За два тижні війни на Близькому Сході Росія заробила $2 млрд, - Зеленський

За перші два тижні війни на Близькому Сході Росія заробила приблизно 2 млрд доларів.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час zoom-конференції з журналістами, перебуваючи у Катарі, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Укрінформ".
РФ заробила 2 млрд доларів
"На мій погляд, що схоже на правду, що десь за перші два тижні вони (росіяни, - ред.) заробили два з чимось мільярди (доларів, - ред.). Це дійсно схоже на правду. Це точно на сьогодні не допоможе "рускім" так сильно, залежить від того, скільки буде йти війна", - сказав глава держави.
Він зауважив, що ця цифра може бути неточною, бо дані з цього приводу різні, однак вірогідною назвав цифру саме у понад 2 млрд доларів.
Також Зеленський нагадав, що РФ стикнулась зі значним дефіцитом бюджету, який у 2025 році може сягнути близько 100 мільярдів доларів. Президент додав, що здатність росіян покрити дефіцит за рахунок пом’якшення санкційного режиму залежатиме від того, як довго триватиме операція США проти Ірану.
Що передувало?
- Міністерство фінансів США оголосило про виключення низки фізичних та юридичних осіб із санкційного списку, пов’язаного з Росією.
- Сполучені Штати видали 30-денний дозвіл країнам на купівлю російської нафти та нафтопродуктів, які перебувають під санкціями й зараз знаходяться на танкерах в морі. Міністр фінансів Скотт Бессент назвав цей крок заходом для стабілізації світових енергетичних ринків, стривожених війною з Іраном.
Чого тут ЛІДОР підрахунків не проводить !