5739 відвідувачів онлайн

Україна запускає новий проєкт для посилення антикорупційних реформ, - Буданов

буданов

Україна розпочинає новий масштабний проєкт з підтримки антикорупційних реформ.

Про це повідомив керівник ОП Кирило Буданов, інформує Цензор.НЕТ.

Деталі

Він повідомив, що на зустрічі з делегацією Організації економічного співробітництва та розвитку обговорювали старт нового масштабного проєкту на підтримку антикорупційних реформ в Україні.

"За сприяння Швейцарії найближчим часом розпочнеться узгодження українського законодавства зі стандартами ОЕСР. Дякую партнерам за довіру! Україна не лише тримається – вона змінюється", - додав Буданов.

Топ коментарі
+34
******* якесь. всі топ чиновники на даний момент - корупціонери, їх руки в крові українських солдат, а воно запускає там щось.
показати весь коментар
01.05.2026 20:03 Відповісти
+24
так воно таке ж саме !

це тільки для підстаркуватих дамочок буданга "умнічка - молодой красівий настоящий полковник генерал-лейтенант"

.
показати весь коментар
01.05.2026 20:09 Відповісти
+22
показати весь коментар
01.05.2026 20:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так як кавувялті
показати весь коментар
01.05.2026 20:01 Відповісти
українці напилися до гикавки цієї ЗЄльоной пропагандиської бурди на "саммітах миру" підписуючи "гарантії безпеки"....

Боже, це ж якого Геракла треба, щоб почистити в Україні ці авгієві конюшні ?

.
показати весь коментар
01.05.2026 20:43 Відповісти
******* якесь. всі топ чиновники на даний момент - корупціонери, їх руки в крові українських солдат, а воно запускає там щось.
показати весь коментар
01.05.2026 20:03 Відповісти
так воно таке ж саме !

це тільки для підстаркуватих дамочок буданга "умнічка - молодой красівий настоящий полковник генерал-лейтенант"

.
показати весь коментар
01.05.2026 20:09 Відповісти
та отож
показати весь коментар
01.05.2026 20:10 Відповісти
Пустодзвін був поставлений на місце Бурби,щоб контролювати ГУР.Буданов не кращий за ішака.
показати весь коментар
01.05.2026 20:13 Відповісти
Во- первых . Женщин не молодых не бывает
Как говорила КОКО ШАНЕЛЬ :
ДЕВУШКА , ДЕВУШКА ,ДЕВУШКА - СТАРУШКА УМЕРЛА
Шучу, конечно
Но очень прошу - не надо писать за всех женщин
Мне ,например, Буданов на нравится
Мне больше нравятся посты многих мужчин в чате Цензора
Они намного симпатичнее Буданова
показати весь коментар
01.05.2026 20:16 Відповісти
пардон, мадмуазель !
але йшлося не про розумних дівчат, а про категорію "корвалоличевих дам" серед кращої половини українства.

а їх, курва, до біса !

.
показати весь коментар
01.05.2026 20:23 Відповісти
знов новий проект,а шо по старим почали самі на себе виходити?
показати весь коментар
01.05.2026 20:04 Відповісти
цілий генерал-лейтенант нарешті знайшов себе у балабольному перекладанні паперів

буданга, із іржавою шашкою на здохлому коні вибори не виграєш

.
показати весь коментар
01.05.2026 20:06 Відповісти
зєлі руки відрубають?
показати весь коментар
01.05.2026 20:06 Відповісти
показати весь коментар
01.05.2026 20:36 Відповісти
А можна запровадити "РЕФОРМУ",щоб заборонити це пустослів"я--бо у вас іншого визначення немає А краще запровадьте "РЕФОРМУ" на брехню, шахрайстао,тупість, розбазарювання бюджета. зраду і т.інш.
показати весь коментар
01.05.2026 20:07 Відповісти
Бджоли проти меда ?
показати весь коментар
01.05.2026 20:07 Відповісти
Якщо новий проект не називається смертна кара "розстріл", а також скасування можливості виходити під заставу до завершення слідства для корупціонерів... це чергове антикорупційне наїбалово...
Корупціонерів відпускають під заставу, а скільки померло людей в окопах, бо у них не було достатньо спорядження щоб вижити, бо ці кошти вкрали, корупціонерів потрібно розстрілювати інше все з нашим бидлом не спрацює.
Щодо корупції зовсім біда і потрібні радикальні міри....
https://www.facebook.com/watch/?v=730742059602441
показати весь коментар
01.05.2026 20:07 Відповісти
показати весь коментар
01.05.2026 20:07 Відповісти
ФОПы, дышите глубше !

.
показати весь коментар
01.05.2026 20:10 Відповісти
головне щоб вони ще більше кричали-зєля наш прізєдєнт!
показати весь коментар
01.05.2026 20:17 Відповісти
Краще ще ти вафля мовчала!Зі званням розуму не добавилось.
показати весь коментар
01.05.2026 20:10 Відповісти
Доручіть проєкт Умєрову, він впорається.
показати весь коментар
01.05.2026 20:13 Відповісти
Навіть дистанційно наведе порядок
показати весь коментар
01.05.2026 20:15 Відповісти
Сама гнила, наглюча, потворна, корумпована, влада мародерів і мерзенних замозакоханих виродків.
показати весь коментар
01.05.2026 20:16 Відповісти
иудейского происхождения
показати весь коментар
01.05.2026 21:40 Відповісти
та я бачу! нагору подивись! там корні корупції!
показати весь коментар
01.05.2026 20:17 Відповісти
есть такая технология: перебивать скандалы и плохие новости "новыми проектами"...
До сих пор это часто срабатывало..
показати весь коментар
01.05.2026 20:18 Відповісти
дайшь "Самміт миру нью едішен"!
показати весь коментар
01.05.2026 20:36 Відповісти
Яке відношення до цього має оперативник ГУР? Шо ти там зібрався запускати, Кирило? Каву в Ялті вже напилися.
показати весь коментар
01.05.2026 20:18 Відповісти
Так само,як і не мав ніякого відношення до ГУР.Тупо болванчик медійний на посаді
показати весь коментар
01.05.2026 20:26 Відповісти
Ну...Не треба так. Оперативник був непоганий. БУВ.
показати весь коментар
01.05.2026 20:52 Відповісти
Запам*ятався незрозумілими зв*язками зі стрьомними людьми і вангуванням,що не зовсім підходить керівнику ГУР
показати весь коментар
01.05.2026 20:57 Відповісти
Ох, ця вічна боротьба.
Женеш не наздоженеш ти зламаєшся якось.
показати весь коментар
01.05.2026 20:21 Відповісти
Значить " менеджери" під цей проект будуть красти ще більше.
показати весь коментар
01.05.2026 20:24 Відповісти
муданов співає zельоних пісень ))
показати весь коментар
01.05.2026 20:26 Відповісти
нарешті щеня навчилося підвивати альфа позорному волку

.
показати весь коментар
01.05.2026 20:38 Відповісти
еГешефты?
показати весь коментар
01.05.2026 20:30 Відповісти
Десь у vip-камері засміялись Коломойський, Борисов, Крупа, Чернишов та десятки інших передовиків корупції.
показати весь коментар
01.05.2026 20:32 Відповісти
А не пізно розробляти плани охорони конюшні, коли та вже горить, а коні розбіглися? Хороші справи починаються з кухлика гарноїдухмяної кави .... в Ялті
показати весь коментар
01.05.2026 20:32 Відповісти
Стопітсот тисячний проект боротьби з корупцією! дивіться на каналах Єдьіного! Тільки у нас!
І це дали проанонсувати Буданзі, який працює Головою в Офісі Єрмака.
показати весь коментар
01.05.2026 20:36 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
01.05.2026 20:42 Відповісти
Якщо раптом не стане корупції, то десятки тисяч держслужбовців просто звільняться з роботи. Хто там буде сидіти на голу ставку?
показати весь коментар
01.05.2026 20:49 Відповісти
Буданов, ти працюєш в офісі самого головного корупціонера. Батька мафії.
показати весь коментар
01.05.2026 20:56 Відповісти
показати весь коментар
01.05.2026 21:01 Відповісти
Як в анекдоті про сифіліс, - Любимо запускати, як запустимо, так запустимо !
показати весь коментар
01.05.2026 21:11 Відповісти
К крысеныша хороший последователь.А вообще за 4 года намародерили , теперь можно и в праведников поиграть.Как например дерьмак...
показати весь коментар
01.05.2026 21:14 Відповісти
показати весь коментар
01.05.2026 21:38 Відповісти
Потрібно ще створити антикорупційні органи....
показати весь коментар
01.05.2026 21:47 Відповісти
Які не будуть плівками шантажувати крадунів
показати весь коментар
01.05.2026 23:07 Відповісти
новий проєкт для посилення антикорупційних реформ, в Україні де при владі "зелені грабіжники" .не що інше.як "посиленне пограбування українського народу"
показати весь коментар
01.05.2026 22:04 Відповісти
Шобло придумає ще мінєт для міндічів знову смародерять
показати весь коментар
01.05.2026 22:34 Відповісти
Мабуть нова реформа заборонить кротам попереджати крадунів напередодні обшуків
показати весь коментар
01.05.2026 22:49 Відповісти
Очільники корупції запускають проєкт для боротьби з корупцією? Це вони самі собі руки відрубають... чи відгризуть? Це вершинна брехня детективних менеджерів зеленського.
показати весь коментар
01.05.2026 23:02 Відповісти
показати весь коментар
01.05.2026 23:29 Відповісти
Що?! Ще більше реформ?!
Ще двушку на мацкву?
Так Ізраїль хіба резиновий?
показати весь коментар
02.05.2026 02:19 Відповісти
Ці ******** вже зовсім уху їли.....вони нас за дурнів мабуть мають...які реформи?.....чого?риба вже згнила повністю,а не тільки голова....
показати весь коментар
02.05.2026 07:17 Відповісти
Невже всю шайку боневтіка разом з ним посадять?
показати весь коментар
02.05.2026 08:51 Відповісти