6465 відвідувачів онлайн

Росія готується видобувати літій і титан на окупованій території України, - Зеленський

Кремль планує розробку родовищ стратегічних копалин на півдні України

Росія планує розпочати видобуток стратегічних мінералів на тимчасово окупованому півдні України. Про це повідомив президент Володимир Зеленський із посиланням на дані української розвідки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив Президент України Володимир Зеленський.

Економічний грабунок за "донбаським сценарієм"

За словами глави держави, окупаційна влада готує геологічну розвідку та швидкий початок розробки щонайменше 18 родовищ. Йдеться про такі ресурси, як титан, літій, тантал, ніобій, циркон, молібден і графіт.

Президент наголосив, що Росія намагається відтворити на півдні України модель "грабунку та деіндустріалізації", яку впровадила на окупованому Донбасі.

Окрім копалин – вивезення українського зерна

За даними розвідки, російські сили готуються до масштабного вивезення зерна з окупованих регіонів. Українська сторона розробляє заходи протидії цим діям.

Що передувало

  • Єгипет прийняв нове судно з викраденою українською пшеницею.
  • РФ вивезла з Маріуполя майже 60 тисяч тонн викраденої пшениці. 
Топ коментарі
+14
В чувака біполярка... сам пустив до дому ворогів та дивується що його грабують...
А про кинутих на призволяще українців в окупованій частині країни навіть не згадує!
показати весь коментар
07.05.2026 11:24 Відповісти
+12
Всі такі виробництва мають знищуватися насамперед. В першу чергу! Разом з персоналом, бо працювати там будуть лише окупанти та колаборанти-зрадники.
показати весь коментар
07.05.2026 11:22 Відповісти
+12
Це ми і так знаємо. Питання лише за скільки рублів Вова здав Пуйло Донбас.
показати весь коментар
07.05.2026 11:23 Відповісти

Завантаження...