4732 відвідувача онлайн

США переймають досвід України у веденні війни, - Дрісколл

Армія США переглядає власні стандарти, спираючись на успіхи ЗСУ

Міністр армії США Ден Дрісколл заявив, що Сполучені Штати переймають досвід України в підході до ведення війни. Зокрема, в частині інновацій.

Про це він сказав під час слухань у комітеті з асигнувань Палати представників США, цитує Clash Report, повідомляє Цензор.НЕТ.

США впроваджують досвід України 

Дрісколл нагадав, що особисто відвідував Київ для консультацій з українським керівництвом. За словами американського міністра, США переймають український досвід ведення війни. 

"Вони докорінно змінили те, як люди ведуть конфлікт. Вони виконали абсолютно приголомшливу роботу в галузі інновацій, і я публічно заявляв, що ми багато чому вчимося у них і впроваджуємо багато уроків, які вони нам дали",- сказав Дрісколл.

Досвід України вивчають і в Європі

Раніше повідомлялося, що Бундесвер планує розширити залучення українських інструкторів із бойовим досвідом до підготовки німецьких солдатів у навчальних центрах.

Топ коментарі
+3
точно, йузік з лисим в штати переїхали. передавати свій досвід по набиванню патріотічєских татушечєк. а то в іспанії стрьомно стало навіть пару=трійку ячєєк з яйцями на вранішній легкий перекус собі піднести.
показати весь коментар
19.04.2026 00:42 Відповісти
+3
А що буде з американською зброяркою якщо Україна виграє війну без американської зброї, або програє з американською зброєю? Схоже що за будь якого розкладу європейський ринок для американців буде закритим, бо всім вже зрозуміло що на американців не варто покладатися в питаннях оборони та постачання зброї. Та й "Трамп" може бути не останнім ідіотом в США, там таких , схоже багато. Один Венс чого вартий. А міністр війни? Взагалі тупий мага-чорт. Потрібно нарощувати власне виробництво і розробку ******** зброї.
показати весь коментар
19.04.2026 00:42 Відповісти
+3
чого тільки варта британська ядерка, яка на самому ділі американська
і питання наскільки самостійна Британія в її використанні (як шо шо) остається відкритим.
в Европі тільки Франція має свій ядер - за це їм можна, і зокрема пану Де Голю, можна тільки поаплодувати!
далекоглядний чолов'яга був - не віддавав ядерку, а робив.
навіть ціною виходу із НАТО в свій чяс...
показати весь коментар
19.04.2026 01:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо ти там переймаєш? В кварталі вакансій нема.
показати весь коментар
19.04.2026 00:33 Відповісти
США переймає досвід це чудово, в Чого Україна наприклад не переймає відношення офіцерів до солдат і навпаки у США? (Вони там на рівнях спілкуються без всяких приставок пан чи щось інше) Чого не переймає грошове забезпечення, якісне обмундирування від держави, пільги якісне військове навчання не в дірявих смердючих палатках? І далі , і подібне і таке інше?
показати весь коментар
19.04.2026 00:37 Відповісти
а нам що з того?
показати весь коментар
19.04.2026 00:37 Відповісти
парасольки НАТО у нас нема і не буде, ніякої парасольки і ніяких гарантій безпеки, лише війна
показати весь коментар
19.04.2026 00:39 Відповісти
Тепер і в них яйця для армії здорозчають?
показати весь коментар
19.04.2026 00:37 Відповісти
точно, йузік з лисим в штати переїхали. передавати свій досвід по набиванню патріотічєских татушечєк. а то в іспанії стрьомно стало навіть пару=трійку ячєєк з яйцями на вранішній легкий перекус собі піднести.
показати весь коментар
19.04.2026 00:42 Відповісти
А що буде з американською зброяркою якщо Україна виграє війну без американської зброї, або програє з американською зброєю? Схоже що за будь якого розкладу європейський ринок для американців буде закритим, бо всім вже зрозуміло що на американців не варто покладатися в питаннях оборони та постачання зброї. Та й "Трамп" може бути не останнім ідіотом в США, там таких , схоже багато. Один Венс чого вартий. А міністр війни? Взагалі тупий мага-чорт. Потрібно нарощувати власне виробництво і розробку ******** зброї.
показати весь коментар
19.04.2026 00:42 Відповісти
Европейський зброярний ринок не буде закритий для американців в близькому майбутньому,
там стільки американської зброї, що або викидуй, або співпрацюй, щоби
піддержувати все це в належному стані (запчястини, софт)
довго розкачювалась Европа, на жаль, от і впала в залежність.
за мага ідіотів згоден відразу і на всі 100%.
показати весь коментар
19.04.2026 00:54 Відповісти
Зараз "так". Залежність велика. Та вже всім ясно що "дозвіл на застосування" та залежність по запчастинам і амуніції занадто дорого обходиться європейцям. Воно ж, як кажуть, "ламати не будувати". Будувати своє довго, а чуже можуть забрати або перестати супроводжувати в будь який момент. До того ж велика частина розробок США відбулася завдяки європейським науковцям які безкоштовно передавали "світовому поліцейському" і "союзнику по НАТО" фахівців та свої оригінальні розробки, які в США швидко втілювали в діючі зразки. Тепер США ніхто нічого передавати не буде, щоб потім втридорога купувати та ще й вислуховувати образи і знеажливі претензії. Ну і хто ж з поміж промислово та науково-розвинених країн буде співпрацювати з США після Трампа? Багато розробників має європейське коріння та освіту і вони можуть повернутися додому і не патентувати свої винаходи, розробки та інновації в США. З часом це призведе до відставання США. За військові бази в Європі після війни США не платили ні цента. Тепер доведеться платити.
показати весь коментар
19.04.2026 02:05 Відповісти
після трампа вже ніхто не буде вірити Америку "яка захистить".
можливо це єдине сумнівне "здобуття" доні і є,
що він дав зрозуміти - прокидайтесь вже,
скатуйтесь вже з дівана і самі за себе дбайте,
бо ви мені до звізди, мені всі до звізди крім мене самого!
а так дурко дурком, хамло і брехуняра - сором нації і родини.
вся ця переорієнтація потребує певного чясу...
показати весь коментар
19.04.2026 02:27 Відповісти
далекоглядний чолов'яга був - не віддавав ядерку, а робив.
навіть ціною виходу із НАТО в свій чяс...
показати весь коментар
19.04.2026 01:06 Відповісти
французы красавцы
После позора виши у них есть атомный авианосец, и строят второй. И есть подлодки с атомными ракетами. Макрон сказал просто после понтов ***** - а у нас тоже есть ядерное оружие
показати весь коментар
19.04.2026 01:27 Відповісти
за одного наляканого безліч неналяканих дають,
а Де Голь цей позор виши пережив на собі і більше такої
лихої години для своєї Батьківщінi не хотів - і він таки свого спромігся.
Красень!
показати весь коментар
19.04.2026 01:39 Відповісти
Який прогрес... Від "https://zn.ua/ukr/war/chas-zakinchuvati-tse-lajno-u-ft-rozpovili-podrobitsi-nudotnikh-peremovin-driskolla-z-jevropejtsjami-.html#:~:text=%D0%94%D1%80%D1%96%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BB%20%D0%B7%D0%B0%D1%8F%D0%B2%D0%B8%D0%B2%2C%20%D1%89%D0%BE%20%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0%20%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0%20%D0%A1%D0%A8%D0%90%20%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%B3%D0%B0%D1%94,%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%20%D1%89%D0%BE%20%22%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B7%20%D0%BD%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B8%D0%B9%20%D1%87%D0%B0%D1%81%20%D0%B4%D0%BB%D1%8F%20%D0%BC%D0%B8%D1%80%D1%83%22. час закінчувати це лайно" до "ми багато чому вчимося у них і впроваджуємо багато уроків, які вони нам дали"
показати весь коментар
19.04.2026 00:43 Відповісти
еге ж.

ще зовсім недаво цей гівн....юк наїзжав на Україну

.
показати весь коментар
19.04.2026 00:52 Відповісти
Не соромтеся а долучайтеся до навчання боронячи на полі бою світову демократію.
показати весь коментар
19.04.2026 00:51 Відповісти
УГУ і тому пуляють на 1 шахед по 2 петріот ракети)))

Якщо чесно піхота США програла б розгромом українській без підтримки з повітря

В принципі як і всі армії світу. В ******* війну вміють лише Україна і РФ
показати весь коментар
19.04.2026 00:56 Відповісти
Щось я думаю, що й повітряна підтримка не допомогла б..
показати весь коментар
19.04.2026 01:03 Відповісти
Федоров возможно спас Украину внедрив в армию передовые системы управления и лучшие волонтерские наработки. В нашей ситуации просто хорошего управляющего недостаточно для выживания, нужен был фанатичный реформатор. Он конечно совершает ошибки, но я еще не слышал от экспертов, что нужно убрать Федорова и полностью откатить его реформы
показати весь коментар
19.04.2026 01:22 Відповісти
переслати ілона?
теж технарь-Геній (тут без жарт) і теж "реформатор" з бензопілою і зігами. так треба?
показати весь коментар
19.04.2026 02:04 Відповісти
Україна відновить ядерний статус і тоді настане мир назавжди.
показати весь коментар
19.04.2026 02:51 Відповісти