4505 відвідувачів онлайн

Піти на три місяці на базову військову службу - це ж елементарні речі, - Бобровська

Базова військова служба: населення має бути готовим

Україна воює з агресивним сусідом, тому дотичність чиновників до війська має стати буденністю.

Про це заявила нардепка "Голосу" Соломія Бобровська, йдеться в матеріалі Цензор.НЕТ.

Державна служба

Підписаний президентом закон про нацспротив визначає, що через рік після завершення воєнного стану на посади в держслужбі можуть претендувати лише чоловіки, що пройшли військову службу.

Ця вимога існувала й раніше. Новий закон визначає, у якій саме формі кандидат на держслужбу може її виконати.

"Логіка така, як і в мобілізаційному законі 2023 року: ми готуємося до постійної війни. Все одно рано чи пізно обов’язок вистрілить. Тому ми вказали, що будь-яка військова служба зараховується, а не лише БЗВП", - зазначила Бобровська.

Чиновник може підпасти під критерій відповідності, пройшовши військову службу, тобто бути ветераном російсько-української війни, службу у військовому резерві, службу в органах сектору безпеки і оборони або пройти військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

На думку Бобровської, в Україні, яка воює з агресивним сусідом, дотичність чиновників до війська має стати буденністю.

"По-перше, дивно було б, якби людина, що має, наприклад, 21 рік і більше, не хотіла б бодай якось мати дотичність до війська. Піти на три місяці на базову військову службу - це ж елементарні речі.

Якщо ми так часто говоримо про Ізраїль, то чому ми так боїмося, щоб населення, особливо чоловіче, було постійно готове? Я бачила ці коментарі (серед них дуже багато ботів і їхніх однотипних коментарів) і я не розумію, чому так всі цього бояться. Держава каже пройти п'ять місяців у мирний час підготовки. То в чому проблема?" - підсумувала вона.

Матеріал про підготовку громадян до національного спротиву читайте за посиланням.

Топ коментарі
+33
може почнемо з президента? він хай покаже приклад
показати весь коментар
16.04.2026 15:30 Відповісти
+21
Вже показав. Чотири рази.
показати весь коментар
16.04.2026 15:34 Відповісти
+18
З ядеркою, мінімальною зарплатою $2152, США в реальних союзниках і з ворогами в шльопках? Ні, не будемо так жити, це пропаганда для інфузорій.
показати весь коментар
16.04.2026 15:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
може почнемо з президента? він хай покаже приклад
показати весь коментар
16.04.2026 15:30 Відповісти
Що? За крадіжку автомобіля дають 8 років, за вбивство людини в дтп можуть і 3 роки умовно...
показати весь коментар
16.04.2026 15:41 Відповісти
Зрівняли вбивство чи крадіжку й образу самі знаєте кого. Треба знати своє місце)
показати весь коментар
16.04.2026 15:42 Відповісти
Вже показав. Чотири рази.
показати весь коментар
16.04.2026 15:34 Відповісти
Постійна війна, це дуже добре)
показати весь коментар
16.04.2026 15:31 Відповісти
Це помірний та одночасно найбільш вірогідний сценарій. Якщо не хочеться як у Південній Кореї чи Ізраїлі плануйте виїзд.
показати весь коментар
16.04.2026 15:49 Відповісти
"Плануйте виїзд". Кореї сплутали.
показати весь коментар
16.04.2026 15:50 Відповісти
Для того щоб опинитися у Північній достатньо знову просто перестать стрілять, що теж зовсім не виключено. Плануйте виїзд 2.0
показати весь коментар
16.04.2026 16:18 Відповісти
"Щоб опинитися в Північній" - це ж в майбутньому часі. Це зайве.
показати весь коментар
16.04.2026 16:37 Відповісти
А, голоси з помиральної ями, вибачайте, не буду заважать
показати весь коментар
16.04.2026 16:55 Відповісти
Ні, це голоси з ялтинської кав'ярні, чого ви)
показати весь коментар
16.04.2026 17:07 Відповісти
смішно.
показати весь коментар
16.04.2026 16:45 Відповісти
Хочеш миру - готуйся до війни.
показати весь коментар
16.04.2026 17:21 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2026 15:32 Відповісти
Нам придется жить как живет постоянно Израиль. Только тогда и правила должны быть едины абсолютно для всех, как в Израиле.
показати весь коментар
16.04.2026 15:33 Відповісти
З ядеркою, мінімальною зарплатою $2152, США в реальних союзниках і з ворогами в шльопках? Ні, не будемо так жити, це пропаганда для інфузорій.
показати весь коментар
16.04.2026 15:36 Відповісти
а може достатньо, як в Статуті Ізраїлю змінити слово "перед" на слова "за мною" ?
показати весь коментар
16.04.2026 16:42 Відповісти
Офіс простих рішень.
показати весь коментар
16.04.2026 16:43 Відповісти
я тобі скажу, що таке просте рішення в Ізраїлі працює, а наші складнорішали, чидячи в 30 кіломатрах, шлють на убой наказом "Впірьод!"

Хай би пішло і крикнуло "За мною", щоб захватити лісополосу.

Бздить і прикривається такими коментаторами, як ти
показати весь коментар
16.04.2026 16:56 Відповісти
Порівняв хер з пальцем, у Ізраїлю потужня впк і ******* зброя + неофіційно ядерна зброя , не кажучи про вплив Ізраїлю у вищих щаблях влади по всьому світу, і до речі, в них війна вже більше 40 років а кордони не закриті.
показати весь коментар
16.04.2026 15:40 Відповісти
Прийдеться жити? Що ви собі таке вигадали? 73 відсотка досі хочуть у травні шашлики...
показати весь коментар
16.04.2026 15:42 Відповісти
Взагалі, бажано мобілізаційне законодавство Ізраїлю перейняти - мобілізація у віці 18-41 рік фактично для всіх придатних!
показати весь коментар
16.04.2026 15:43 Відповісти
А чому тільки мобілізаційне законодавство переймати, а може в них ще є щось цікаве
показати весь коментар
16.04.2026 15:53 Відповісти
Так, багато цікавого є в Ізраїлі. Наприклад, мені дуже до вподоби їх мовна політика!
показати весь коментар
16.04.2026 16:07 Відповісти
в Статуті Ізраїлю змінити слово "перед" на слова "за мною"

Просто треба взяти статистику військовопридатних ПО ВІКУ дітей Веніславських, Рєзнікових та інших високопоставлених держслужбовців і хай вони в свої взводи набирають тих, кого вони поведуть "за мною".

Тут же ситуація зміниться і з постачанням і з дурнуватими м'ясними штурмами лісопосадок
показати весь коментар
16.04.2026 16:46 Відповісти
Вона туди сама залізла і місце зайняла ?

Чи може її туди якісь довбні вибрали ?
показати весь коментар
16.04.2026 16:48 Відповісти
Нагадаю, що виборчі партійні списки у нас закриті, і яке болото через них пролазить у ВР мало хто знає.
показати весь коментар
16.04.2026 17:05 Відповісти
Нагадаю, що половина СН - то одномандатні манди, а друга половина СН - це нікнейми, прізвища яких і їх можливості були до сраки вумним виборцям в 2019 році.

От вони ту сраку в 2024-му і отримали
показати весь коментар
16.04.2026 17:10 Відповісти
Я не ліз балотуватись, бо в мене є самоконтроль і здатність оцінити, що я можу, а що не можу.

У дебілів, які проголосували за дебіла, у якого немає самоконтролю, також немає самоконтролю за свій вибір.

Коли тобі під двері насере дебіл і підпалить твої двері, ти також винного дебіла шукати не будеш, щоб він тобі ще раз насрав і підпалив твої двері ?
показати весь коментар
16.04.2026 17:21 Відповісти
В ізраілі фінанси та масмедіа належать євреям, в кнесеті євреї, президент прем'єр та і весь уряд євреї євреї. У нас практично те ж саме, але є ньюанс. 😉
показати весь коментар
16.04.2026 18:03 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2026 15:33 Відповісти
ото ви зря на нього наїзжаєте.

він до виборів 2019 року ні від кого не приховував, шо вони з себе представляють
показати весь коментар
16.04.2026 16:50 Відповісти
Хто з родичів нардепки Соломії Бобровської воює або хоча б пройшов підготовку?
показати весь коментар
16.04.2026 15:33 Відповісти
Це нардипкиня, вирішила перегавкати потужного, і водночас пердить щоб себе прорекламувати, але як звичайно виходить гівно.
показати весь коментар
16.04.2026 15:36 Відповісти
а хто з родичів тих, хто її туди вибрав, воює ? Вона сама туди прийшла чи її хтось туди вибрав ?
показати весь коментар
16.04.2026 16:51 Відповісти
Психполоса 1.5 кілометри без базової фізичної підготовки, з бронею, шоломом , автоматом і рюкзаком це ж елементарно! Бобровська покажи на своєму яскравому прикладі! Краще разом зі стефанчуком і юзіком ! Любо на це глянути буде, як вони будуть здиратися на 3 метрову дерев'яну стіну
показати весь коментар
16.04.2026 15:35 Відповісти
"три місяці на базові військові службі" - це нагадує за тилові блок-пости для ментів під час АТО на тиждень, шоб отримати УБД.
Які нахрєн три місяці?
Вважаю непоганим варіантом працевлаштування ветеранів ЗСУ на державну службу.
Але тоді лише для УБД, та в кого додаток 6 мілким кеглем на декілька сторінок з зазначенням усіх БРок.
показати весь коментар
16.04.2026 15:37 Відповісти
Ну то йди. Пи₴диш сидиш.
показати весь коментар
16.04.2026 15:38 Відповісти
"Піти на три місяці на базову військову службу - це ж елементарні речі" ... сказала депутатка, яка в житті не тримала в руках нічого важчого за йуха...
показати весь коментар
16.04.2026 15:39 Відповісти
ну, як х*я?
такого малесенького....
бо, справжнього чоловічого не бачила.....
показати весь коментар
16.04.2026 15:47 Відповісти
Голос ..Голос ..це та партія керівник якої двічі кинув українців ?... співак якийсь здається ..пака ..вука..кака...вакарчучка здається
показати весь коментар
16.04.2026 15:41 Відповісти
Ха-ха!
Батальон "Юзік" не гумовий.
показати весь коментар
16.04.2026 15:41 Відповісти
Хай почнуть з себе, всі депутати йдуть на трьохмісячну базову військову підготовку, це ж елементарно! Покажіть яскравий приклад! Навіть Козловський показав його, хоча "прослужив" тільки місяць.
показати весь коментар
16.04.2026 15:42 Відповісти
боти, будь ласка, не пишiть одноковi коментарi. Ми живемо в рiзних краiнах, тому i коментарi мають бути рiзнi.
показати весь коментар
16.04.2026 15:49 Відповісти
Чиновників ВЖЕ потрібно відправити на військову службу
показати весь коментар
16.04.2026 15:50 Відповісти
А це правда що в приміщенні Верховної ради України масово виготовляють дрони, кажуть що самі депутати їх складають.
Не дякуйте.
показати весь коментар
16.04.2026 15:51 Відповісти
контрабандна вiйськова служба. Не знаю, як просто пояснити.
показати весь коментар
16.04.2026 15:53 Відповісти
Шо то мне подсказывает что после войны нынешним чиновникам придётся несладко, мягко говоря... бо народ уже скрежещет зубами от невероятной любви к данным персонажам..
показати весь коментар
16.04.2026 15:55 Відповісти
Зелений клоуняра готується до постійної війни, щоб стати постійним Президентом.
показати весь коментар
16.04.2026 16:03 Відповісти
Тим більше 4 разовий ухилянт, в якій країні таке є ? Покажіть мені пальцем
показати весь коментар
16.04.2026 16:42 Відповісти
Шукайте лохів для вашої 'базової підготовки' десь в іншому місці
показати весь коментар
16.04.2026 16:11 Відповісти
Скільки тільки на "рембосмузі" траплялося сердечних нападів? Одному богу відомо, але влк визнало всіх автоматично придатними і потім дивуються чого це ви не хочете йти? Знайомий був на такому бзвп , і інструктор який їх інструктував навіть він жахався адекватності тих тупих нормативів які там прописані для підготовки.
показати весь коментар
16.04.2026 17:11 Відповісти
Чоловіки прямо рвуться на держслужбу. Просто мріють перші 10 років тієї служби, отримувати мінімалку з мізерними надбавками...
Зводіть вже хто небудь ту нардепку до держустанови, щоб вона побачила, що 95% персоналу там становлять жінки, які тікають звідти при першій можливості...
показати весь коментар
16.04.2026 17:19 Відповісти
Логіка така, як і в мобілізаційному законі 2023 року: ми готуємося до постійної війни Джерело: https://censor.net/ua/n3610847

Готуйтеся! тільки народ не чипайте дибілоїди кінчені
показати весь коментар
16.04.2026 17:51 Відповісти
Зараз почнеться масове оформлення чиновниками УБД, обвіс орденами , і посвідченнями ветерана.
показати весь коментар
16.04.2026 18:22 Відповісти
Ну так іди . Ви не вводите стан війни. Не припиняєте витрачати кошти і стягувати їх з народа. То йди. І решта держслужбовців що не визнають війни. Яким хером цивільні до ваших хотелок? Ми хочем шоб ви здохли. В чому проблема?
показати весь коментар
16.04.2026 20:22 Відповісти
То йди - хто тобі заважає?
показати весь коментар
17.04.2026 01:58 Відповісти