8867 відвідувачів онлайн

Меланія Трамп заявила про повернення шістьох українських дітей з Росії до їхніх сімей в Україні

Меланія Трамп - про повернення українських дітей

Перша леді США Меланія Трамп сприяла поверненню ще шістьох українських дітей до їхніх родин з території Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у заяві Білого дому.

У повідомленні зазначається, що це вже четвертий випадок такого возз’єднання, організований за її участі. Ще одну дитину планують повернути до родини найближчим часом.

Повернення українських дітей додому

У Білому домі підкреслили, що питання повернення дітей залишається одним із ключових гуманітарних викликів на тлі війни. Робота у цьому напрямку триває за участі міжнародних партнерів.

"Возз’єднання дітей з їхніми близькими в цьому регіоні світу залишається одним з найважливіших глобальних питань сьогодення. Я заохочую, що обидві сторони залишаються відданими постійній співпраці, підвищуючи безпеку та благополуччя дітей над цією жахливою війною", — зазначила Меланія Трамп.

За офіційними даними української влади, від початку повномасштабного вторгнення на території Росії та тимчасово окупованих регіонах опинилися понад 20 тисяч українських дітей.

Масштаби проблеми та міжнародна реакція

Українські посадовці наголошують, що реальні масштаби можуть бути значно більшими. За оцінками уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця, йдеться про десятки тисяч дітей, а за даними уповноваженої з прав дитини Дар’ї Герасимчук — про сотні тисяч.

Станом на грудень 2025 року Україні вдалося повернути 1 876 дітей, про що повідомляли в Офісі генерального прокурора.

  • Міжнародна спільнота також реагує на ці події. У березні 2023 року Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордери на арешт російського диктатора Володимира Путіна та дитячого омбудсмена РФ Марії Львової-Бєлової. Їх підозрюють у незаконній депортації українських дітей з окупованих територій.
Топ коментарі
+5
Ніколи б не подумав шо в неадаквата жінка така гуманістка
показати весь коментар
02.04.2026 20:25 Відповісти
+4
Чому нормальна жінка с одружена з рудим неадекватним півнем? Любов зла...?
показати весь коментар
02.04.2026 20:26 Відповісти
+4
СУЦІЛЬНЕ ЛИЦЕМІРСТВО. Твій чоловік зняв санкції з нафти РФ і з перевезень РФ - що дасть РФ на 40-50 млрд більше і продовжить війну ще на 5-6 років що вбє ще сотні дітей і десятки тисяч стануть сиротами, а її синок заробляє на інсайдерській торгівлі
показати весь коментар
02.04.2026 20:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ніколи б не подумав шо в неадаквата жінка така гуманістка
показати весь коментар
02.04.2026 20:25 Відповісти
А в чому її неадекватність? Що такий чоловік неадекватний?
показати весь коментар
02.04.2026 20:26 Відповісти
Ше раз - чоловік неадекватний а жінка гуманістка - шо не так?
показати весь коментар
02.04.2026 20:29 Відповісти
Вибачте, недочитав
показати весь коментар
02.04.2026 20:37 Відповісти
Норм
показати весь коментар
02.04.2026 20:38 Відповісти
Шо поробиш... Ідіотам майже завжди щастить
показати весь коментар
02.04.2026 20:40 Відповісти
Так - але він псих з грошима
показати весь коментар
02.04.2026 20:42 Відповісти
Так ото ж... На жаль гроші в цьому світі вирішують майже все...
показати весь коментар
02.04.2026 20:44 Відповісти
Та нє. Вона така сама неадекватна, як і її старий маразматик-дітойоб!
Роками знала, що діється на острові одного жидка, але зробила рівно НІ-ЧО-ГО!!!

Добре, що хоча би тут діти повертаються в Україну, а не в сша, де їх би принесли сатаністи в жертвопринесення на якомусь черговому острові.... Почитайте оприлюднені файли ейнпштейна! А скільки ще всього НЕ оприлюднено....
показати весь коментар
03.04.2026 00:32 Відповісти
Гарна новина...
показати весь коментар
02.04.2026 20:26 Відповісти
Чому нормальна жінка с одружена з рудим неадекватним півнем? Любов зла...?
показати весь коментар
02.04.2026 20:26 Відповісти
Зла любов до хрустких американських банкнот.
показати весь коментар
02.04.2026 21:04 Відповісти
Навіть за одну врятовану дитину Меланії пам'ятник потрібно поставити , а вона робить набагато більше .Дякую їй за добру справу .Пошана .
показати весь коментар
02.04.2026 20:27 Відповісти
Дякую, Мелася. Схоже, ти одна адекватна у тому кодлі довбойобів на понтах.
показати весь коментар
02.04.2026 20:34 Відповісти
СУЦІЛЬНЕ ЛИЦЕМІРСТВО. Твій чоловік зняв санкції з нафти РФ і з перевезень РФ - що дасть РФ на 40-50 млрд більше і продовжить війну ще на 5-6 років що вбє ще сотні дітей і десятки тисяч стануть сиротами, а її синок заробляє на інсайдерській торгівлі
показати весь коментар
02.04.2026 20:41 Відповісти
за українських діточок щира вдячність і є ще прохання від українського народу(гадаю,що воно таки збігається із тим ,про що я думаю???)Меланю,було би не зле , як би сь свого "рудого" перетягнула по хребті ключкою для гри в гольф по хребті пару раз,із словами "Ти чому не закінчив війну в Україні.як обіцяв.за 24 години???"
показати весь коментар
02.04.2026 20:50 Відповісти
ВОТ БЫ ЕЩЁ ВСЕХ ДЕТЕЙ МИЛЛИАРДЕРОВ И МИЛЛИОНЕРОВ ВЕРНУТЬ В УКРАИНУ !)
показати весь коментар
02.04.2026 20:51 Відповісти