весь коментар
28.03.2026 21:50 Відповісти
Це не він залишиться з голою сракою, а країна. Це різні речі.
показати весь коментар
28.03.2026 23:16 Відповісти
так он же представитель країни, 73%
показати весь коментар
28.03.2026 23:31 Відповісти
Всі знають що Голобородько створив схеми для своїх друзів і себе і більшу частину з того, що надходить тупо крадуть. А тому і будують заводи за межами України. До тих перехоплювачів, що в нас є Голобородько не має ніякого відношення, їх фінансують і допомагають зробити партнери.
показати весь коментар
28.03.2026 20:48 Відповісти
Оие криворогате нічого не створював. Воно юзає те, що створено до нього. Ще й захлинаючись, давлячись від жадоби, юзає так палевно - що іспанський сором - то вже перманентний стан..
показати весь коментар
28.03.2026 22:51 Відповісти
Боже, воно три слова звʼязати не може!
«За спиною держави» - так можна говорити про діяльність міндічів та інших друзів зеленського і то лише для власного виправдання!
показати весь коментар
28.03.2026 20:51 Відповісти
Геть нічого не зрозцмів але дуже цікаво. Них00 не понял. Но очень интересно!
показати весь коментар
28.03.2026 20:55 Відповісти
Терміново клізму зробити
Чувака заносить
Передоз
показати весь коментар
28.03.2026 20:58 Відповісти
Тобто, компанії продали дрони... і нічого не капнуло у касу племінної династії? Це погано? Тобто, всі гроші мають йти через кишені фламіндічів?
показати весь коментар
28.03.2026 20:59 Відповісти
Пасажири необілечені.
показати весь коментар
28.03.2026 22:57 Відповісти
Откату нема, якій жаль.
показати весь коментар
28.03.2026 21:00 Відповісти
А ти хоч одну державну компанію з воєнного виробництва побудував? Типу тієї ж алабуги, яка клепає шахеди тисячами?
показати весь коментар
28.03.2026 21:11 Відповісти
Плести почав як Трамп.Срала,мазала,ліпила - всі ворота в тісті.Набір фраз.Треба дешифровальщика.
показати весь коментар
28.03.2026 21:14 Відповісти
Зеленський зазначив, що одна компанія продала одній країні тисячу перехоплювачів за $3,5 млн.

"Доларів, щоб було зрозуміло, що яка країна і куди попали ці перехоплювачі. Це немає проблем. Ми могли б цьому партнеру просто так віддати ці перехоплювачі.

зеленський, був готовий, віддати оборонну продукцію, виготовлену за бюджетні кошти, для оборони України, без оплати (опустимо питання особистої вигоди, чи відкатів), але контракт виконало привате підприємство, і тепер зеленський погрожує тому підприємству "що вони втратять держконтракти"?

неймовірна історія
показати весь коментар
28.03.2026 21:16 Відповісти
"Ми могли б цьому партнеру просто так віддати ці перехоплювачі."

Як двушечку на мацкву? Ну ясно, воно ж не **** по піаніні зароблене - не своє то й не шкода.
А тим часом виробники вже який рік просять відкрити їм експорт. Але обісраний недо-сцарьок думає що може командувати приватним бізнесом як ***** на рашці.
До речі я впевнений на 100% що саме тому їх продали третій країні без БЧ - щоб легально обійти заборону.
Тому цей неголений бабуїн просто ******* про "за спиною в держави". Чмо не дало ні копійки виробникам але вважає що може розпоряджатись їх продукцією і розробками як власними.
Мерзненне дегенеративне гендлярське гнидовиння.
І головне ж все одно нічого цей рукожоп не виторгує за наші дрони, бо в нього слово "лох" на лобі світиться - скоріше наші виробники проїбуть ринки через те що тупа ублюдіна не дасть вчасно їх зайняти і будуть всі купляти американські дрони у фірм де працюють наші інженери на куплених в нас за безцінь ідеях та ліцензіях.
показати весь коментар
28.03.2026 21:20 Відповісти
Не отримав свій відкат у 40 відсотків
показати весь коментар
28.03.2026 21:32 Відповісти
Воно хворе...
показати весь коментар
28.03.2026 21:35 Відповісти
о, дебил и ко просрали производства дронов, а теперь чешут репу почему те не хотят делать дроны в стране откатов где работников в любой момент тцкуны загребут чуть что не так. Страна простых решений. Запретить въезд этим предателям родины и санкции на них, санкции (как пуйло завещал)
показати весь коментар
28.03.2026 21:48 Відповісти
Приехали... Т.е украинская компания построила предприятие, например, в Чехии, наняла сотрудников и начала производить дроны собственной разработки и? Нанесла ущерб украинскому экспорту... . Так экспорту, или поборам на таможне? Согласен, перенос производственных мощностей за рубеж приводит: возможности повысить наценку с 10 до 35-60%, к исключению таможенных издержек, вероятности призыва сотрудников в армию, вероятности утраты предприятия в результате бомбежки, существенному снижению вероятности "наезда" налоговой и проверок ради взятки и т.д.. ох уж эти "спекулянты".
показати весь коментар
28.03.2026 21:59 Відповісти
Запроданець чужи кошти рахуе
показати весь коментар
28.03.2026 22:19 Відповісти
Кому держава во главе Зеленского 20 заводов не построила???
показати весь коментар
28.03.2026 22:22 Відповісти
Трампона важко випередити в піздобольстві...але янелох старається..
показати весь коментар
28.03.2026 22:31 Відповісти
Спина держави это вам не живот юзика,с ней нужно считаться.
показати весь коментар
28.03.2026 22:46 Відповісти
Щось мені підказує, що будівництво тих заводів без м1ндіча, ш4гармена, або принаймні ****** ніколи не відбулося би!
показати весь коментар
28.03.2026 22:59 Відповісти
НИ ХРЕНА НЕ ЗРОЗУМИЛ ШО ЦЕ ТАКЕ !?
показати весь коментар
28.03.2026 22:59 Відповісти
Когда человек не такой, как вообще, потому один такой, а другой такой, и ум у него не для танцевания, а для устройства себя, для развязки свого существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вчёный, поднимется умом своим за тучи и там умом своим становится ещё выше Лаврской колокольни, и когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся такие махонькие-махонькие, всё равно как мыши… пардон, как крисы… Потому что это же Человек! А тот, который он, это он, он тоже человек, невчёный, но… зачем же?! Это ж ведь очень и очень! Да! Да! Но нет!
показати весь коментар
28.03.2026 23:18 Відповісти
Бо ви галімі мудні.З вами мати справу це в дупу гроші і час.
показати весь коментар
28.03.2026 23:40 Відповісти
воно таки дурне.....