10593 відвідувача онлайн

США планують виділити Україні $220 мільйонів на реформи, - Байден

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це йдеться в повідомленні прес-служби Білого дому.

Передбачають, що гроші буде спрямовано на прискорення митної реформи. Зокрема, мова про створення нового центру митного контролю, а також про надання юридичної, регулятивної й інфраструктурної підтримки.

Гроші також підуть на боротьбу з корупцією, реформування судової системи, а також програми реформ українського генпрокурора Юрія Луценка.

Також заплановано розширити співпрацю США з українськими органами боротьби з корупцією, а також ЗМІ та громадянським суспільством, - повідомляють на сайті Білого дому.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Американські партнери нас підтримують інституційно, і політично, і фінансово": Гройсман розповів, про що говорив із Байденом

Раніше повідомляли, що Гройсман і Байден провели тривалу зустріч у розширеному форматі делегацій, а потім - віч-на-віч за зачиненими дверима.

Нагадаємо, візит Володимира Гройсмана до США триватиме три дні.

Раніше в середу, 15 червня, він провів зустрічі з лідером республіканської більшості Палати представників США Кевіном Маккарті, представником нижньої палати Конгресу США Полом Раяном, адміністратором USAID Гейл Сміт і міністром енергетики Ернестом Монізом.
Топ коментарі
+7
У меня такое ощущение что мы превратились в страну попрошайку. Ведь народу все равно ничего не достается. Большая часть денег распиливается псевдо-патриотами. Поющими на собраниях гимн с рукой у сердца и кричащими громче всех "Слава Украине".
показати весь коментар
16.06.2016 08:07 Відповісти
+3
На какие ***** реформы !?
показати весь коментар
16.06.2016 07:56 Відповісти
+3
- украдут и бездарно потратят - как всегда. Уже эта вся братва надоела. Как бы так сделать - они отдельно, а мы отдельно..
показати весь коментар
16.06.2016 08:05 Відповісти

Завантаження...