8489 відвідувачів онлайн

Орбан програв вибори в Угорщині через втручання України, - Сійярто

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що прем'єр країни Віктор Орбан програв парламентські вибори нібито через втручання України.

Про це він сказав у інтерв’ю Telex, інформує Цензор.НЕТ.

Звинувачення уряду Орбана 

Поразку Віктора Орбана на виборах у Будапешті пов’язують із втручанням України, заявив глава угорського МЗС Петер Сійярто.

"Тисі" повірили більше людей, ніж партії "Фідес", багатьом сподобалася пропозиція "Тиси", тож партія, яка перемогла на виборах, сформує уряд, а це "Тиса", - сказав Сійярто.

"Фідес" протягом усієї передвиборчої кампанії стверджував, що уряд в Угорщині "сформує або Віктор Орбан, або Зеленський". Сійярто в інтерв'ю сказав, що на парламентських виборах був отриманий результат, який відповідає волі Зеленського, а українці однозначно були зацікавлені в поразці "Фідес".

"Безсумнівно, і я продовжую наполягати на тому, що у цьому виборчому процесі відбулося дуже жорстке, скоординоване втручання з боку іноземних розвідувальних служб. Також абсолютно очевидно, що зовнішні актори, в тому числі й українські, мали серйозні інтереси щодо результатів угорських виборів

Очевидно, що ці зовнішні гравці: президент Зеленський, український уряд, а також брюссельські інституції, не були зацікавлені в тому, щоб ми залишались при владі.Однозначно вони були зацікавлені у зміні уряду, однозначно були зацікавлені у нашій виборчій поразці, і я досі вважаю, що у цей виборчий процес вони справді грубо втрутилися", - каже він.

Дипломат додав, що молиться, аби Угорщина не була втягнута в російсько-українську війну, і боїться загального світового курсу на "епоху війни".

Сійярто також стверджує, що Росія не випадково не бомбила області України з угорським населенням — цьому могли сприяти "нормальні" угорсько-російські відносини.

Вибори в Угорщині

  • 18 квітня Національне виборче бюро Угорщини оприлюднило остаточні результати парламентських виборів.
  • Партія "Тиса" на чолі з Петером Мадяром набрала 70,85% і матиме 141 зі 199 місць у парламенті.
  • Правляча коаліція партії "Фідес" та Християнсько-демократичної народної партії (KDNP) на чолі з прем'єр-міністром Віктором Орбаном набрала 26,13% голосів, забезпечивши собі 52 місця.
  • Ультраправа "Наша батьківщина" отримала 3,2% голосів і шість місць у парламенті.
Топ коментарі
+17
Ти вже всі документи щодо співпраці з кацапами спалив?
Ванга на мінімалках.😂
показати весь коментар
23.04.2026 21:34 Відповісти
+6
Довбойоби, ви з Орбаном програли вибори через втручання ще двох довбо#обів - Діджея і Доніка.
показати весь коментар
23.04.2026 21:47 Відповісти
+5
Їбанько
показати весь коментар
23.04.2026 21:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Угорщина таки колонія України, виявляється )))
показати весь коментар
23.04.2026 21:33 Відповісти
На цій карті не має цілих областей з угорцями в Україні,про які меле Сійятро.
показати весь коментар
23.04.2026 23:44 Відповісти
Ти вже всі документи щодо співпраці з кацапами спалив?
Ванга на мінімалках.😂
показати весь коментар
23.04.2026 21:34 Відповісти
Орган програв вибори в Угорщині через втручання здорового глузду, - сійярто
показати весь коментар
23.04.2026 21:59 Відповісти
Їбанько
показати весь коментар
23.04.2026 21:35 Відповісти
Так реклама така, на кожному розі і підворітні - портрет Зеленського. Більше чим орбану...
показати весь коментар
23.04.2026 21:36 Відповісти
знав що все залежить від України а смоктав пуцину
показати весь коментар
23.04.2026 21:37 Відповісти
Йой! Невже у світі з'явилася нова наддержава, яка тільки поглядом найвеличнішого лідера племені впливає на вибори в інших країнах світу? Тоді усіляким Фвіо-Трампам-Дзипінам-аятолам вже треба готувати свої могили (в політиці чи в житті - кожний най вирішує сам: демократія ж!)

Ну як ще постібатись і протролити цю московщину?
показати весь коментар
23.04.2026 21:37 Відповісти
Цей дурік так і не порозумнішав ,яка Україна впливава країна на чолі з клоуном ,не те що США з всякими венсами та трампами.
показати весь коментар
23.04.2026 21:40 Відповісти
Так, це ми. Світовий сінедріон та повєлєваєм міром.
показати весь коментар
23.04.2026 21:41 Відповісти
Ілюмінати високого градусу
показати весь коментар
23.04.2026 22:17 Відповісти
точно й досі тостується з орбаном! з горя! )) далі буде, -Україна австро-угорську імпєрію розвалила! а закінчить плачем під -"птічку жалко!"
показати весь коментар
23.04.2026 21:44 Відповісти
Покидьку,це твій шеф приплів Україну до своєї виборчої кампанії))
показати весь коментар
23.04.2026 21:46 Відповісти
Довбойоби, ви з Орбаном програли вибори через втручання ще двох довбо#обів - Діджея і Доніка.
показати весь коментар
23.04.2026 21:47 Відповісти
Тільки повернувся з Угорщини де 1000 разів проголосував за Мадяра і набив пику 100 москалям. До ******* руки не дійшли, вони в бункері Орбана.
показати весь коментар
23.04.2026 21:51 Відповісти
Орбан програв вибори в Угорщині через втручання України, - Сійярто
=====================
А ще ЗЕ в штани орбану насрав...
показати весь коментар
23.04.2026 21:57 Відповісти
Про "нашу трубу шатал" тему чомусь не розкрив...))
показати весь коментар
23.04.2026 22:13 Відповісти
- Хто всрався?
- невістка.
- так її ж нема вдома.
- а он її пальто висить...
показати весь коментар
23.04.2026 22:00 Відповісти
Господи, отаке одоробало було міністром закордонних справ в европейській державі…
показати весь коментар
23.04.2026 22:03 Відповісти
Яка ж він нікчема
показати весь коментар
23.04.2026 22:04 Відповісти
А на цензорі всепропадли скиглить шо все не так.Ми палимо порти ядерній державі,змінюємо уряди у ЄС,вчимо Бундесвер,продаємо технології арабам і скоро захопим всесвіт.
показати весь коментар
23.04.2026 22:05 Відповісти
Опять прием таблеток пропустил...Та шо ж таке
показати весь коментар
23.04.2026 22:11 Відповісти
Воно не так, але я все одно пишаюсь...
показати весь коментар
23.04.2026 22:13 Відповісти
Це Україна розвішала по всій Угорщині плакати Зєлі як пугало перед виборами? Це Україна говорила по телефону з Лавровим? Це українські політтехнологи приїжджали з-за порєбрика?
показати весь коментар
23.04.2026 22:16 Відповісти
сіярто , чмо недоробленне ... треба вміти визнавати свої помилкі ,ти з орбаном задовбали саміх Угорців ,своїми вихилясами до московії , їм виявилось , совок не потрібен, угорці не стадо ,яких можно у стойло загнати , українці вчитися у них !!!...
показати весь коментар
23.04.2026 22:17 Відповісти
"Ти кто такой? Давай до свидания"
показати весь коментар
23.04.2026 22:18 Відповісти
Венс ещё до поездки в Венгрию понимал что у его страны нет шансов помочь Орбану так как в венгерские выборы вмешалась сама Украина.
показати весь коментар
23.04.2026 22:18 Відповісти
)))))))
показати весь коментар
23.04.2026 22:59 Відповісти
Это он на суде пусть расскажет
показати весь коментар
23.04.2026 22:19 Відповісти
А потім приїхав Вєнс на прохання України і почалось...
показати весь коментар
23.04.2026 22:33 Відповісти
Та йди вже найух на мАЦкву на парад, підАр ************!
показати весь коментар
23.04.2026 22:37 Відповісти
а як же, ми українці і не на таке здатні
Україна міняє уряди в інших країнах, а дурні москалі на нас з війною пішли, смертнички
показати весь коментар
23.04.2026 23:13 Відповісти
Я пишаюся Україною! Адже за орбана топили раша та США. Сам Венс приїжджав і від імені трампа висловлював підтримку. І тут Україна тіки "бровью повела" і всьо, ******* всім сподіванням попри потуги двох "наддержав".
Це мощно!
показати весь коментар
23.04.2026 23:19 Відповісти
Це ПОТУЖНО! 😁
показати весь коментар
24.04.2026 01:06 Відповісти
І Слава Богу, якщо так...
показати весь коментар
23.04.2026 23:39 Відповісти
ну якщо Україна така над-держава то кращє Сіряйто не ****** зайвого ))
показати весь коментар
24.04.2026 00:52 Відповісти
Трамп №2 😂