12315 відвідувачів онлайн

"Укрнафта" вже знижує ціни на пальне, очікуємо такого ж кроку від учасників ринку, - Свириденко

Ціни на бензин

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко провела зустріч з головою правління НАК "Нафтогаз України" щодо поточної ситуації на світових ринках нафти та нафтопродуктів.

Про це вона повідомила у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

Які прогнози? 

"Фіксуємо зниження котирувань на основних біржах, що має безпосередньо впливати на ціни на пальне в Україні", - наголосила вона.

За її словами, державна мережа АЗК "Укрнафта" вже відреагувала та розпочала зниження цін.

При збереженні поточної світової динаміки очікується більш суттєве зниження", - додала прем’єрка.

Ціни на паливо підуть униз?

"Очікуємо аналогічної реакції від інших учасників ринку. Ринок має справедливо реагувати на зміну цінової кон’юнктури.

Ситуація з наявністю палива - стабільна. У березні забезпечено рекордні за останні 5 років обсяги постачання. Аналогічна динаміка буде збережена і у квітні", - резюмує вона.

Топ коментарі
+16
В Україні свої закони економіки - ціни завжди ростуть і ніколи не падають
показати весь коментар
08.04.2026 12:14 Відповісти
+4
У мене на телефоні стоїть додаток "Укрнафта", ніхто нічого поки не знизив. Які були ціни вчора такі і сьогодні стоять.
показати весь коментар
08.04.2026 12:27 Відповісти
+4
Якщо дійсно ціни знизить на заправках, то цікаво як знизить ціни маршруточники, торгові мережі та інші. Хтось буде це моніторити в Уряді?
показати весь коментар
08.04.2026 12:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В Україні свої закони економіки - ціни завжди ростуть і ніколи не падають
показати весь коментар
08.04.2026 12:14 Відповісти
******* цивілізація створена баригами і для бариг. І невпинне зростання цін на все - це базове явище, головний закон цієї цивілізації.
показати весь коментар
08.04.2026 12:29 Відповісти
ну, це якшо в тебе освіта 3 класи, то таке уявлення про світ зазвичай
показати весь коментар
08.04.2026 13:02 Відповісти
🤣
показати весь коментар
08.04.2026 13:17 Відповісти
я памятаю ціну по 21uah при ціні нафти $120. Але є один ньюанс: долар був по 8
показати весь коментар
08.04.2026 13:01 Відповісти
А я пам'ятаю ціну бензину 24 коп... А долар 65 коп. Щоправда, за долари розстрілювали...
показати весь коментар
08.04.2026 13:26 Відповісти
Стюардеса відкрила рот?
показати весь коментар
08.04.2026 12:22 Відповісти
апасна ! ))
показати весь коментар
08.04.2026 13:30 Відповісти
А "укрнафта" шо - свій бензин бадяжить? - по якій ціні закупили - накинули ше якийсь долар - шоб себе не зобідити - тай продали
показати весь коментар
08.04.2026 12:25 Відповісти
У мене на телефоні стоїть додаток "Укрнафта", ніхто нічого поки не знизив. Які були ціни вчора такі і сьогодні стоять.
показати весь коментар
08.04.2026 12:27 Відповісти
Якщо дійсно ціни знизить на заправках, то цікаво як знизить ціни маршруточники, торгові мережі та інші. Хтось буде це моніторити в Уряді?
показати весь коментар
08.04.2026 12:36 Відповісти
Хай ця звєзда відповість, чого державна "Укрнафта" ще вчора продавала ОПТОМ А95 по 67,30 грн/л, а ДП по 92,50 грн/л ???
По ДП або опт дорогий, або роздріб низький ???
показати весь коментар
08.04.2026 12:36 Відповісти
не ний: у Польщі де вони його беруть він взагалі по 8 злотих за літру (помнож на 12).
показати весь коментар
08.04.2026 13:03 Відповісти
Вже возили донецьке вугілля з ЮАР через Роттердам)))
показати весь коментар
08.04.2026 13:21 Відповісти
Grey Cat
Не плутай оптові і роздрібні ціни !
ПДВ та акциз різні, тому при однакової оптової ціни - роздрібна може сильно відрізнятися !
показати весь коментар
08.04.2026 14:10 Відповісти
Від мертвого осла вуха, отримаєш у Пушкіна.....
показати весь коментар
08.04.2026 12:46 Відповісти
Система ніпель.
показати весь коментар
08.04.2026 12:48 Відповісти
Підняли перші, хапонули мільярди з повітря, а тепер на гривню знизили. Дякуйте! Погано дякуєте, невдячні холопи!
показати весь коментар
08.04.2026 16:40 Відповісти