Невідомі напали на авто ТЦК під час перевезення військовозобов’язаних в Одесі: троє чоловіків втекли

В Одесі 5 травня невідомі напали на службовий автомобіль територіального центру комплектування та соціальної підтримки під час перевезення військовозобов’язаних.
Про це обласний ТЦК та СП повідомив у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.
Що відомо про напад?
Як зазначається, інцидент трапився під час перевезення військовозобов’язаних до Одеського мобілізаційного центру для проходження військово-лікарської комісії.
-
Спочатку під час руху до мобілізаційного центру два цивільні автомобілі заблокували службовий транспорт. Після цього група людей пошкодила вікна авто та розпилила газ подразнювальної дії в салон.
-
У ТЦК зазначили, що ці дії створили загрозу для військовослужбовців супроводу та людей, які перебували в автомобілі.
Троє людей втекли
"Характер дій нападників може свідчити про заздалегідь сплановані дії, вчинені з метою сприяння ухиленню від виконання військового обов’язку групі військовозобов’язаних, троє з яких, скориставшись ситуацією, втекли з місця події. Подібні дії можуть бути розцінені як умисне перешкоджання законній діяльності Збройних сил України", – зазначають у ТЦК.
Керівництво терцентру звернулося до правоохоронців із вимогою встановити всіх причетних та притягнути їх до відповідальності. Там додали: усі учасники інциденту будуть ідентифіковані, їхні дії кваліфікують відповідно до чинного законодавства України.
