4553 відвідувача онлайн

Росія запустила ударні дрони по Україні ввечері 10 травня (оновлено)

Росіяни збільшують кількість БпЛА, що атакують

Увечері 10 травня Росія запустила по території Україні ударні безпілотники. 

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Повітряні сили ЗСУ.

Обстріл України

О 19:14 - Повідомлялося про БпЛА на півночі Донеччини - курсом на Харківщину.

Оновлена інформація

О 20:15 - БПЛА на півночі Харківщини, курс південний.

Оновлена інформація

О 21:26 - Активність ворожих БпЛА на Запоріжжі.

Оновлена інформація

О 01:40 - БпЛА, ймовірно розвідувальний, над містом Запоріжжя.

Під час повітряної тривоги перебувайте у безпечних місцях!

  • Раніше президент Зеленський заявив, що попри оголошене припинення вогню на фронті зберігається висока активність ворога - за вчорашню та сьогоднішню добу було вже більш ніж 150 штурмових дій російських окупантів.
Топ коментарі
+23
Так парад вже пройшов, ППО з москви порозвозили по місцях дислокації. Ми можемо пишатися зєуказом про дозвіл на проведення параду. Хтось вважав, що буде якось по іншому?
показати весь коментар
10.05.2026 20:10 Відповісти
+11
А що, могло бути iнакше? Риторичне питання.
показати весь коментар
10.05.2026 20:06 Відповісти
+9
Те саме буде якщо вивести війська з Донбасу, бо дехто сподівається чомусь на мир.
показати весь коментар
10.05.2026 21:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А що, могло бути iнакше? Риторичне питання.
показати весь коментар
10.05.2026 20:06 Відповісти
Так парад вже пройшов, ППО з москви порозвозили по місцях дислокації. Ми можемо пишатися зєуказом про дозвіл на проведення параду. Хтось вважав, що буде якось по іншому?
показати весь коментар
10.05.2026 20:10 Відповісти
Та ви ж нічого не розумієте! Самий правильний, самий потужний потужняк, самий преЗЕдентський зеленьський, самий "парєнь із народа" вже заявив у черговому відосіку: "Зеленський заявив, що Путін нарешті готовий до реальних зустрічей заради перемир'я"!
О! А ви на такого щирого парня(маланського!) напраслину гоните! Треба йому дати ще 100 днів(чи років?) і він навчиться бути...українцем.
показати весь коментар
10.05.2026 22:09 Відповісти
Перемиря потрібно було тільки на 9 травня. І Трамп і Зеля пошились в дурні.
показати весь коментар
10.05.2026 20:16 Відповісти
Дозволило парад в Масквє = дозволило банбiть Украiну. А ****???
показати весь коментар
10.05.2026 20:32 Відповісти
потрібно ж було дідів на палку..
традиція
показати весь коментар
11.05.2026 01:53 Відповісти
Відповідь від #уйла 🤡 Трампу (щодо його "перемир'я") та 🤡 Зеленському (щодо його готовності "до перемовин в третій країні").

#уй вам обом!

Парад "побєдобєсія" вже пройшов.
Тепер можна цілий рік всіх вертіти на #ую.
показати весь коментар
10.05.2026 20:36 Відповісти
1000 на 1000
кончене зелене падло хайпующе на святому!!!!
показати весь коментар
10.05.2026 20:50 Відповісти
І що відповіді не буде ми дотримуємся перемир'я ? На жаль ворог пошив Зелю і Трампа в дурні як з обміном військовополонених так і припиненя вогню.Ворог розуміє тільки силу, тому має бути гідна відповідь.
показати весь коментар
10.05.2026 21:11 Відповісти
чого ж ви послухались зелю?
требуло бити ворога..
показати весь коментар
11.05.2026 01:51 Відповісти
Те саме буде якщо вивести війська з Донбасу, бо дехто сподівається чомусь на мир.
показати весь коментар
10.05.2026 21:18 Відповісти
Рашисти непокояться майбутнім своєї логістики:

показати весь коментар
10.05.2026 21:42 Відповісти
А тих вже вернули з БС?
Адже тут щодоби ворожі шахеди залітають,жертви і руїни кожного разу.
показати весь коментар
10.05.2026 21:42 Відповісти
Що там ЗЄ нажартував?
9,10,11 травня?

***** отримало, що хотіло, а ЗЄ вчергове поводили брудним прутнем по губах, якими він маму Ріму цілував.
показати весь коментар
10.05.2026 21:45 Відповісти
Дурак ти Амандрапапупа, от тепер і є можливість гахнуть по москві, бо всі ППО звідти виїхали.
показати весь коментар
10.05.2026 21:55 Відповісти
да ніхто ***** не вірив , ну серйозно Зеленсьеому не 18 років , одне діло ******* друге вірити ...
по параду можна було б і вєбать але вирішили напевне не робити цього , ну на наступний парад потрібно вєбать вже 100% , і жорстко так шоб аж ***** забаранити
показати весь коментар
10.05.2026 22:10 Відповісти
зеленський цим указом документально підтвердив, що він зрадник і що він забороняє ЗСУ бити по столиці окупантів. Це злочин, який не потребує доказів, бо доказ вже оприлюднений на сайті зеленського. Київ та інші міста України орки утюжать пятий рік ракетно-дроновими атаками. А так званий "президент" на Банковій підписує указ не бити по столиці ворога. Цей указ має бути одним з документальних доказів у справі про державну зраду зеленського по ст. 111 КК України.
показати весь коментар
10.05.2026 22:41 Відповісти
по червоній площі "заборонив"...
показати весь коментар
11.05.2026 01:49 Відповісти
Раша недоговороздатна.
Мабуть всоте повторюю, в хтось читає?
Скільки доказів ще треба?
показати весь коментар
10.05.2026 23:08 Відповісти
ніколи би буба не вдарив 9 травня по красноперому квадрату.
а тут йому дали щє і повод дали цього не робити.
а прікол з указом? - кешбек чисто до 73х, так би мовити...
подвимось про обмін.
показати весь коментар
11.05.2026 01:56 Відповісти