3653 відвідувача онлайн

На Одещині чоловік напав з ножем на військових ТЦК, двоє у важкому стані

Слідчі дії після нападу на військових на Одещині

Чоловік напав із ножем на військовослужбовців під час виконання ними службових обов’язків в Одеській області. Двох військових госпіталізовано у важкому стані.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні Одеського обласного ТЦК.

Інцидент стався 10 травня в селі Байбузівка Савранської громади Подільського району. Спільна група оповіщення разом із поліцейськими зупинила чоловіка для перевірки військово-облікових документів. Було встановлено, що він перебуває в розшуку за порушення правил військового обліку.

Напад під час супроводу до ТЦК

Після перевірки чоловіка супроводжували до територіального центру комплектування для оформлення адмінматеріалів. У цей момент він дістав холодну зброю та напав на військовослужбовців.

Унаслідок нападу двоє військових отримали численні ножові поранення.

Зловмисник завдав численних ножових поранень двом військовослужбовцям

Постраждалих госпіталізували у важкому стані. Медики борються за їхнє життя.

Слідчі дії тривають

Правоохоронці вже розпочали невідкладні слідчі дії. Обставини нападу та дії чоловіка встановлюються.

Топ коментарі
+44
Небожителі урядового кварталу не хочуть йняти віри що пересічні не рвуться воювати за світле майбутнє яке вже давно настало для держиморд.
показати весь коментар
10.05.2026 20:32 Відповісти
+35
Тому, що Конституцією військових заборонено залучати у протистояння з українськими громадянами, а з тими тцкащниками поліції схоже не було, тобто вчергове було порушено норми закону про мобілізацію.
показати весь коментар
10.05.2026 21:01 Відповісти
+32
Чому у воєнний час військові без зброї і не можуть виконувати завдання, чому поліція не застрелила озброєного нападника????
показати весь коментар
10.05.2026 20:28 Відповісти

Завантаження...