9880 відвідувачів онлайн

Україна та Норвегія спільно вироблятимуть далекобійні 155-мм снаряди, - Зеленський

Україна та Норвегія запускають спільну лінію виробництва далекобійних 155-мм снарядів

Україна має домовленість з Норвегією щодо спільного виробництва 155-мм далекобійних артилерійських снарядів.

Про це у відеозверненні сказав президент Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Необхідність "довгого калібру" на фронті

"Наші воїни на фронті, фактично в усіх бойових бригадах говорять про довгий калібр артилерії – далекобійні артилерійські снаряди. Кіл-зони збільшуються, використання дронів усіх типів – пріоритет. Але самі воїни кажуть: артилерія потрібна. І саме далекобійна артилерія", - розповів президент.

Спільне виробництво з Норвегією

За словами Зеленського, зараз Україна має "нову та дуже сильну домовленість з Норвегією". Йдеться про спільне виробництво 155-мм далекобійних артилерійських снарядів.

"Розпочнемо спільне виробництво довгого 155-го – саме таких снарядів, які нам потрібні. Я дякую Норвегії за такий необхідний крок", - додав президент.

Топ коментарі
+11
Спільно - це Норвегія вироблятиме, а ЗЄ *********.
Тісна співпраця...
показати весь коментар
10.05.2026 21:15 Відповісти
+7
Чмо тупориле, йди проспись!
показати весь коментар
10.05.2026 21:13 Відповісти
+6
Зєлєнскій говорить багато про одне, а робить зовсім інше. Тільки за справу "Фламінго" його відразу можна віддати під трибунал за державну зраду і ростряляти. Саме про "державну зраду" говорять всі без винятку фазівці різного спрямування (економіка, фінанси, політологія, журналістика). Але ... нічого не відбувається - аферист і повний профан і холуй Міндіча-Зєлєнского такий собі єврейчик, який оголосив себе Генеральним Конструктором "Фламінго", аферист Штіллєрман продовжує займатися імітацією діяльності, а бюджетні гроші які без тендеру виділив Зєлєнскій, тихо рочиняються в офшорах...
показати весь коментар
10.05.2026 21:42 Відповісти

Завантаження...