8085 відвідувачів онлайн

Уражено два танкери російського тіньового флоту в акваторії порту Новоросійськ, - Зеленський. ВIДЕО

Сили оборони уразили два судна російського тіньового нафтового флоту в акваторії входу в порт Новоросійськ

Про це повідомив у телеграм-каналі президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Перші деталі

"Наші воїни продовжують застосування санкцій проти російського тіньового нафтового флоту - уразили два такі судна в акваторії входу в порт Новоросійськ. Ці танкери активно застосовувалися для перевезення нафти. Тепер не будуть. Дякую начальнику Генштабу Андрію Гнатову за керівництво операцією, контррозвідникам Служби безпеки України та нашим ВМС України за незмінно корисні результати. Українська далекобійність буде всебічно розвиватися – на морі, у небі та на землі", - наголошує глава держави.

Більше інформації на цю мить не відомо.

Топ коментарі
+23
Гарна робота-виконавцям респект...
показати весь коментар
03.05.2026 09:43 Відповісти
+22
І до чого "воно" тут?
показати весь коментар
03.05.2026 09:44 Відповісти
+22
Коваль коня кує, а жаба ногу підставляє!
Мабуть для цього. )
показати весь коментар
03.05.2026 09:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гарна робота-виконавцям респект...
показати весь коментар
03.05.2026 09:43 Відповісти
І до чого "воно" тут?
показати весь коментар
03.05.2026 09:44 Відповісти
Героям слава!
показати весь коментар
03.05.2026 09:45 Відповісти
Коваль коня кує, а жаба ногу підставляє!
Мабуть для цього. )
показати весь коментар
03.05.2026 09:47 Відповісти
Не підставляє, а виставляє...і не ногу, а язика свого зеленого поганого...а підставляє воно виконавців
показати весь коментар
03.05.2026 09:51 Відповісти
І чим він "підставляє"? Можна подумать - кацапам не відомо, хто планує операції...
показати весь коментар
03.05.2026 09:53 Відповісти
"підставляє" нагадуванням, що без Верховного Головкому, цього могло й не статися.
показати весь коментар
03.05.2026 10:24 Відповісти
Нагадує що - а міг би і ******** гроші, але все таки виділив на дрони, бачите? Який я командир.
показати весь коментар
03.05.2026 10:33 Відповісти
"Тріпологія"... Хай "теліпає язиком", хоч "до усрачки"... Розумні люди прекрасно розуміють, що він, реально, впливу на ведення бойових дій, не має... "Злізла, увечері, муха, з лоба Вола, та й каже: "Ох, як ми наоралися...".
Просто, оцим "накиданням лайна, на вентилятор..." , деякі дописувачі стають схожими на кацапсько-геббельсівських пропагандонів: "Кидайте побільше бруду - може, щось і прилипне...". А у нас і так "срачу", в суспільстві, вистачає...
показати весь коментар
03.05.2026 10:37 Відповісти
А у нас і так "срачу", в суспільстві, вистачає... цей рід "христопродавців", що в Україні при владі "на срачах" споконвіку заробляє .Це їхня система
показати весь коментар
03.05.2026 11:04 Відповісти
Кажуть сам вова на веслах седів...
показати весь коментар
03.05.2026 09:52 Відповісти
показати весь коментар
03.05.2026 10:09 Відповісти
Потужно
показати весь коментар
03.05.2026 11:24 Відповісти
Ммммм
"Етат дєнь ми прібліжалі как моглі" 🎼♥️🎼♥️🙏♥️♥️♥️♥️🍉🥳🤩😉😍
Яка довгоочікувана Двіжуха.
Желаю чтоби всє...
показати весь коментар
03.05.2026 09:48 Відповісти
Ой, 9 травня...чекаємо, що там буде...
показати весь коментар
03.05.2026 11:01 Відповісти
От якраз 9 травня і буде індикатором. Язиком тріпать не мішки таскать.
показати весь коментар
03.05.2026 11:27 Відповісти
Найбільш тепла частина судна - машинне відділення.
Саме туди добрий дрончик і спрямував.
показати весь коментар
03.05.2026 09:48 Відповісти
Тихонько так подплыл и.....чпокнул
показати весь коментар
03.05.2026 09:53 Відповісти
Так все правильно... Побиті гвинти з рулями. Пробоїна в машинному відділенні. Можливо - зміщені вали, з фундаментами... Залишається буксирувать танкери у сухі доки - для ремонту... Тільки де, їх, на Чорному морі, знайдуть? Якщо і є - то наскільки вони безпечні?
показати весь коментар
03.05.2026 09:57 Відповісти
І грєти всякі задоволені: резервуари не пошкоджені, витоку нафти немає, але ******** своїм ходом більше не може, що множить її цінність для ***** на нуль.
показати весь коментар
03.05.2026 12:00 Відповісти
показати весь коментар
03.05.2026 09:54 Відповісти
Найкраще в колгоспі працював кінь, але на звітно-виборних зборах його даже не згадали !!!
показати весь коментар
03.05.2026 11:29 Відповісти
Шо з міндічами? Коли друзів почнуть садити?
показати весь коментар
03.05.2026 09:55 Відповісти
Не на часі. Потрібно відосіки пиляти, гроші самі себе не вкрадуть, роботи не початий край....
показати весь коментар
03.05.2026 10:35 Відповісти
Ніколи.
показати весь коментар
03.05.2026 11:02 Відповісти
Хлопцям респект, зеленій жабі - пнх.
показати весь коментар
03.05.2026 10:01 Відповісти
Яка апетитна корма
показати весь коментар
03.05.2026 10:03 Відповісти
показати весь коментар
03.05.2026 11:30 Відповісти
Що б не говорити про умєрова з міндічьом, Потужний готовий прогнози погоди давати💩
показати весь коментар
03.05.2026 10:04 Відповісти
Не за горами.)
показати весь коментар
03.05.2026 10:34 Відповісти
Звичайно одним дроном танкер не потопиш , але переполоху наробиш і наступна команда заддумається чи варто мати справу з москалями.
показати весь коментар
03.05.2026 10:30 Відповісти
Мені здається їх спецом і не намагаються потопити. Щоб світова спільнота не заволала про забруднення довкілля. Просто роблять нерухомими.
показати весь коментар
03.05.2026 11:27 Відповісти
Тим більше із нерухомими набагато більше мороки
показати весь коментар
03.05.2026 11:32 Відповісти
Верховний коментатор ЗЄ коментує, що завгодно, окрім фігурантів нових плівок Міндіча.
показати весь коментар
03.05.2026 10:49 Відповісти