Окупанти спалили майже 250 кг української "санкційної" ковбаси
Про це повідомляє прес-служба призначеного Кремлем митного відомства окупованого півострова, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.
"Шляхом спалювання було знищено 249,6 кілограма ковбасних виробів, заборонених до ввезення в Російську Федерацію", - йдеться в повідомленні.
Окупанти наголосили, що утилізацію "санкційної" продукції проведено в присутності "правопорушника" і понятих. "Для утилізації санкційної продукції використовувалася камера високого температурного спалювання "інсинератор ІНСІ-400", - зазначили кремлівські маріонетки.
Окупанти додали, що йдеться про продукцію, яку намагалися ввезти на півострів 15 січня 2016 року. "У пункті пропуску МАПП Джанкой посадові особии "Кримської митниці" запобігли спробі ввезення на територію Євразійського економічного союзу ковбасних виробів різних найменувань і торговельних марок виробництва України загальною вагою понад 249 кг", - зазначили вони.
Топ коментарі
+45 Dmitriy Petrov
показати весь коментар
31.03.2016 14:53 Відповісти Посилання +44 Dnepr forever
показати весь коментар
31.03.2016 14:56 Відповісти Посилання +22 Veselka Krimskaya
показати весь коментар
31.03.2016 14:54 Відповісти Посилання
[Зображення недоступне]