РФ вчергове атакувала енергетику Миколаївщини: є знеструмлення

Учора, 2 травня, та сьогодні вночі ворог атакував Миколаївську область із використанням БпЛА типу "Shahed". Під ударом вчергове була енергетична інфраструктура.
Про це повідомив у телеграм-каналі голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, інформує Цензор.НЕТ.
Є знеструмлення
За його словами, є часткове відключення населених пунктів області, наразі роботи з відновлення тривають.
Внаслідок атаки в Чорноморській громаді виникла пожежа, пошкоджено приватний будинок та господарські споруди. У м. Миколаєві пошкоджено нежитлову будівлю та тролейбус. Постраждалих немає.
Атаки на Миколаївський район
За даними ОВА, вчора ворог девʼять разів атакував FPV-дронами Очаківську та Куцурубську громади. Внаслідок удару в с. Дмитрівка пошкоджено приватний будинок. Постраждалих немає.