9172 відвідувача онлайн

В Україні понад 200 засуджених жінок мобілізували до ЗСУ, - Мін’юст

У Мін’юсті назвали кількість ув’язнених жінок, які долучилися до ЗСУ

Приблизно 200 засуджених в Україні жінок звільнили від покарання в обмін на мобілізацію до війська.

Як інформує Цензор.НЕТ,  про це в Міністерстві юстиції повідомили у відповідь на запит hromadske.

Скільки мобілізовано ув'язнених жінок

Як зазначається, станом на квітень 2026 року понад 200 жінок умовно-достроково звільнили з ув’язнення для подальшого проходження військової служби.

Мобілізація ув'язнених

Топ коментарі
+6
А коли вже нарешті розпочнуть мобілізовувати вчителів та приподів коледжів та ЗВО, разм з псевдоучнями в 25+?!
Адже всі вже все зрозуміли, що на уроках місяцями не видно, а ні "учнів",
а не вчителів!
Схема проста, заніс директору або ректору кеш, й на рік гуляй!

Так кому потрібна така псевдоосвіта в Україні?!
показати весь коментар
08.05.2026 20:14 Відповісти
+3
ну якщо засудженні жінки можуть воювати то давайте як у Британії часів другої сітової! мобілізація жінок 20-30 років!ну а чоловіків 18-51!
показати весь коментар
08.05.2026 20:10 Відповісти
+3
Коли тебе вже мобілізують?
показати весь коментар
08.05.2026 20:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Юля - лише вона працює скоро очолить батальйон мотострілецький 😸 ( зразу кажу коментар не несе розумового навантаження)
показати весь коментар
08.05.2026 20:04 Відповісти

Так кому потрібна така псевдоосвіта в Україні?!
показати весь коментар
08.05.2026 20:14 Відповісти
Коли тебе вже мобілізують?
показати весь коментар
08.05.2026 20:26 Відповісти
А ти мобілізований?
показати весь коментар
08.05.2026 20:38 Відповісти
Так. А взагалі значення немає.
показати весь коментар
08.05.2026 21:21 Відповісти
Ты мобилизований .Ты же писало что не придатне и за бугор ********* хочешь или тцк постаралось .В сзч еще не намылился
показати весь коментар
09.05.2026 00:01 Відповісти
Лол. І де я писав що непридатний? За кордон я й так поїду, як тільки з'явиться можливість.
показати весь коментар
09.05.2026 00:42 Відповісти
Писал-писал, что то там про отца за которым ухаживаешь и про свои болячки и про заграницу что свалить хочешь и работу ты везде там найдешь ибо програмист по профессии или что то такое близкое к компютерам я это хорошо запомнил. Или врал , а теперь и сам забыл
показати весь коментар
09.05.2026 04:36 Відповісти
Не Надя ли Савченко ими командует?
показати весь коментар
08.05.2026 20:26 Відповісти
Это хорошо или плохо?
показати весь коментар
08.05.2026 22:40 Відповісти
Плохо что вместо таких вот ушлепков ухылнтских как ты женщины должны воевать хоть и осужденные .Ну а так в общем хорошо что хоть в женщин больше сознательности чем у тебя