9456 відвідувачів онлайн

Війна в Ірані повинна бути вирішена якомога швидше, - Зеленський

Іран заявив, що може вийти з режиму припинення вогню

Війна в Ірані повинна бути вирішена якомога швидше.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час виступ на відкритті VІІІ саміту Європейської політичної спільноти в Єревані, інформує Цензор.НЕТ.

"Це впливає на довготривалу стабільність і може підвищувати якість життя у кожній країні", - наголосив він.

Що передувало?

  • Нагадаємо, раніше Трамп заявив, що остання пропозиція Ірану щодо врегулювання війни є "неприйнятною".
Топ коментарі
+18
розмінував чонгар-може допомогти розмінувати ормузьку протоку.стратег іпаний
показати весь коментар
04.05.2026 11:31 Відповісти
+12
А війна в Україні, його не хвилює?
показати весь коментар
04.05.2026 11:29 Відповісти
+9
Зеленскій вже себе Володарем світу вважати став? Все знає, про все в купсі, всім роздає поради. Про своїх дружбанів, які не займали ніякі посади, але давали вказівки міністрам, ставили на державні посади кого хотіли, і крали з бюджету все, що могли, Зеленскій не знає навіть тепер. Бо мовчить.
показати весь коментар
04.05.2026 11:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А ти хто, Трамп? Вольдемар Трамп чи шо?.
показати весь коментар
04.05.2026 11:28 Відповісти
Трамп образиться.
показати весь коментар
04.05.2026 11:33 Відповісти
А війна в Україні, його не хвилює?
показати весь коментар
04.05.2026 11:29 Відповісти
Війна між Україною та рашкою повинна бути закінчена. Зеля, ось що тебе має турбувати в першу чергу. А щоб вона закінчилась потрібно говорити з іншою стороною, а не з американцями чи європейцями.
показати весь коментар
04.05.2026 11:30 Відповісти
Якраз говорити він уміє, та це не те що закінчує війни, як ви ***** вкраїнчики це не доганяєте. 12 років вас іпуть а ви кріпчаєте.
показати весь коментар
04.05.2026 11:43 Відповісти
розмінував чонгар-може допомогти розмінувати ормузьку протоку.стратег іпаний
показати весь коментар
04.05.2026 11:31 Відповісти
показати весь коментар
04.05.2026 11:47 Відповісти
показати весь коментар
04.05.2026 11:52 Відповісти
я ж кажу:
криворагульному малоросу чудо юдо владіміру насрати на україну!
зе!поца бентежить атаки ірану на його історічну родіну.
там папасаша і мамаріма.
показати весь коментар
04.05.2026 11:31 Відповісти
Угу..Там шкурка від того пальця,яким він на піаніно грав зарита.Ну як у Кабздона- «Здесь моя Украина - это моя родина, здесь мой пупок зарыт».Так он говорил о Донбассе.
показати весь коментар
04.05.2026 11:38 Відповісти
Зеленскій вже себе Володарем світу вважати став? Все знає, про все в купсі, всім роздає поради. Про своїх дружбанів, які не займали ніякі посади, але давали вказівки міністрам, ставили на державні посади кого хотіли, і крали з бюджету все, що могли, Зеленскій не знає навіть тепер. Бо мовчить.
показати весь коментар
04.05.2026 11:31 Відповісти
це ого атєческий наказ доні!! ))
показати весь коментар
04.05.2026 11:34 Відповісти
Хто кому війну оголошував?
показати весь коментар
04.05.2026 11:34 Відповісти
Іранська війна нікому не вигідна, окрім деяких нафтових компаній, переважно американських. Ізраілю потрібна безпека, але не нафтова війна, тому Трамп єдиний бенефіціар конфлікту з Іраном. Щоб він там не говорив.
показати весь коментар
04.05.2026 11:35 Відповісти
Ого, супер політик. Війну в Україні вже закінчив з виходом на кордони 1991 року. Мільярди дерев посадив, викладачі отримують за 4 штуки баксів, 3000 ракет виготовив тільки за 2025 рік...
Можливо і там не закінчує Порошенко? То дайте покерувати ''міндічгейту*, вони там всіх оберуть, як липку за місяць.
показати весь коментар
04.05.2026 11:37 Відповісти
Так у старого пирдуна Трампидла проблема, він не памятае про що кукурікав зранку, до вечора старий маразматик вже забуває
показати весь коментар
04.05.2026 11:38 Відповісти
Потикай Трампушку в гімно.
показати весь коментар
04.05.2026 11:39 Відповісти
Клоун не перестає дивувати.
показати весь коментар
04.05.2026 11:40 Відповісти
От блін нахєра зайвий раз дражнити руду бібізяну? Шоби шо? Шоб той псіханув і якесь гівно втнув, за яке ЗСУ заплатить життями? Тіки шоб шось пафосне з трибуни ляпнути?
показати весь коментар
04.05.2026 11:41 Відповісти
Робимо ставки-хто з двух нарцисів бистріше закінчить війну в Ірані-Оранжевий чи Зелений?
показати весь коментар
04.05.2026 11:42 Відповісти
Ооо! Одразу видно всю глибину думки геостратеха млять...
показати весь коментар
04.05.2026 11:43 Відповісти
"Це впливає на довготривалу стабільність і може підвищувати якість життя у кожній країні", - наголосив він. ЗОКРЕМА В ЕКСПОРТІ "ШАХЕДІВ" І РАКЕТ КУЙЛУ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
показати весь коментар
04.05.2026 11:44 Відповісти
А як там справи в нашій Галактиці? Туди вже цінні вказівки роздав, найвеличнівшивий складувальник кубометрів бабла?
показати весь коментар
04.05.2026 11:51 Відповісти
Зе знає ракет для ППО у нас обмаль останнім часом балістика не збивається... ось і робить заяви сподіваючись на завершення війни в Ірані, щоб отримати бодай щось, по ситуація реально катастрофічна. І Трамп про це знає змушуючи ЗЕ завершувати війну на умовах узгоджених з Кремлем.
показати весь коментар
04.05.2026 12:02 Відповісти
Особисто в своїй голові він війну в Україні вже закінчив не знаю як за вас, за що ви там воюєте, в нас с міндічем одні гешефти і двушки на Москву на часі., нарід ви задоволені своїм вибором?
показати весь коментар
04.05.2026 12:06 Відповісти
а кто тебя спрашивает, ворюга иудейская