13306 відвідувачів онлайн

Новим головою Державної митної служби призначено Ореста Мандзія

Призначено нового голову Державної митної служби: хто він?

Кабінет Міністрів призначив Ореста Мандзія головою Державної митної служби.

Про це повідомила прем'єр-міністерка Свириденко, інформує Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Відповідне подання за результатами відкритого конкурсу вніс Міністр фінансів Сергій Марченко.

Очікуємо від нового керівника продовження реформи митної служби, формування сучасної, прозорої й ефективної митної системи, яка працює на забезпечення фінансової стійкості держави.

Розраховуємо на послідовну роботу з реалізації цих змін та подальше посилення інституційної спроможності митної служби", - зазначила вона.

Нагадаємо, Конкурсна комісія не змогла визначити нового керівника Державної митної служби до кінця 2025 року, хоча такий термін був передбачений меморандумом з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Як відомо до фіналу конкурсу на посаду голови Держмитслужби пройшли Орест Мандзій, який обіймає посаду керівника підрозділу в НАБУ, та Руслан Даменцов – заступник керівника підрозділу.

Топ коментарі
+7
Очікуємо від нового керівника продовження реформи митної служби Джерело: https://censor.net/ua/n3609850

А чи були там інші реформи, окрім зростання хабарництва?
показати весь коментар
10.04.2026 13:48 Відповісти
+6
Невже тепер митниця перестане бути решетом у державному бюджеті? А куди подінуть 36 тисяч досвідчених митників-казнокрадів з досвідом і мільйонними статками?
показати весь коментар
10.04.2026 13:45 Відповісти
+6
Мені дуже сподобались слова----продовження реформи митної служби Це як---вдосконалення одержання хабарів Люди подівіться на палаци ВСІХ МИТНИКІВ--побудовані за чесну зарплату Митники.це каста хабарників вищого гатунку.
показати весь коментар
10.04.2026 13:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Він шо там морзянку вибиває?
показати весь коментар
10.04.2026 13:42 Відповісти
черговий фігурант плівкового зашквару?
показати весь коментар
10.04.2026 13:43 Відповісти
Невже тепер митниця перестане бути решетом у державному бюджеті? А куди подінуть 36 тисяч досвідчених митників-казнокрадів з досвідом і мільйонними статками?
показати весь коментар
10.04.2026 13:45 Відповісти
Цей теж поставлений владою, нікого сторонього до корита не буде допущено. Чергова сеча гоям в очі.😎
показати весь коментар
10.04.2026 14:02 Відповісти
а скільки у нього онуків? якщо більше чим у папєрєдніка, то вже можна робити висновки про напряок майбутніх реформ митної служби ))
показати весь коментар
10.04.2026 13:45 Відповісти
Даменцов...
Прізвище Даменцов є досить рідкісним і, ймовірно, виникло як фонетичний або орфографічний варіант поширенішого слов'янського прізвища Деменцов (або Деменцев).

Основні версії походження
Прізвища такого типу мають патронімічне походження (від імені батька): https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D1%96%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D1%89%D0%B5#:~:text=%D0%91%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%88%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C%20%D0%B7%20%D0%BD%D0%B8%D1%85%20%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%8F%D1%82%D1%8C%20%D0%B2%D1%96%D0%B4,%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%86%D1%8F%20%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F%2C%20%D1%96%D0%BD%D1%88%D0%B8%D1%85%20%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%85%20%D0%BF%D1%80%D1%96%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D1%89.

Від імені Дементій: Найімовірніше, основою стало християнське чоловіче ім'я Дементій (лат. Dometius - «укротитель»). В українському та білоруському середовищах імена часто трансформувалися: Дементій → Деменко → Деменцов/Деменцев.Трансформація голосних: Написання через «а» (Даменцов замість Деменцов) може бути наслідком:Специфічної вимови (акання), характерної для певних діалектів (наприклад, білоруських або південноросійських).Помилки при реєстрації в документах або під час перепису.Гебрейська версія (для схожих прізвищ): Деякі варіанти (як-от Дементов/Дімент) походять від слова «дімент» (ідиш - «діамант»), що було популярним серед ювелірів або як ознака «цінної» людини
показати весь коментар
10.04.2026 13:46 Відповісти
Мені дуже сподобались слова----продовження реформи митної служби Це як---вдосконалення одержання хабарів Люди подівіться на палаци ВСІХ МИТНИКІВ--побудовані за чесну зарплату Митники.це каста хабарників вищого гатунку.
показати весь коментар
10.04.2026 13:47 Відповісти
Як вони можуть бути вищого, тоді виходить СБУ - хабарники найвищого гатунку?
показати весь коментар
10.04.2026 14:31 Відповісти
Новость огонь! НАБУ расширяет влияние)
показати весь коментар
10.04.2026 13:47 Відповісти
Очікуємо від нового керівника продовження реформи митної служби Джерело: https://censor.net/ua/n3609850

А чи були там інші реформи, окрім зростання хабарництва?
показати весь коментар
10.04.2026 13:48 Відповісти
читаю біографію-дві квартири во Львові \в Києві не написали/,будиночок в Швейцарії,де кілька тисяч готівкою в доларах та євро,думаю хлопчина сидів на хлібі та воді,щоб зібрати це все до купи \бізнесу не має\,але ,як сказали НУ ДУЖЕ чесний
показати весь коментар
10.04.2026 13:50 Відповісти
рнформа там як і про суддів з прокурорами потрібна - всіх на куй в Макошино, сітки плести... а все інше це корупція, свідома корупція..
показати весь коментар
10.04.2026 13:54 Відповісти
Може він небензя?
показати весь коментар
10.04.2026 14:08 Відповісти
З того ж "виводка"
показати весь коментар
10.04.2026 15:52 Відповісти
Очікуємо від нового керівника продовження реформи митної служби Джерело: https://censor.net/ua/n3609850
Продовження?!
А вона почалась? З чого, цікаво, і що вже зроблено, що можна продовжити?..
показати весь коментар
10.04.2026 14:10 Відповісти
А це виходячи з вислову : " шара розміру немає".
показати весь коментар
10.04.2026 15:54 Відповісти
Чисто щирий українець дивлячись на прізвище, щирісінький...так же патріотично і щиро буде дерибанити бюджет.
показати весь коментар
10.04.2026 14:10 Відповісти
Тут етнічне приналежність не головне, просто вони найбільш успішніші в цій справі.
показати весь коментар
10.04.2026 15:56 Відповісти
Тепер митницею, як і НАБУ, будуть керувати наші іноземні партнери. Антикорупціонери довольні,ситі в них хлєбала
показати весь коментар
10.04.2026 14:21 Відповісти
Навушники для постійного звязку із ЗЄ ?
показати весь коментар
10.04.2026 16:05 Відповісти