9235 відвідувачів онлайн

Результати "Рамштайну": $4 млрд на ППО та понад $1,5 млрд на БпЛА для України, - Федоров

Мільярди на ППО, дрони та посилення оборони України

За підсумками засідання "Рамштайну" партнери оголосили нові пакети допомоги Україні: $4 млрд на ППО та понад $1,5 млрд на безпілотники, а також підтримку ракет і оборонних проєктів.

Як інформує Цензор.НЕТ,  про це повідомив міністр оборони Михайло Федоров.

Серед ключових рішень партнерів – нові внески в ініціативу PURL, а також підтримка постачання ракет до систем Patriot. 

"Попри одну з найскладніших зим і масовані атаки ракетами й дронами - ми вистояли. За завданням Президента посилили протиповітряну оборону, стримуємо й виснажуємо ворога на полі бою", - зазначив Федоров.

Внески країн

  • Велика Британія надає найбільший пакет підтримки у сфері дронів цьогоріч.
  • Німеччина інвестує $4 млрд у посилення ППО. Ще $600 млн нададуть на розвиток спроможностей deep strike і mid strike.
  • Нідерланди спрямовують €248 млн на БпЛА.
  • Норвегія виділяє $560 млн на базове забезпечення бригад дронами та $150 млн на логістичний хаб.
  • Іспанія спрямовує €215 млн у межах SAFE та підсилює ППО додатковими ракетами до Patriot.
  • Канада робить внески: $15 млн до фонду NSATU, $42 млн на чеську ініціативу та $17 млн на критичне інженерне обладнання.
  • Литва виділяє $39 млн на чеську ініціативу, $29 млн на PURL, а також підсилює Сили оборони бронетехнікою і підтримує реабілітацію військових.
  • Бельгія спрямовує €75 млн на чеську ініціативу, €75 млн на німецьку ініціативу ППО та €85 млн на коаліцію дронів. Також підтримує F-16 і посилює санкційний тиск на російський тіньовий флот.
  • Естонія долучається до посилення ППО - $13 млн на PURL.

"Окремо відзначаю ініціативу з посилення ППО, започатковану Борисом Пісторіусом, - уже залучено €2 млрд на термінові поставки.

Також були важливі сигнали підтримки від Великої Британії, Німеччини та Канади щодо подальшого розширення співпраці", - додав Федоров.

Топ коментарі
+11
Ішак вже про все прокукурікав! Трохи запізніло вилізло попіаритись ще одне...
показати весь коментар
16.04.2026 08:00 Відповісти
+6
основна ціль заяви цього москаля це донести до бидла месендж, що це досягнуто "... за завданням Президента". Завдяки, і тільки завдяки Найвеличнішому Лідору!
показати весь коментар
16.04.2026 08:24 Відповісти
+6
Яким чином українці хочуть перемогти в війні якщо командуючий Сирський - кацап , у якого батьки мешкають в росії ? А цей так званий "міністр оборони " Федоров нав'язал "дію", яка є приватним реєстром зареєстрованим в США, І в якому персональні дані мільонів українців..?
Пам'ятаєте, що в Україні були і раніше два міністра оборони -кацапи, і начальник сбу теж колись був громадянин рф.
показати весь коментар
16.04.2026 08:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Самим купити а не клянчити- то слабо бо треба гроші розгребти по кишеням.
показати весь коментар
16.04.2026 07:59 Відповісти
Ішак вже про все прокукурікав! Трохи запізніло вилізло попіаритись ще одне...
показати весь коментар
16.04.2026 08:00 Відповісти
Це не є ОПП.
показати весь коментар
16.04.2026 08:02 Відповісти
Ну - все - тепер розвернимся - кожен день кацапи вибивають мирне населення
показати весь коментар
16.04.2026 08:03 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2026 08:34 Відповісти
А де 90 мільярдів? Хоч щось з них нам дали?
показати весь коментар
16.04.2026 09:09 Відповісти
Цифри гарні. Папір все стерпить.
Бажано це все мати в реальності а не в обіцянках.
показати весь коментар
16.04.2026 09:11 Відповісти
Ракет не дамо,купуйте наші луки та стріли-результат чергового збіговиська сцикунів.
показати весь коментар
16.04.2026 10:40 Відповісти
#БлогерКлубСенс
Аудит виявив порушення на 77 млрд грн у сфері БПЛА.
Народна депутатка від фракції «ЄС» Ірина Фріз оприлюднила шокуючі висновки аудиту Рахункова палата України щодо закупівель БПЛА.
Понад 50% контрактів - із порушеннями.
Майже 19 млрд грн - завищення вартості.
Хто це зробив разом?

Gheorghe B:
Щоб ви зрозуміли масштаб цифри,
я вам поясню в Свинарчуках.
77 млрд грн - це приблизно 4500(!)
Свинарчуків.
Саме так.
4500 особистих(!) Свинарчуків
Зеленського.
(а справжній Свинарчук, до речі, був порядною людиною, патріотом.
Якого оббрехали так само, як і Пороха.)
показати весь коментар
16.04.2026 10:50 Відповісти
Наш пан президент їздить по світу й збирає гроші для своїх друзів, які, коли їм треба, миттєво стають НЕгромадянами країни, яку вони обікрали. ЗСУ ж забеспечуються за залишковим принципом.
Чи я не прав?
показати весь коментар
16.04.2026 11:00 Відповісти
"За підсумками засідання "Рамштайну" партнери оголосили нові пакети допомоги Україні: $4 млрд на ППО та понад $1,5 млрд на безпілотники, а також підтримку ракет і оборонних проєктів. "

Цікаво. Тобто про нарощування тотальних санкцій проти Мацковії щоб примусити Путла Поганого закінчити війну та припинення нищення України не йдеться !

Отже у Вільної Європи , яка себе дуже гарно почуває в мирному житті та ще й отримує мільйони українських дітей та молоді 18+ для асимілювання в своїх країнах , головне гасло - "Хай живе вічна війна в Україні!"

А часом до цієї кровожерливої позиції євроЛІДОРІВ схилив не укроЛІДОР, який постійно вештається по європейських країнах ... от сьогодні ЛІДОР буде в Нідерландах якусь премію отримувати ?!

А мені цікаве ще таке - а мешканці Києва, Одеси, Дніпра , що пережили мацковитську ракетну атаку минулої ночі ( після вчорашньої доповіді ЛІДОРА через західні ЗМІ, що в України закінчуються ракети ППО ) також пишаються постійним вештанням ЛІДОРА зі свитою по закордонах в той час як Путло Погане лупить по Неньці ?
показати весь коментар
16.04.2026 10:56 Відповісти