11640 відвідувачів онлайн

Очільник МЗС Ірану їде до Москви на заплановану зустріч із Путіним

МЗС Ірану анонсувало візит до Москви: Аракчі зустрінеться з Путіним

Міністр закордонних справ Ірану Аббас Аракчі 27 квітня відвідає Москву, де планує провести зустріч із російським диктатором Володимиром Путіним.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили  посол Ірану у РФ Казем Джалал та МЗС Ірану.

Зазначається,  що Аракчі також зустрінеться з високопоставленими офіційними особами РФ. З ними він обговорить поточний стан переговорів зі США, припинення вогню та пов'язані з ним питання.

Очікується, що главу іранського МЗС прийме диктатор  Путін.

"Якщо будуть якісь ініціативи, обидві сторони проведуть консультації та обговорення щодо них, а також щодо спільних ініціатив", - зазначив Джалал.

Що передувало? 

Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран може звернутися до Сполучених Штатів для досягнення домовленостей щодо завершення війни.

Топ коментарі
+6
зброю просити буде
показати весь коментар
27.04.2026 06:42 Відповісти
+6
Гівно їде до сраки.
показати весь коментар
27.04.2026 07:15 Відповісти
+6
- Руззкэ,помоги нам воевать с американскэ,мы же помогать вам с шахедами.
- Русские с американцами не воюют,мы их покупаем.
- У аятолли нэт дэнги,америкнэц закрыл ормуд, иранский нэфт на Китай не плыть.
- Значить Дональд вас будет продолжать бомбить,терпите,мы можем только организовать свою агентуру писать пакости про Дональда на украинском сайте ЦН.
- Вы есть плехой и неблагодарный народ.
- Нам пох.
показати весь коментар
27.04.2026 07:42 Відповісти

Завантаження...