10722 відвідувача онлайн

США зняли санкції з трьох суден під російським прапором

Російський контейнеровоз FESCO MONERON

Сполучені Штати скасували санкції проти трьох контейнеровозів, які ходять під прапором Росії.

Це йдеться у заяві Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США, опублікованої на сайті, інформує Цензор.НЕТ.

Так, Штати зняли санкції з контейнеровозів FESCO MONERON, FESCO MAGADAN і вантажного судна SV.NIKOLAY. Усі судна ходять під російським прапором і були виключені із списку санкцій без додаткових пояснень.

Контейнеровоз FESCO MONERON, згідно з даними сервісу відстеження суден Marinetraffic, зараз знаходиться в Бухті Нагаєва поблизу Магадана РФ, FESCO MAGADAN — біля берегів Японії, а SV.NIKOLAY — в Азовському морі. 

Топ коментарі
+12
це за те, шо кацапи в ірані допомагають аятолам вбивати вояків США?!
показати весь коментар
31.03.2026 17:57 Відповісти
+8
Полковник Краснов вже даже не стидається що воно кремлівський агент і старається аж з штанів випригує щоб врятувати режим Х'уйла
показати весь коментар
31.03.2026 18:01 Відповісти
+8
чхати він хотів на вояків!!!!

за те що РФ 2 рази обрала його президентом, відмазала від тюряги і дала сотні міліардів
показати весь коментар
31.03.2026 18:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
....хто б сумнівався!!
показати весь коментар
31.03.2026 17:53 Відповісти
Все йде по плану, каже Трамп. По плану маво красівава друга Бальйоді.
показати весь коментар
31.03.2026 17:54 Відповісти
Трампонутий не винен, це ху...ло йому наказав
показати весь коментар
31.03.2026 17:55 Відповісти
Політика Доні зашкалює
показати весь коментар
31.03.2026 17:56 Відповісти
це за те, шо кацапи в ірані допомагають аятолам вбивати вояків США?!
показати весь коментар
31.03.2026 17:57 Відповісти
чхати він хотів на вояків!!!!

за те що РФ 2 рази обрала його президентом, відмазала від тюряги і дала сотні міліардів
показати весь коментар
31.03.2026 18:03 Відповісти
Тромб вбив вже всіх американських прокурорів і ФБРівців які розслідували зв'язок Тромба з КГБ. А на американських вояків Тромбу тим більше насрати.
показати весь коментар
31.03.2026 18:07 Відповісти
Топіть їх.
показати весь коментар
31.03.2026 17:57 Відповісти
З того, що в Азовському морі, санкції зніме Малюк.
показати весь коментар
31.03.2026 17:57 Відповісти
Малюк уже ничего не может "снять". Уволен с должности в январе 2026.
показати весь коментар
31.03.2026 18:44 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2026 17:59 Відповісти
Я не розумію, а в США хоч когось тригерить оцей весь безлад,який відбувається? Адже чокнутий трампон з підручними-це не США.
показати весь коментар
31.03.2026 17:59 Відповісти
Тригерить. Але у них нема військового стану, тому тригерити їм залишилось менше трьох років.
показати весь коментар
31.03.2026 18:21 Відповісти
До чого тут військовий стан? Цій всій трампонівській камарильї може бути вказане їх місце біля параші вже восени.
показати весь коментар
31.03.2026 19:15 Відповісти
віськовий стан у нас, тому виборів нема. У США вибори будуть через три роки, тому трамп нікуди не дінеться. Ну, хіба що тромб відірветься. Але це малоймовірно, бо йому аналіз на протромбіновий індекс роблять щомісяця.
показати весь коментар
31.03.2026 19:36 Відповісти
Полковник Краснов вже даже не стидається що воно кремлівський агент і старається аж з штанів випригує щоб врятувати режим Х'уйла
показати весь коментар
31.03.2026 18:01 Відповісти
КРАСНОВ знає що робить - не так просто в нього РФ влила сотні міліардів щоб він ніфіга для них не робив
показати весь коментар
31.03.2026 18:02 Відповісти
Друг Вова терпит финансовые трудности. А он мине нравится. Снимем санкции, нехай раз"бошит б"ядского Зеленского! ПисДил не даёт делать!
показати весь коментар
31.03.2026 18:04 Відповісти
❗️Іран атакуватиме об'єкти Microsoft, Apple, Google, Nvidia та низки інших компаній на Близькому Сході з вечора 1 квітня - заява Корпусу вартових Ісламської революції.
показати весь коментар
31.03.2026 18:04 Відповісти
Побуду вангою
Іран таки отримає ядерний удар
показати весь коментар
31.03.2026 18:07 Відповісти
не варто нікому це робити... бо тоді отримає і Україна, але з іншого боку. скриня піндорів - вона така...
показати весь коментар
31.03.2026 18:42 Відповісти
Нас не спитають.
показати весь коментар
31.03.2026 18:52 Відповісти
Сышиа стали ох@уенными пид@арасами.Скоро догонят главных пидпров
показати весь коментар
31.03.2026 18:16 Відповісти
"Сполучені Штати скасували санкції проти трьох контейнеровозів, які ходять під прапором Росії." Джерело: https://censor.net/ua/n3608152

Тобто трампон обісрався чотири рази: ці три контейнеровози і плюс танкер на Кубу.
Одне слово - пабєдун!

Але ми, в Україні, знаємо більшого, без перебільшення - НАЙВЕЛИЧНІШОГО пабєдуна і він "нєлох" якийсь, а герой "боневтік", незламний підписувач "безпекових гарантій" та потужний "дужедякула"! Славімо геніального обісцяльника всіх Всесвітів і часів!
(сарказм, якщо що)
показати весь коментар
31.03.2026 18:27 Відповісти
просто ці контейнеровози возять паливо для атомних електростанцій. Ну а назад везуть продукцію Texas Insruments, Micron Technology та Microchip Technology Inc.
показати весь коментар
31.03.2026 18:30 Відповісти
"краснов" отримав додаткові директиви.
показати весь коментар
31.03.2026 18:41 Відповісти
Це брудна маленька помста нікчеми, яку посилають на хер.
показати весь коментар
31.03.2026 18:58 Відповісти
А унтерменшам не потрібно пояснювати. Сьогодні Будапешт та гарантії безпеки, завтра - пішли всі нахер.
показати весь коментар
31.03.2026 19:18 Відповісти
Азовське море?? Без питань. Це ж його віддали, то які ж тепер дорікання до кораблів агресора...?? Це ж не Армудська протока...так собі,озеро ..