9935 відвідувачів онлайн

За два тижні війни на Близькому Сході Росія заробила $2 млрд, - Зеленський

РФ отримала 2 мільярди доларів доходу через конфлікт на Близькому Сході

За перші два тижні війни на Близькому Сході Росія заробила приблизно 2 млрд доларів.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час zoom-конференції з журналістами, перебуваючи у Катарі, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Укрінформ".

РФ заробила 2 млрд доларів

"На мій погляд, що схоже на правду, що десь за перші два тижні вони (росіяни, - ред.) заробили два з чимось мільярди (доларів, - ред.). Це дійсно схоже на правду. Це точно на сьогодні не допоможе "рускім" так сильно, залежить від того, скільки буде йти війна", - сказав глава держави.

Він зауважив, що ця цифра може бути неточною, бо дані з цього приводу різні, однак вірогідною назвав цифру саме у понад 2 млрд доларів.

Також Зеленський нагадав, що РФ стикнулась зі значним дефіцитом бюджету, який у 2025 році може сягнути близько 100 мільярдів доларів. Президент додав, що здатність росіян покрити дефіцит за рахунок пом’якшення санкційного режиму залежатиме від того, як довго триватиме операція США проти Ірану.

Що передувало?

Топ коментарі
+15
розкажи краще скільки ти заробив за 4 роки разом зі своєю гоп компанією гнида оманська
показати весь коментар
29.03.2026 06:18 Відповісти
+11
а и скільки заробив за 2 дні поїздки ?
показати весь коментар
29.03.2026 06:45 Відповісти
+7
Ага, всі згадали Трампа ... а скільки заробило Путло Погане на тій нафті , що майже всю війну прокачувалась по Дружбє до Угорщини та Словаччини через терени воюючої України?
Чого тут ЛІДОР підрахунків не проводить !
показати весь коментар
29.03.2026 05:35 Відповісти

Завантаження...