10936 відвідувачів онлайн

Окупанти спалили майже 250 кг української "санкційної" ковбаси

Про це повідомляє прес-служба призначеного Кремлем митного відомства окупованого півострова, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.
"Шляхом спалювання було знищено 249,6 кілограма ковбасних виробів, заборонених до ввезення в Російську Федерацію", - йдеться в повідомленні.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Виявлено 99 ящиків томатів свіжих. Це санкційна продукція", - Россільгоспнагляд показово знищує турецькі помідори. ВІДЕО

Окупанти наголосили, що утилізацію "санкційної" продукції проведено в присутності "правопорушника" і понятих. "Для утилізації санкційної продукції використовувалася камера високого температурного спалювання "інсинератор ІНСІ-400", - зазначили кремлівські маріонетки.
Окупанти додали, що йдеться про продукцію, яку намагалися ввезти на півострів 15 січня 2016 року. "У пункті пропуску МАПП Джанкой посадові особии "Кримської митниці" запобігли спробі ввезення на територію Євразійського економічного союзу ковбасних виробів різних найменувань і торговельних марок виробництва України загальною вагою понад 249 кг", - зазначили вони.
Топ коментарі
+45
Колбаса понесла тяжелые потери
показати весь коментар
31.03.2016 14:53 Відповісти
+44
Спецгруппа по уничтожению санкционных продуктов.... [Зображення недоступне]
показати весь коментар
31.03.2016 14:56 Відповісти
+22
Утилизация приведена в присутствии детдомовцев и пенсионеров.
показати весь коментар
31.03.2016 14:54 Відповісти

Завантаження...