8659 відвідувачів онлайн

РФ продовжує обстріли України ввечері 5 травня: про рух ворожих цілей повідомляють Повітряні сили (оновлено)

РФ продовжує обстрілювати Україну

Увечері 5 травня Росія завдала чергового масованого удару по території України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні Повітряних сил ЗСУ.

Повітряні сили зафіксували запуск ударних безпілотників і ракет з різних напрямків. Сили протиповітряної оборони працюють по цілях, мешканців закликають залишатися в укриттях.

Рух ворожих цілей

О 20:01 - Запоріжжя - БпЛА повз Балабине - в північному напрямку.

О 20:02 - Харківщина - група БпЛА на Барвінкове.

О 20:09 -  Відбій загрози застосування балістичного озброєння.

Оновлена інформація

О 20:38 -  БпЛА на Суми.

О 21:15 - Активність ворожої тактичної авіації на північно-східному напрямку. Загроза застосування авіаційних засобів ураження для прифронтових областей.

О 21:18 - БпЛА на Суми з півночі.

О 21:20 - КАБи на Сумщину.

О 21:24 - КАБи на Донеччину.

О 21:58 - Пуски КАБ на Запоріжжі.

О 22:01 - Загроза застосування балістичного озброєння.

О 22:01 - КАБи на Сумщину.

О 22:18 - Відбій загрози застосування балістичного озброєння.

Оновлена інформація

О 22:22 - Запоріжжя - БпЛА в напрямку міста з півдня.

О 22:45 - Активність ворожої тактичної авіації на східному напрямку. Загроза застосування авіаційних засобів ураження для прифронтових областей.

О 22:51 - Група БпЛА на Полтавщину з Харківщини.

О 22:52 - Повітряні сили повідомляють: 

  • КАБи на Донеччині в напрямку Дніпропетровщини.
  • КАБи на Харківщину.

О 22:54 - Дніпропетровщина - БпЛА на Авіаторське.

О 23:40 - Пуски КАБ на Запоріжжі.

О 23:56 - Дніпро - БпЛА в напрямку міста.

Оновлена інформація

О 00: 36 - Харківщина - БпЛА поблизу н.п Ізюм, в північному напрямку.

О 01:22 - Харківщина - БпЛА поблизу н.п Ізюм, Балаклія, Пролісне.

О 02:00 - Харків - БпЛА в напрямку міста.

  • Раніше ми писали, що 5 травня росіяни атакували Запоріжжя КАБами, щонайменше 12 людей загинули. 
Топ коментарі
+20
Березовый сок
У відповідь на запропоноване Україною припинення вогню Росія вдарила по Полтаві, Краматорську та Запоріжжі і вбила більше 20 цивільних українців. Вбила цинічно. Вбила з показовою байдужістю. І не треба казати, що це зробив Путін. Це зробили росіяни. Всі, хто віддавав наказ і хто виконував його, хто радів цьому або мовчав і не протестував. Вони не люди, вони біосміття. І єдине що вони дійсно розуміють - удар у відповідь. Прильоти, які приносять війну в їх життя. Вони не хочуть припинення вогню чи перемир'я. Вони хочуть вбивати українців і не отримувати удари у відповідь. Тож, має бути все навпаки.

Тож, на Москву треба слати не двушечки, а дрони і ракети. І не лише на Москву. Принцип око за око тут має право на існування. Рашисти - не люди, а біосміття. І біосміття повинно отримати покарання. Не на словах та в обіцянках, а насправді. А для цього потрібні дії. Де ці дії, Володимир Зеленський?

Мої співчуття всім постраждалим і тим, хто втратив житло.
показати весь коментар
05.05.2026 22:30 Відповісти
+16
Ага, то сьогодні припинення вогню, а 9 травня перемир'я. Подивимось.
показати весь коментар
05.05.2026 20:38 Відповісти
+15
Хто вірить, що Зеленський стрельне на 9 по москві?.. я ні. То ж робимо ставки пані та панове 😸
показати весь коментар
05.05.2026 21:27 Відповісти

Завантаження...