10425 відвідувачів онлайн

Зеленський заперечив заяви РФ про повне захоплення Луганщини: Це не відповідає дійсності

зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що твердження російської сторони про нібито повний контроль над Луганською областю не відповідають дійсності.

Про це він сказав під час спілкування з журналістами 23 квітня, передає Цензор.НЕТ.

Реакція Зеленського

"Це не відповідає дійсності. Цей наратив вони (росіяни — ред.) постійно просувають всюди — що вони захоплюють нашу територію. Але вже навіть партнери, які постійно говорили, що Росія начебто виграє, вони вже зупинилися з цим наративом", - зазначив голова держави.

За його твердженням, попри складну ситуацію на лінії фронту та інтенсивні бої, загальний баланс територій із початку цього року — на користь України.

"Тому Україна не програє цю війну. За останні 10 місяців ми знаходимося в найстабільнішій формі, але все одно розуміємо, що хлопцям дуже складно, розслабитись неможливо", - сказав Зеленський.

Він також зауважив, що російські війська не мають достатньо сил для масштабних наступів, зокрема з території РФ у бік Сумської області. Президент додав, що окупанти зазнають значних втрат — у середньому 30–35 тисяч солдатів щомісяця від початку 2026 року.

Фейк від РФ

  • 21 квітня начальник Генштабу РФ Валерій Герасимов заявив, що окупантам вдалося захопити всю територію Луганської області. Він також стверджував, що з березня до квітня 2026 року росіянам вдалося забрати 34 українські населені пункти.
  • У Третьому армійському корпусі повідомили, що заяви російського військового керівництва про нібито "повне захоплення" Луганської області є неправдивими.
Топ коментарі
+9
А там ще щось від Луганщини залишилось - дві хати і три сараї ?
показати весь коментар
23.04.2026 19:21 Відповісти
+4
Ага , а 19 січня 2022 року ВОНО заперечувало , що мацковити готують напад на Україну, бо в травні ВОНО чекало пересічних на шашликах на природі!

Гарні вийшли тоді шашлички ... особливо маріупольці мають їх пам'ятати !
показати весь коментар
23.04.2026 19:22 Відповісти
+2
говнокомандувач сказав ...віримо, шо ти не здав 20% України...Давай вже до свіданія роби з януковочем ,він зачекався на тебе... торчок 🤡...
показати весь коментар
23.04.2026 19:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А там ще щось від Луганщини залишилось - дві хати і три сараї ?
показати весь коментар
23.04.2026 19:21 Відповісти
Так, краще нехай розкаже скільки українських військових він угробив заради популістського утримання цього клаптика землі з руїнами.
показати весь коментар
23.04.2026 19:49 Відповісти
Третій армійський корпус спростував фейк РФ про повне захоплення Луганщини: Утримуємо останні рубежі області 01.04.26
У фтарой арміі міра якісь проблеми з асвабаждєнієм двох хат і трьох сараїв?
показати весь коментар
23.04.2026 22:42 Відповісти
показати весь коментар
23.04.2026 19:23 Відповісти
показати весь коментар
23.04.2026 19:28 Відповісти
Патужна
показати весь коментар
23.04.2026 19:31 Відповісти
і незламно
показати весь коментар
23.04.2026 19:33 Відповісти
Тут той, на Заході пишуть, що оманський віслюк Зеленський разом зі Шпігельшнауцером забезпечують спокійне життя в Москві та Пітері, щоб москальня могла психологічно підтримувати війну. (Дійсно писали). Заперечь це, мохнорилий гном.
показати весь коментар
23.04.2026 19:28 Відповісти
А чотири проігноровані повістки відповідають дійсності, віслюк?
показати весь коментар
23.04.2026 19:30 Відповісти
За його твердженням, попри складну ситуацію на лінії фронту та інтенсивні бої, загальний баланс територій із початку цього року - на користь України. Джерело: https://censor.net/ua/n3612087

Не знав. Молодці!
показати весь коментар
23.04.2026 19:30 Відповісти
А то почитаєш DeepState і здається, що ми втрачаємо щодня території. А виявляється звільняємо більше!
показати весь коментар
23.04.2026 19:54 Відповісти
З цього питання чи заяви, ще буде чергове сидіння СРАТЬєхів з РНБОУ без умерова, потім на отій Ставці, консультації з єрмаком і кураторами оманськими….
Не фсьо, так адназначна…
показати весь коментар
23.04.2026 19:31 Відповісти
Що хоч там зосталося цілого на тій Луганщині крім суцільних мінних ролей? Цілі міста після 24 лютого 22 року віддав без опору
показати весь коментар
23.04.2026 19:34 Відповісти
То не Він,то Сцирський обороняється методом тисячі порізів.
показати весь коментар
23.04.2026 19:40 Відповісти
А що це міняє?(
показати весь коментар
23.04.2026 19:39 Відповісти
я не обісрався, я не обісрався... це не я, це не я....
показати весь коментар
23.04.2026 19:43 Відповісти
Це, гнида, підсумок того шо ти та твої шакали здали у 19 році обороні споруди, котрі Україна побулувала у 15 році у три лінії оборони довжиною 600 км - бетон, міни, окопи у повний профіль з дренажом, а не по пояс і з такоюж кількостю води. Це ти, мразота розводив в одностороньому порядку ЗСУ від тих споруд, віддаючи все рашистам. Коли ж тебе за це все забере ієгова.
показати весь коментар
23.04.2026 20:18 Відповісти
Сдать почти весь юг за 5 дней а потом 5 лет перемалывать сотни тысяч за две хаты в луганской области и гордится этим.
показати весь коментар
23.04.2026 21:20 Відповісти
Дебіли , ви віддали три великих міста і атомну електростанцію просто так, а тут вчепилися за той клаптик наскрізь замінованих полей! Висновок тільки один, їм вигідна отака вічна війна , можна красти допомогу з Європи.
показати весь коментар
23.04.2026 22:17 Відповісти