11715 відвідувачів онлайн

На Олександрівському напрямку ЗСУ прорвали укріплену оборону РФ: визволили 9 населених пунктів, - 95 Поліська бригада ДШВ

Російську оборону прорвано: ЗСУ звільнили населені пункти на Донеччині

Українські військові вибили російські війська з укріпленої лінії оборони та визволили низку населених пунктів на Олександрівському напрямку.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі "Суспільне Новини" розповів командир роти безпілотних систем 95-ї Поліської бригади ДШВ Артем Кляп.

За його словами, витіснити противника із займаних позицій було вкрай складно, оскільки російські війська заздалегідь облаштували потужну лінію оборони з розгалуженою системою траншей, бліндажів і укриттів.

Попри це, оборонні укріплення зрештою вдалося прорвати. Успіх операції зі звільнення території став можливим завдяки низці взаємопов’язаних факторів.

"Застосування наших підрозділів БпЛА та стрімке просування наших штурмових груп. Ворог був дезорієнтований, не встигав підтягнути резерви. Перші декілька днів. Але зараз він вже встиг підтягнути резерви. Переважно резерви переміщуються малими групами, на мототехниці, але ми встигаємо їх виявляти та знищувати. Зараз великої проблеми в цьому немає", - розповів військовий.

Топ коментарі
+17
СЛАВА ЗСУ! СЛАВА ГЕРОЯМ!
показати весь коментар
30.03.2026 13:23 Відповісти
+11
Давненько таких новин не було!
Слава нашим воякам!
показати весь коментар
30.03.2026 13:27 Відповісти
+8
вiчна Слава полеглим.
показати весь коментар
30.03.2026 13:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
СЛАВА ЗСУ! СЛАВА ГЕРОЯМ!
показати весь коментар
30.03.2026 13:23 Відповісти
Поки Україна не відіб'є у рашистів ЗАЕС або хоча б не знищити її до тла, рашисти будуть зубами триматися за окуповані території.
показати весь коментар
30.03.2026 13:25 Відповісти
Окружити її. Без жратвт кацапня довго не зможе. Он в 90-ті швидко побігли ножки буша просити в обмін на запевнення, що стануть на шлях демократичного розвитку. Але ж американці зробили велику помилку, що повірили кацапні.
показати весь коментар
30.03.2026 13:34 Відповісти
Давненько таких новин не було!
Слава нашим воякам!
показати весь коментар
30.03.2026 13:27 Відповісти
вiчна Слава полеглим.
показати весь коментар
30.03.2026 13:32 Відповісти
Названия у этих сел есть?
показати весь коментар
30.03.2026 13:33 Відповісти
Олександрівський напрямок

- це ділянка фронту на межі трьох областей: Донецької, Запорізької та Дніпропетровської, яка стала однією з найгарячіших точок бойових дій на початку 2026 року.
Це стратегічний район (трикутник), що охоплює населені пункти під Покровськом та східніше Новопавлівки.
показати весь коментар
30.03.2026 14:12 Відповісти
Почекаємо діпстейт. А то жодного з 460кв км обсирського ще не з'явилося, тільки навпаки русак кожного дня просувається
показати весь коментар
30.03.2026 13:37 Відповісти
Якийсь ви нудний. Вимагаєте підтверджень з незалежних джерел. Мабуть ніколи в кордони 91 року не вірили? 100%, що ніколи телемарафон не дивились. Важко українській пропаганді з такими як ви. Добре для любімого лідора, що більшість не така.
показати весь коментар
30.03.2026 14:23 Відповісти
Молодці! Героям Слава!! Смерть ворогам!
показати весь коментар
30.03.2026 13:49 Відповісти
Дякуємо нашим мужнім Воїнам. Хай Всевишній шле вам, дорогі наші, свій захист на кожному кроці і сміливому поступі! Ви є нашим щитом і захистом від лютого ворога 🙏🧡💙💛
показати весь коментар
30.03.2026 14:19 Відповісти
Так вже півроку там маштабний контрнаступ йде, визволено вже величезні території, а Deepstate визвволенного метра не показує. Як же ж так?
показати весь коментар
30.03.2026 14:38 Відповісти