7634 відвідувача онлайн

Третій армійський корпус спростував фейк РФ про повне захоплення Луганщини: Утримуємо останні рубежі області

Третя штурмова бригада

Третій армійський корпус спростовує заяви російського Міністерства оборони про захоплення всієї Луганської області. Бійці Третьої штурмової бригади утримують останні рубежі Луганщини.

Про це повідомив сам корпус, інформує Цензор.НЕТ.

Заява бригади

"Символічно 1 квітня Міноборони РФ вкотре заявило про повне захоплення Луганської області своїми військами. Фактично ж на території області залишаються українські сили – підрозділи Третьої штурмової бригади", - заявили там.

  • Так, за пів року противник здійснив 144 спроби штурмових дій в районі Надії та Новоєгорівки, зокрема із залученням 19 одиниць мототехніки та понад 360 солдатів РФ. Із них безповоротні втрати Росії: до 260 особового складу –– "200", і 80+ – "300"".

Також, згідно з повідомленням корпусу, у вказаних населених пунктах, а також у Греківці сили бригади утримують оборону –– попри всі спроби росіян захопити область військовим і "віртуальним" шляхом за допомогою брехні та фейків.

Що передувало?

У повідомленні Міноборони РФ від 1 квітня йдеться, що росіяни захопили Луганську область силами угрупування "Захід".

Попри заяви окупантів, на інтерактивній мапі військово-аналітичного проєкту DeepState вказано, що Збройні сили України все ще утримують невелику частину Луганської області між селами Надія та Новоєгорівка.

Третій армійський корпус спростував фейк РФ про повне захоплення Луганщини
Топ коментарі
+8
ми-ви цю війну програли в квітні 19го.
показати весь коментар
01.04.2026 22:58 Відповісти
+5
Ви все вірно говорите.Але вас не дивує те, що Залужний говорив приблизно те саме,і чомусь його після цього зняли.Приблизно він сказав це-Живим ресурсом ми цю війну не виграєм,нам потрібна технологічна перевага.Але зеленим мародерам це не сподобалось і вони вирішили що ми цілком можем позмагатись мобілізаційним ресурсом з РФ.
показати весь коментар
01.04.2026 23:00 Відповісти
+4
Як би війни вигравали демографією - китайці і араби володіли б всім світом
показати весь коментар
01.04.2026 22:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це не має ніякого значення. Цю війну виграє або програє демографія - і більше нічого не має значення

Якщо нас буде 15 млн а їх 150 - ми програли розгромом, якщо нас буде 60 млн а їх 70 - вони програли розромно, все інше - возня ради возні.
показати весь коментар
01.04.2026 22:51 Відповісти
Як би війни вигравали демографією - китайці і араби володіли б всім світом
показати весь коментар
01.04.2026 22:56 Відповісти
шикарна думка!
навчив хтось чи самі докумекали?
показати весь коментар
01.04.2026 22:59 Відповісти
китайці ним і володіють. А араби це не країна і не нація, це все рівно що узагальнити словяни.
показати весь коментар
01.04.2026 23:04 Відповісти
А араби це не країна і не нація, це все рівно що узагальнити словяни.
А китайці так само ! Нагадую - одні китайці вже 70 років не можуть захопити острів , де живуть інші китайці
показати весь коментар
01.04.2026 23:28 Відповісти
Ви все вірно говорите.Але вас не дивує те, що Залужний говорив приблизно те саме,і чомусь його після цього зняли.Приблизно він сказав це-Живим ресурсом ми цю війну не виграєм,нам потрібна технологічна перевага.Але зеленим мародерам це не сподобалось і вони вирішили що ми цілком можем позмагатись мобілізаційним ресурсом з РФ.
показати весь коментар
01.04.2026 23:00 Відповісти
Не треба навішувати нікому німби
Він то казав за техніку, яку нам ЄС та США давали по краплині, через це москалі встигли провести свою мобілізацію та побудувати оборону, й це привело до провалу наступу на Токмак й Маріуполь. Через великі втрати тієї техніки на цьому напрямку, усе ще під командуванням Залужного були започатковані перші на цій війні тактики просочення малими групами, які призвели вже до великих втрат у піхоті. Тому, щоб продовжити наступ він вимагав мобілізувати одночасно ще 500 тис.
показати весь коментар
02.04.2026 00:10 Відповісти
Ви думаєте що в мене розумові здібності типового виборця Зеленського?Я що не памятаю засідання ставки на якій Залужний пропонував зосередитись на ударі на Мелітополь,а Зеленський зі своїм любимчиком Сирським наполягали на оборону Бахмуту, що почала вже витягувати ресурси з наступальної операції на півдні? На ставці де прозвучало-,,Та помовчи Валєро,, і ,,Давайте послухаєм Олександра Станіславовича,,.Де з телевізора нас годували якоюсь міфічною ,,армією Сирського яка боронить Бахмут,, Цим придуркам радили і іноземні військові радники які працювали в штабі Залужного і в Німеччині на базі США,але чотирижди ухилянт вважає себе генералісумом- ( https://focus.ua/uk/*******-novosti/546682-ne-imeet-bolshogo-znacheniya-zapad-sovetuet-kievu-perekluuchit-vnimanie-s-bahmuta-cnn )
показати весь коментар
02.04.2026 00:51 Відповісти
Та не, більше схоже на виборця Залужного. Спроможності деяких іноземних генералів ми можемо оцінити за станом в Ормузькій протоці. Тому це діло таке. Одне можна сказати точно - армією тоді керував Залужний. Міг наказати відступити з Бахмута, міг відмовитись взагалі від наступу, міг піти з посади. Тому цей провал на ньому, так само як курський рейд на Сирському.
показати весь коментар
02.04.2026 01:29 Відповісти
Экспорт раранефти упеал на 73 процента в результате визитов украинских бобров.
показати весь коментар
01.04.2026 23:14 Відповісти
Население ссср 280мл, населения афганистана 15мл. на 1979 год. Итог войны известен. Кстати, народа в США больше, но и они убежали. Не числом оказывается воюют.
показати весь коментар
01.04.2026 23:26 Відповісти
ТО ЗАСРИТЬ ХОТЬ ЦЮ ВСЮ ТЕРИТОРІЮ ВІДПРАЦЬОВАНИМ ПАЛИВОМ ВІД АЕС !!!
показати весь коментар
01.04.2026 22:53 Відповісти
ми-ви цю війну програли в квітні 19го.
показати весь коментар
01.04.2026 22:58 Відповісти
Краще не скажеш.Але є багато таких що перекладають свою провину на Зеленського,що він погано керує країною,забуваючи що причина в їхньому виборі.
показати весь коментар
01.04.2026 23:03 Відповісти
ну не був би зеленський - був би юзік.
яка різниця?
з кожним бюлетенем опущненим ,
війна все програвалася і програвалася...
показати весь коментар
01.04.2026 23:08 Відповісти
Чонгар.
показати весь коментар
01.04.2026 23:12 Відповісти
Тобі з оклахоми видніше...
показати весь коментар
01.04.2026 23:17 Відповісти
чому Оклахома? - Мінесота!
показати весь коментар
01.04.2026 23:27 Відповісти
всього лиш третій раз збрехали - в 22-му та 25-му кацапи вже офіційно об'являли, що захопили всю Луганщину
показати весь коментар
01.04.2026 23:03 Відповісти
Це так принципово. Невелика ділянка між селами.
показати весь коментар
01.04.2026 23:06 Відповісти
oт тупо цікаво - коли ти голоснюеш за клована, шо ти хочеш побачити на вихлопі?
показати весь коментар
01.04.2026 23:20 Відповісти
Трійці - Честь і Шана!!!
показати весь коментар
01.04.2026 23:31 Відповісти
ГЛАВНЫЙ ВОПРОС КТО ДАЛ ПРАВО ЖЕРТВОВАТЬ ЧУЖИМИ ЖИЗНЯМИ, ЕСЛИ И СВОЕЙ ПСИХИЧЕСКИ НЕ ПРАВИЛЬНО !?
показати весь коментар
01.04.2026 23:40 Відповісти
потужно